Товарка груп отзывы

7 отзывов / 704 просмотра

Аферисти товарка груп

Артур Артур среда, 11 ноября
Тварі яких ще треба пошукати, морочили голову два місяці а тепер навіть не відписують. Не ведіться на такого роду франшизи

Товарка груп змінюю відгук

Артур Артур 22 октября, 2020 год
Зв'язався зі мною менеджер привіт вибачення запевнив що ніхто нікого не обманює і що усе в порядку. Тому поки що відгук не може бути негативний

Аферисти товарка груп

Артур Артур 22 октября, 2020 год
Аферисти, придбав франшизу за 2 тисячі у них уже місяць назад, налаштували 3 товара та налаштували "комерційну пропозицію" -рекламу на свої ж послуги (на рекламу потратив 6 тисяч) за що я мав получати по 500 грн з кожної покупки. Місяць морозять мене не відповідають. Я зробив канал переходьте будем об'єднуватись та думати що з ними робити https://t.me/joinchat/AAAAAEZuiYTu6HCJjrCneA

АФЕРИСТЫ Tovarka group

Виктор Виктор 28 сентября, 2020 год
АФЕРИСТЫ Tovarka group
Таких ******* еще надо поискать. Приобрел курс за 5000 грн, в итоге нету обратной связи. Только обещания и ничего. Есть скрины также переписок, переводов.
все заявки, которые они предоставляют - все ложь, сами все придумывают, товар потом не отправляют.
Товарка груп Ответ представителя Товарка груп 30 сентября, 2020 год
Добрый день, Виктор! Мы извиняемся за не удобства прошу Вас написать нашем менеджерам для решения данной ситуации мирным путем! Еще раз простите и спасибо за понимание!

Отправляю еще раз видео так как за первый раз не прогурзило

Владимер Владимер 7 сентября, 2020 год

Сергей я не согласен с твоим отзывом, так как я сам сотрудничаю с данной компанией уже пол года и уверенно могу сказать, что Вы не правы!

В любом бизнесе есть недопонимание и негативные клиенты!

Владимер Владимер 7 сентября, 2020 год

Я сотрудничаю с компанией полгода и у меня только положительные впечатления я им очень благодарен за сотрудничество, и рекомендую всем данную компанию! В любом бизнесе есть недопонимание и негативные клиенты! Но ребята настоящие молодцы

товарка груп дмитро овчар- аферист

sergey sergey 2 сентября, 2020 год
http://tovarkagroup.tilda.ws/ - товар груп.
1.обрав тариф за 2 тис.грн.
2.проплатив.
3.обіцяли налаштувати 20(товарів) рекламних кампаній в фейсбук рекламному кабінеті. 3 дня морозились але потім шось почали робити. Приєднався в фб не-кий Дмитро Овчар- ніби їх співробітник- він все налаштовував і відповідав за рекламу
https://tovarkagroup.tilda.ws/ - товар груп.

1.обрав тариф за 2 тис.грн.

2.проплатив.

3.налаштували лише 3, після реклами посипались замовлення. Скидав їм на Телегу замовлення, але так і не зрозумів чи відправляли вони товар чи ні, бо зворотного зв'язку не було і номер декларацій по товарам теж не скидали!

4. Третій товар дав 17 замовлення, але 100% відмовлень!

5.задав питання коли мол налаштуєте інші 17 товарів і чи буде заміна товару де 100% відмовлень. пообіцяли все вирішити.

6. письма і дзвінки(майже не брали трубку)- одні обіцянки, потім взагалі перестали відповідати.

Є копії переписи.

Таких аферистів треба знаходити і провчити.!
1 не согласен Показать 3 ответа

Бизнес
Donum
Donum

EU For You
EU For You

Центр биржевых технологий (ЦБТ)
Центр биржевых технологий (ЦБТ)

Moneybox
Moneybox