ООО ИТАК

itak.ua
1.0
1 отзыв / 262 просмотра
ООО ИТАК

ІТАК - кто они на самом деле!

Gennadiy Gennadiy 20 августа, 2020 год

Інформація щодо судових спорів контрагента ТОВ «ІТАК»
Звертаємо Вашу увагу на те, що Товариство з обмеженою відповідальністю «ІТАК» (код ЄДРПОУ – 16476839) має доволі сумнівну репутацію та абсолютно негативну для свої контрагентів історію судових спорів. Так, укладаючи договори поставки продукції, ТОВ «ІТАК» наполягає на підписанні своїх варіантів таких договорів, а в самих договорах передбачає... Читать отзыв
ТОВ ІТАК - ІТАК - кто они на самом деле! ТОВ ІТАК - ІТАК - кто они на самом деле! ТОВ ІТАК - ІТАК - кто они на самом деле!

Інформація щодо судових спорів контрагента ТОВ «ІТАК»
Звертаємо Вашу увагу на те, що Товариство з обмеженою відповідальністю «ІТАК» (код ЄДРПОУ – 16476839) має доволі сумнівну репутацію та абсолютно негативну для свої контрагентів історію судових спорів. Так, укладаючи договори поставки продукції, ТОВ «ІТАК» наполягає на підписанні своїх варіантів таких договорів, а в самих договорах передбачає такі так звані санкції за несвоєчасну оплату поставленої продукції:
- пеня;
- 3% річних;
- інфляційні втрати;
- відсотки за користування чужими грошовими коштами.
Як всім відомо, господарські відносини між контрагентами бувають різними, і в процесі роботи часто
виникають ситуації з простроченням оплати за поставлену продукцію (мається на увазі не відмова контрагента взагалі оплачувати поставлену продукцію, а існування незалежних обставин, які унеможливлюють своєчасну оплату. В таких випадках оплата за поставлену продукцію може здійснюватись з простроченням на декілька днів чи тижнів, однак не призводить до якихось критичних ситуацій).
В свою чергу, ТОВ «ІТАК» протягом тривалих відносин із контрагентами (в межах загального строку позовної давності, який становить 3 роки), співпрацює з покупцями без будь-яких претензій чи зауважень, нібито демонструючи партнерські та ділові відносини, а в певний, зручний для них момент, після спливу декількох років користуючись правовою допомогою, звертається до суду та стягує з контрагентів суми основної заборгованості, з урахуванням всіх зазначених вище санкцій, процентів та штрафів. При чому пред’явлення позовних заяв здійснюється без будь-якого досудового врегулювання суперечок, а несвоєчасна оплата береться до уваги не за якусь конкретну останню поставку, а нарахування всіх санкцій здійснюється, виходячи з поставки кожної окремої партії продукції та оплати цієї конкретної партії продукції.
Так, наприклад, якщо Ви співпрацюєте з ТОВ «ІТАК» починаючи з 01.01.2018 року до сьогоднішнього дня, протягом строку дії договору вони поставили Вам 50 партій продукції по 50 видаткових накладних, і Ви по деяких накладних оплачували не в строк, встановлений договором ще у 2018 році, то при зверненні до суду, пеню, річні, інфляційні і проценти за користування чужими грошовими коштами ТОВ «ІТАК» буде нараховувати по кожній несвоєчасно оплаченій накладній. В такому випадку, при зверненні до суду, всі так звані санкції, зазначені вище можуть бути в декілька разів більшими від суми основної заборгованості перед ТОВ «ІТАК».
Так, зазначене підтверджується чисельними матеріалами судової практики, де фігурує такий постачальник як ТОВ «ІТАК». В фото буде наведено декілька судових спорів ТОВ «ІТАК»:
Производство
Safe glass factory г.Бердичев
Safe glass factory г.Бердичев

Рейтинг: 4.1
87 отзывов
ПрофиПак
ПрофиПак

Рейтинг: 1.4
16 отзывов
Мёдопром
Мёдопром

Рейтинг: 5
155 отзывов
Компания Дуб-бочки
Компания Дуб-бочки

Рейтинг: 3.2
6 отзывов
Gradius лестницы для дома
Gradius лестницы для дома

Рейтинг: 1
1 отзыв
Компания ZAMER
Компания ZAMER

Рейтинг: 5
16 отзывов
ФЛП Толкунова Инна Вадимовна
ФЛП Толкунова Инна Вадимовна

Рейтинг: 1
30 отзывов
Компания "Мотокосмос"
Компания "Мотокосмос"

Рейтинг: 4.5
177 отзывов
Торговый дом АФТ
Торговый дом АФТ

Рейтинг: 1.5
13 отзывовПродолжая посещение, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Принимаю