ТОВ "Євро-Реконструкція" отзывы

Отзывы пользователей
ТОВ "Євро-Реконструкція"

РЭКЕТ от ТОВ "Євро-Реконструкція"

Гость Гость понедельник, 22 марта
Доброго дня!
Прохання терміново мені зателефонувати: 093 703 75 76.
Мені було нараховано борги за постачання гарячої води, яких я не маю у зв’язку з тим, що мною не було надано показників лічилників.
Раніше я передавала показники по Вайберу. Зараз він у вас не працює.
Доброго дня!

Прохання терміново мені зателефонувати: 093 703 75 76.
Раніше я передавала показники по Вайберу. Зараз він у вас не працює.
Номери телефонів, які ви надаєте у своєму листі постійно зайняті. Зареєструватись в особистому кабінеті я не змогла, тому що сума останнього платежу невірна.
Я сплачую ваші послуги за три квартири.
Ви, навмисне зробили так, щоб кожен місяць їздити на
Гната Хоткевича, де ці показники не приймають, чи до вашого офісу на Павла Усенка, де стоять черги по 100 громадян? А, на Гната Хоткевича я отримала відповідь: «Нічого, будете 101».
І тільки не потрібно мені відповідати листом з посиланням на Закони: цей закон не передбачає те, що навіщо я встановлювала лічильники на постачання гарячої води, щоб сплачувати за вашим законом, по три куба на кількість осіб, які прописані в квартирі.

ОЧІКУЮ НА ДЗВІНОК!!!
Дякую.

З повагою,
Олена Цимбаленко
бухгалтер
Компанія «ВОЛЯ»

Київ, вул. Магнітогорська, 1
Тел: +38 (044) 502-22-00 (вн. 85355)
Моб: +38 (050) 324-15-75
www.volia.com

From: Євро-реконструкція <[email protected]>
Sent: Thursday, March 18, 2021 8:40 AM
To: Цимбаленко Олена <[email protected]>
Subject: Євро-реконструкція

[email protected] Шановний споживач!

Повідомляємо Вас про необхідність проведення своєчасної оплати вартості наданих послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води за лютий 2021 року в термін до 20 «березня» 2021 року, а у разі наявності заборгованості за надані послуги у попередніх періодах – терміново сплатити борг, або укласти договір реструктуризації боргу.
В зв’язку із порушенням окремими співвласниками багатоквартирного будинку умов договорів про надання послуг та вимог чинного законодавства, в частині не проведення своєчасної оплати за надані послуги, що ставить під загрозу можливість подальшого надійного теплопостачання та надання послуг мешканцям усього будинку, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» вимушене вжити невідкладних заходів щодо примусового стягнення заборгованості та штрафних санкцій із боржників, шляхом відкриття судових та виконавчих проваджень, накладення арешту на рухоме та нерухоме майно боржників, внесення співвласників будинку, які мають заборгованість, до Єдиного Реєстру Боржників України, направлення реєстрів боржників до органів виконавчої влади та роботодавців з метою проведення адміністративно-профілактичних заходів, направлення реєстрів боржників до органів соціального захисту для скасування в установленому порядку надання боржникам соціальних субсидій та монетизованих пільг на оплату комунальних послуг.
Додатково повідомляємо, що для коректного нарахування вартості наданих послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, споживач зобов’язаний щомісячно передавати показники квартирних лічильників теплової енергії та гарячої води до виконавця послуг .
Передати показання лічильників швидко та зручно можна:
- в Особистому кабінеті Споживача «Мій дім. Особистий кабінет», реєстрація в якому здійснюється за посиланням: https://md.tec4.kiev.ua/login;
- через мобільний додаток Тelegram Bot, набравши в мобільному додатку Тelegram текст: ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ .
- за номерами телефонів: (044) 292-02-57 та (044) 292-02-13 – в робочі, а також вихідні дні (субота, неділя) з 09.00 год до 16.00 год.

Оплату за надані послуги споживачі ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» можуть проводити дистанційно, скориставшись можливостями офіційного веб-сайту Товариства за посиланням: https://tec4.kiev.ua/dlya-naselennya/billing (розділ «Для населення» підрозділ «Оплата послуг»), а також в Особистому кабінеті Споживача «Мій дім. Особистий кабінет».
Для укладання договору реструктуризації боргу необхідно звернутись до Департаменту енергозбуту (пров. Гната Хоткевича, 2) в робочі дні з 09.00 до 16.00 год.
З питань укладання договору реструктуризації боргу звертатися за тел.моб. 066-088-11-76, 050-332-85-37
З повагою, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»

оккупация в действии

Судья Судья 10 марта, 2021 год
Уже много лет отключены официально от горячего водоснабжения, с пломбами и актом и тут вдруг присылают квитанции со счетчика по дому и начислением. На телефоны они не отвечают, но суд им будет . А вообще суть чтобы собрать с людей копии документов на квартиру, поставщик услуг возомнил, что частная собственность потребителя как то ему принадлежит

Дарницька ТЕЦ

Валентина Валентина 6 марта, 2021 год
Дзвонить мама, чую по голосу, що вона плаче і її просто тіпає.
Приїзджаю, розпитую. намагаюсь зрозуміти. Вникаю - і починає тіпати мене
Виявляється, це - результат спроб вияснити просте питання по оплаті комуналки з Дарницька ТЕЦ ТОВ "Євро-Реконструкція".
Дзвонить мама, чую по голосу, що вона плаче і її просто тіпає.
Приїзджаю, розпитую. намагаюсь зрозуміти. Вникаю - і починає тіпати мене
Треба знати, що мама дуже прискіплива, усі комунальні платежі оплачує вчасно, їй допомагає в цьому мій син - особистий кабінет, показання лічильників, все таке...
Мама побачила, що в останньому рахунку внесено дані без урахування показників лічильників, а дано середнє по дому, хоча дані лічильника внесено вчасно, термін лічильника до 23 року. Також в рахунку є оплата за мою сестру, якої немає вже з нами півтора роки. І доки про це скрупульозна мама подала ще рік тому.
В принципі, розуміючи, що все це - технічні питання, є телефон для звернень - мама почала дзвонити ще на минулому тижні. І виявилося, що зв'язатись з ТОВ Єврореконструкція - НЕ-МОЖ-ЛИ--ВО! Від слова - взагалі. Записаний голос монотонно говорить: "Ваш номер в черзі - 30-й, залишайтесь на лінії... Ваш номер 20-й. залишайтесь на лінії" За ГОДИНУ лунає: "Ваш номер 2-й. Усі оператори зайняті.." І - відключається.
Мама вирішила. що то - глюк зв'язку і сьогодні повторила спробу. Точніше - ТРИ спроби! Тричі вона витримала по годині прохання залишатись на лінії - і тричі після цього звя'зок було розірвано! ТРИ ГОДИНИ часу!
Чесно кажучі, коли я все це почула - мене кинуло в жар від люті. Уявляю, як мама або інші старші люди намагаються вирішити своє малесеньке питання, дзвонять і дзвонять - годинами, хвилюються, впадають у відчай від неможливості розібратись, від дзвінків без відповіді; розуміфють, що вони - ніхто в цій державі і прав ніяких не мають. навіть не можуть задати питання - і отримати відповідь. А ці с..и чомусь завжди "помиляються" на свою користь. В очах - чорно.
Подзвонила на 1551. виклала ситуацію. Залишила скаргу. Підхопила маму - поїхали за вказаною адресою, на вул.П.Усенка, 3. Побачили там страшенну чергу на вулиці (дощ та температорою біля 0) - плюнула, розвернулась і хочу зрозуміти, що робити далі.
Ну реально, що робити?!!
1) Як достукатися до надавачів комунальних послуг та вирішити питання з невірними нарахуваннями?
2) Як наказати підприємство, яке симулює гарячу лінію, а по факту просто знущається над тими, за рахунок кого існує?
3) Чи взагалі існує хоч якась матеріальна відповідальність за невірні нарахування? може пора по кишені бити винних, а не наших стареньких мам?

ТОВ Євро-Реконструкція - Дарницька ТЕЦ ТОВ Євро-Реконструкція - Дарницька ТЕЦ ТОВ Євро-Реконструкція - Дарницька ТЕЦ

Государственные учреждения
Центр коммунального сервиса