ООО «ЭИРВЕНТ» отзывы клиентов

ООО «ЭИРВЕНТ» отзывы клиентов
1 отзыв / 84 просмотра

Не рекомендую

Гість Гість пятница, 19 июня
Вирішили зробити ремонт на об’єкті, з нами спілкувався представник компанії Андрій, ми з ним все обговорили трохи зорієнтувалися по ціні робіт та матеріалів.
На перший кошторис ми чекали 4 дні, отримавши були шоковані ціною та тим що велика частина робіт не вказані!
Усі наступні кошториси ми просто випрошували, максимальний термін був трошки більше двох тижнів, і постійні відмовки - я зайнятий іншим об’єктом і в мене залишилося 30 хв до його здачі!; - в мене особисті питання є які вимагають вирішення сьогодні!
Я теж людина і розумію, але ці відмовки 14 днів слухала!
Окрім «завтра» ще виявили те що Ми співпрацюємо з не дуже приємною людиною яка може і на грубити хоч і досить культурно, котра не чує, не читає та не бачить «малюнків та планів».

Якість робіт досить непогана на перший погляд, але те що нас як замовників не слухали були недоліки у вигляді зайвої розетки, пустих проводів до розетки, кондиціонер не в тій кімнаті, сантехнічні труби без достатнього нахилу, переплітаються, не та висота точок.
При перевірці траплялося що деякі матеріали були в іншій кількості!

Вартість послуг постійно змінювалася в вищий бік, так навіть випадково знайдена накладна з магазину мала одні ціни, по кошторису ціна була вищою інколи на 100-150 грн інколи в межах 50 грн.

Також постійно на об’єкті знаходилися пляшки від пива та кілька разів знайдена була «травка».
Достоинства:
  1. Досить якісно
Недостатки:
  1. Довго, дорого, залишається неприємний осад
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва

Ремонт квартир