ООО БГФ Меркурий отзывы клиентов

ООО БГФ Меркурий отзывы клиентов

Аферісти, кідалово

Михаил Отзыв написан 5 сентября, 2019 год
Хочу розповісти свою ситуцію, а рішення, приймати за вами.
Хочу розповісти свою ситуцію, а рішення, приймати за вами.
Знайшов рекламу цієї фірми в інтернеті, в травні місяці. Звернувся до цієї фірми для того, що зробити літній майданчик, перед своїм кафе. Прийшов дізайнер цієї фірми, зробив якісь заміри, фотографії і піщов. Через декілька днів, коли я подзвонив до цієї фірми, мені сказали, що вигляд літнього майданчуку, готовий в електронному вигляді. Скинули мені його на пошту, для погодження. Я, погодився. Після цього, мені подзвонив номер 068 888 86 61та саказ, що необхідно перерахувати йому 50% передплати, щоб вони почали виготовляти замовлення. Я, погодився. І, після цього, почався цирк. То я не міг додзвонитись, щоб дізнатись, що з моїм замовлення, то, коли дозвонювався, мені говорили, що зараз уточнять інформацію і мені передзвонять, але не передзвонювали. Потім, знову все по колу. І ось, через 3 місяці моїх дозвонів до них, сказав, що мені вже не потрібин літній майданчик, у зв"язку з тим, що літній сезон пройшов, якась особа, яка відповіла мені на телефон, представилась Юрієм, почав мені погрожувати фізичної расправи та порадив забути про мої гроші.
Таким чином, літній сезон закінчився, а ні літнього майданчика, а ні своїх грошей я не бачу.
Звернувся із заявою про шахрайскі дії з боку ООО БГФ Меркурий до правоохоронних органів.
Про результат - повідомлю.
Достоинства:
  1. - аферісти
  2. -аферісти
  3. -аферісти
  4. -аферісти
  5. -аферісти
Недостатки:
  1. - аферісти
  2. -аферісти
  3. -аферісти
  4. -аферісти
  5. -аферісти

РУКОЖОПЫ,ХАМЫ,АФЕРИСТЫ

Василий Отзыв написан 31 августа, 2019 год
я проклял тот день, когда обратился в эту фирму, для того, чтобы мне сделали летнюю площадку. Сеачала, ко мне приходили от них 5 раздных дизайнеров, 2 из них были явно с бодуна, от них разило какой-то незамерзайкой, были явно на веселе, плюс ко всему, за каждый такй приход дизайнеров, в итоге, мне выставили счёт, хотя, в начале нашего знакомства, говорилось,...  Читать отзыв я проклял тот день, когда обратился в эту фирму, для того, чтобы мне сделали летнюю площадку. Сеачала, ко мне приходили от них 5 раздных дизайнеров, 2 из них были явно с бодуна, от них разило какой-то незамерзайкой, были явно на веселе, плюс ко всему, за каждый такй приход дизайнеров, в итоге, мне выставили счёт, хотя, в начале нашего знакомства, говорилось, что это совершенно бесплатно. Потом, представители этой фирмы, куда-то пропали, на мобильные не отвеали ( +38 (063) 471 99 88; +38 (068) 888 86 61),и вот, когда летняя площадка мне уже не нужна, так как летний сезон закончился, т.е. вчера, ко мне приезжает машина, выгружает какую-то прогнившую и трухлявую хрень, говоря о том, что это мой заказ. Выгрузили и уехали. Сборщиков - не было. Да и оно мне уже неактуально.Второй день звоню на вышеуказанные мной телефоны, сегодня, наконец-то дозвонился и получио в ответ кучу грязи, угроз, негатива.
Фу. Где же справедливость. Куда смотрят контролирующие органы? Я так этого не оставлю!!!
О реультатах моих действий буду здесь сообшщать. Но вы , думайте, стоит ли вам наступать на эти грабли, которые наступил я. Вам выбирать, вам принимать решение.
Недостатки:
  1. -мошенники
  2. -мошенники
  3. -мошенники