ООО Агат-мейл отзывы клиентов

ООО Агат-мейл отзывы клиентов
1 отзыв / 132 просмотра

Лохотрон ТОВ Агат-мейл

aliskin Отзыв написан 19 февраля, 2019 год
Про эту контору у меня есть целая статья. НО тут приведу только кусочек.
---
Приходить до мене сусідка і каже "Мене направили до тебе шоб ти кої-шо перевірив. Ти ж в компутер умієш залазити?"
- ???
- Та я ось виграла 225 000 грн. но мені сказали щоб я сходила до тебе, ну для провєрки.
- Ну...  Читать отзыв
Про эту контору у меня есть целая статья. НО тут приведу только кусочек.
---
- ???
- Ну шо там у вас?
- Та ось тільки я одна виграла по цій акції чи лотарєї, чи шо воно таке... Дає мені якусь рекламну інформацію. Я миттєво зрозумів що до чого. Запитую:
- Ви їм хоть іще нічого не платили, гроші не відсилали? І де ви найшли оцю акцію?
- Та в газеті Мєчта чи іще якась... Ні нічого я їм не платила. - А може шось купували?
- Да, я купила в них омагнітітєль (чи омагнічувач) для води за 500*грн.
- А ну дайте я щас провірю шо це за акція така... Глянув я і дізнався що то ***, які займають торгівлею в інтернеті. ВИПРАВЛЯЮСЬ: ТОВ АГАТ МЕЙЛ торгує не тільки в інтернеті, а і через звичайну пошту. Вид діяльності: КВЕД 47.91 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ФІРМАМИ ПОШТОВОГО ЗАМОВЛЕННЯ АБО ЧЕРЕЗ МЕРЕЖУ ІНТЕРНЕТ

Статутний фонд у них 35 000 грн. Які виграші в сумі 225 000 грн. при їхньому статутному фонді? ... ето... ну самі розумієте. І у виді діяльності нічого не сказано про лотереї або якісь виграшні акції.

На листах акції було дуже багато дрібного, тонкого, поганочитаємого тексту. Спочатку сусідка була радісна, мабуть думала що дійсно тільки їй одній так пощастило. А я такий не хороший паганіст зіпсував їй настрій.

Я детально не вчитувався в ті акційні бумажки, але підозрюю, що там було написано дрібним текстом, що ніхто нічого не отримує. Це лише маркетинг.
Недостатки:
  1. 100% лохотрон
2 согласны

Торговля