Топливо ЮА (Toplyvo UA) отзывы

Отзывы владельцев, клиентов и автолюбителей
6 отзывов / 4942 просмотра

Халепа з видом палива

Андрій Андрій пятница, 12 июня
Постійно користуюся додатком. Мав одну проблему з АЗС MOTTO,але оператор успішно і швидко вирішив цю проблему. А халепа була такого роду: купив талон на 50л ДП ЄВРО,а виявилося що на запрвці motto в моєму місті є в продажі тільки звичайне ДП. Подзвонив до оператора і 5хв повернули кошти за 50л на особистий рахунок в додатку. І я ще й не... Читать отзыв Постійно користуюся додатком. Мав одну проблему з АЗС MOTTO,але оператор успішно і швидко вирішив цю проблему. А халепа була такого роду: купив талон на 50л ДП ЄВРО,а виявилося що на запрвці motto в моєму місті є в продажі тільки звичайне ДП. Подзвонив до оператора і 5хв повернули кошти за 50л на особистий рахунок в додатку. І я ще й не прогадав тому що по особистому рахунку йде знижка не 50коп на літрі,а гривня на літрі. Додаток рекомендую і працюють швидко і якісно!!!

Неприємний факт з протермінованим талоном

Степан Степан 15 апреля, 2020 год
Успішно користувався додатком, купляв по декілька талонів одночасно доки не виявився протермінований талон на 30л на ОККО. Звернувся на підтримку-спочатку відповіли, що мій талон вже використаний на іншому краю України, але коли почали з'ясовувати то підтвердили що талон протермінований, але гроші за нього вже втрачені і не повертаються. (Напевно моє паливо зіпсувалося і його вилили, і з мене за нього... Читать отзыв Успішно користувався додатком, купляв по декілька талонів одночасно доки не виявився протермінований талон на 30л на ОККО. Звернувся на підтримку-спочатку відповіли, що мій талон вже використаний на іншому краю України, але коли почали з'ясовувати то підтвердили що талон протермінований, але гроші за нього вже втрачені і не повертаються. (Напевно моє паливо зіпсувалося і його вилили, і з мене за нього взяли гроші). Скидка, ясно, що втрачена, але дайте можливість їх використати на інше паливо, а так виходить що і паливо продали і гроші з мене за нього теж взяли. Мигли б і попередити або смс надіслати, що закінчується термін талона. Прикро.

Все чудово

Гость Гость 27 марта, 2020 год
Прикро, що з Нового Року відпали ВОГ і ОККО, але можна й на Шелл заїхати. До того ж, до Шела відразу й карточку за номером підв'язує - отримуєш і пряму знижку (а не балами, які тільки в мережі використати можна) і ще й бали на карточку.
П.С. Ще жодної заправки не бачив, щоб не могли зачитати QR код, все працює.
Достоинства:
  1. Знижки діють
Недостатки:
  1. Пропали "зелені" і неактуальні дані в меню інформації

Toplyvo.UA что за рекламный ход? Сети заправок в меню – в наличии, а талонов они не продают?

Гость Гость 20 февраля, 2020 год
Уберите с приложения закладки сети заправок ОККО и WOG не вводите людей в заблуждение, и не рекламируйте свое приложение изобилием заправочных сетей, если их топливо (талоны) не реализовываются в Вашем приложении.

Талоны на топливо

Алексей Алексей 10 июля, 2019 год
Попробовал приложение, купил талон на 10 литров по цене ОККО 95 пульс 29,49 грн. На кассе все прошло ок с талоном.
К самому приложению вопрос нет, сделано хорошо. Вопрос больше в цене. Не вижу смысла покупать через приложение.
На заправке пульс стоит 31,99 (32) грн. Часто приходит сообщение заправляйтесь от 5 литров и получайте баллами 3 грн за литр. Получает литр стоит 29 грн, а иногда на праздники и 4 грн на литре скидки бывает. Так вот смысл покупать через приложение за 29,49 грн, если на заправке он стоит 29 грн.

Талоны на топливо в приложении Toplyvo UA

Гость Гость 18 апреля, 2019 год
Около 10 раз брал талоны номиналом до 10 литров все было без проблем.Сегодня купил 5 литров,на кассе прочитало,залила колонка 400 грамм и встала.Окко здесь не при чем со слов менеджера,стал выяснять у Топливо Уа по горячей линии.Скажу сразу уехал я с 400 грамм в баке.Никого не волнует что услуга оплачена а не получено по сути ничего.Сколько дней это будет продолжаться... Читать отзыв Около 10 раз брал талоны номиналом до 10 литров все было без проблем.Сегодня купил 5 литров,на кассе прочитало,залила колонка 400 грамм и встала.Окко здесь не при чем со слов менеджера,стал выяснять у Топливо Уа по горячей линии.Скажу сразу уехал я с 400 грамм в баке.Никого не волнует что услуга оплачена а не получено по сути ничего.Сколько дней это будет продолжаться и отдадут ли вообще что то дополнительно отпишу.Так что расчитывать на них крайне опасно,можно пойти пешком дальше.

АЗС
АЗС АМИК (AMIC)