Toco Bus
1 отзыв / 182 просмотра

Найкраща компанія на ринку Україна-Польща

Светлана (Украина, Lviv) Отзыв написан 16 октября, 2018 год
02.10.2018 відправлялись з чоловіком та дитиною зі Львова до Варшави. Автобус був поданий прибраний,чистенький. Всі пасажири сідають по місцях згідно куплених квитків(що було важливо для нас оскільки ми були з дитиною). Сажають не водії, а дуже привітливі дівчата які проводжають автобус в рейс. Трошки довше простояли на кордоні через чергу, але в автобусі були розетки і інтернет тому час пройшов...  Читать отзыв 02.10.2018 відправлялись з чоловіком та дитиною зі Львова до Варшави. Автобус був поданий прибраний,чистенький. Всі пасажири сідають по місцях згідно куплених квитків(що було важливо для нас оскільки ми були з дитиною). Сажають не водії, а дуже привітливі дівчата які проводжають автобус в рейс. Трошки довше простояли на кордоні через чергу, але в автобусі були розетки і інтернет тому час пройшов швидко. Приїхавши у Варшаву о 07.00 водії нам гарно пояснили як доїхати до аеропорту. Нам дуже сподобалось і ми одразу змогли придбати на місце собі зворотні квиточки! Рекомендую тому що ніколи в України не бачила такого сервісу у автобусах
Достоинства:
  1. Чисто
  2. Розетки
  3. Інтернет
  4. Вічливий екіпаж

Пассажирские перевозки

ООО Трансгрупп
ООО Трансгрупп

Каса Люкс-Рейзен (Каса Lux-Reisen)
Каса Люкс-Рейзен (Каса Lux-Reisen)

Компания Орион-Авто
Компания Орион-Авто