ТМ Lesya

дякую!!!!!

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 13 мая, 2017 год
Замовила дві сукні, оплатила через Приват 24, передзвонили одразу. Отримала замовлення через 3 дні. Сукні якісні, підійшли по розміру. Дякую!!!!!!!!! Замовила дві сукні, оплатила через Приват 24, передзвонили одразу. Отримала замовлення через 3 дні. Сукні якісні, підійшли по розміру. Дякую!!!!!!!!!

Весь асортимент магазину-те, що не продалося у минулі роки

Людмила (Украина, Київ) Отзыв написан 12 мая, 2017 год
06.05.2017 була у фірмовому магазині при фабриці. Дуже розчарована тим, що весь асортимент - це перебрані речі. Доступні розміри в основному 42, 48, 50 і т.д. Попередньо, ознайомилась з новою колекцією на сайті, зателефонувала, попросила, щоб відібрали моделі за назвою. Коли приїхала, то мені винесли на примірку декілька топіків, бо все інше, що є на сайті в наявності у магазині...  Читать отзыв 06.05.2017 була у фірмовому магазині при фабриці. Дуже розчарована тим, що весь асортимент - це перебрані речі. Доступні розміри в основному 42, 48, 50 і т.д. Попередньо, ознайомилась з новою колекцією на сайті, зателефонувала, попросила, щоб відібрали моделі за назвою. Коли приїхала, то мені винесли на примірку декілька топіків, бо все інше, що є на сайті в наявності у магазині - відсутнє, - воно ще навіть не шиється. Дві продавчині, зовсім не орієнтуються в асортименті. Де боротьба за покупця? Де відповідний маркетинг і сервіс? Я їхала з Києва...дуже розчарована. Тим, хто хоче придбати сукні рекомендую спочатку замовити їх по телефону, причому потрібно сказати не тільки назву моделі, а ще уточнити, що Вам потрібен комплект (наприклад блуза і спідниця), бо відкладуть щось одне; потім проконтролювати чи є вони у наявності і чи відібрали їх для ВАС, запитати ПІБ продавців і повідомити своє...словом прикро, що зіпсовані вихідні ніхто не компенсує і вартість бензину
Достоинства:
  1. У минулому році, у квітні 2016 я придбала 9 суконь. Дуже повезло з продавцем. Мені відібрали все,що я просила. Перетелефонувати і повідомили, чого немає у наявності, запропонували інші варіанти
Недостатки:
  1. У цьому році мною придбано 0. Розмірів 44,46 немає. Все, що є на сайті - у магазині -відсутнє. Низький рівень компетентності продавців. Відправте на пенсію жіночку, яка навіть асортименту не знає, назви моделей з нової колекції її щиро здивували. На моє прохання підібрати плаття 44 розміру, мені було вказано де...

Пальто Атрия

Людмила (Украина, Черкаси) Отзыв написан 9 мая, 2017 год
Покупкою задоволена. Розмір відповідає заявленому, сидить чудово, модель виглядає дуже елегантно, брала 52р. Приємного носити такі гарні речі вітчизняного виробництва. Буду купувати ще одяг від фабрики ім. Л. Українки. Покупкою задоволена. Розмір відповідає заявленому, сидить чудово, модель виглядає дуже елегантно, брала 52р. Приємного носити такі гарні речі вітчизняного виробництва. Буду купувати ще одяг від фабрики ім. Л. Українки.

не рекомендую

Гость (Украина, Львів) Отзыв написан 24 апреля, 2017 год
Замовила костюм і плащ 20 квітня, відразу ж оплатила, щоб швидше відправили посилку. За 5 днів так ніхто не передзвонив, вказаний на сайті номер не відповідає. НЕ РЕКОМЕНДУЮ. СЕРВІС 1------ Замовила костюм і плащ 20 квітня, відразу ж оплатила, щоб швидше відправили посилку. За 5 днів так ніхто не передзвонив, вказаний на сайті номер не відповідає. НЕ РЕКОМЕНДУЮ. СЕРВІС 1------

качество одежы производителя

Гость (Украина, Полтава) Отзыв написан 14 апреля, 2017 год
Купила пальто и 2 платья. Ну что сказать, просто выброшенные немалые деньги. Цена совершенно не соответствует качеству. Как ткань пальто, так и подкладка из дешевой ткани. Единственное- пошив пальто неплохой. А в основном пальто совсем не стоит своих денег. Платья тоже не далеко ушли:1- с браком на ткани в виде полос белого цвета, да еще с каким-то грязным пятном. Конечно...  Читать отзыв Купила пальто и 2 платья. Ну что сказать, просто выброшенные немалые деньги. Цена совершенно не соответствует качеству. Как ткань пальто, так и подкладка из дешевой ткани. Единственное- пошив пальто неплохой. А в основном пальто совсем не стоит своих денег. Платья тоже не далеко ушли:1- с браком на ткани в виде полос белого цвета, да еще с каким-то грязным пятном. Конечно же возврат. 2- без видимого брака, его оставила, но построчено кое-как, косо-криво, благо на синем фоне не сильно заметно. Вердикт - не хотите расстроиться за выброшенные деньги , лучше не покупайте товар этого производителя. Цены - космические , а качество очень хромает. Лучше покупать белорусскую одежду практически за те же деньги , ну может немного дороже, но там ткани Италия, швы - не прикопаешься, не вещи, а шедевры просто! Лично для себя вывод сделала - сама больше не буду покупать одежду Леси Украинки и другим буду советовать обходить их стороной.

отзыв о фабрике

Людмила (Украина, Дніпро́) Отзыв написан 2 апреля, 2017 год
Заказываю платья периодически есть очень интересные модели.Все модели соответствуют картинке,ткани хорошие.Сидят платья бесподобно.Спасибо,очень нравится. Заказываю платья периодически есть очень интересные модели.Все модели соответствуют картинке,ткани хорошие.Сидят платья бесподобно.Спасибо,очень нравится.

Отзыв о фабрике "Леся Украинка"

Гость (Украина) Отзыв написан 1 апреля, 2017 год
Здравствуйте, модели очень красивые, но сайт оставляет желать лучшего, а именно:
1) Модель стоит в одной позе, как правило в самом оптимальном для данного фасона платья, костюме и т.д.
2) Отсутствует вид сзади платья и т.д. я имею ввиду вид со спины.
3) Не указаны параметры модели, чтобы хотябы чуть-чуть себя представить в этой модели товара.
4) Не указана цветовая...  Читать отзыв
2) Отсутствует вид сзади платья и т.д. я имею ввиду вид со спины.
4) Не указана цветовая гамма изделий и соответственно нет фото этих изделий.
Учитывая стоимость товара (да качественного товара), а для обычного украинца - это приличная цена, сайт очень неудовлетворительный.
Достоинства:
  1. Качественный товар
Недостатки:
  1. Плохой сайт.

У ваших речах відчуваєш себе справжньою жінкою.

Жанна м.Южне (Украина, Львів) Отзыв написан 29 марта, 2017 год
Маю 5 речей від TM Lesya. Сьогодні отримала нові 2 сукні Вереск і Бернія. Як завжди стильні, елегантні, якісні. Дякуючи менеджеру Ірині, її консультаціям розмір підійшов ідеально.
Спасибі, що ви є! Успіхів вам і процвітання! Креативних ідей і вдячних клвєнтів!

Платье Орлея

Олеся Винница (Украина, Вінниця) Отзыв написан 27 марта, 2017 год
Спасибо за оригинальное платье!!Отдельная благодарность Ирине,которая всегда посоветует,подскажет.И в дальнейшем буду пользоваться вашим магазином,удачи вам и процветания!!!!! Спасибо за оригинальное платье!!Отдельная благодарность Ирине,которая всегда посоветует,подскажет.И в дальнейшем буду пользоваться вашим магазином,удачи вам и процветания!!!!!

Я в захваті від ваших речей

Жанна (Украина, Київ) Отзыв написан 22 марта, 2017 год
Дізналася про магазин десь біля року тому. За цей час стала щасливою володаркою п'яти суконь та костюмів. Речі стильні, елегантні, ексклюзивні. Дуже зручно обирати розмір, адже чітко визначені індивідуальні параметри кожного виробу. Акції, які проводяться магазином, дозволяють придбати товар за розумну ціну. Деякі речі я повертала, але єдиною причиною було те, що мені не підходив фасон. Особлива подяка менеджеру Ірині....  Читать отзыв Дізналася про магазин десь біля року тому. За цей час стала щасливою володаркою п'яти суконь та костюмів. Речі стильні, елегантні, ексклюзивні. Дуже зручно обирати розмір, адже чітко визначені індивідуальні параметри кожного виробу. Акції, які проводяться магазином, дозволяють придбати товар за розумну ціну. Деякі речі я повертала, але єдиною причиною було те, що мені не підходив фасон. Особлива подяка менеджеру Ірині. Приємно спілкуватися з компетентною і доброзичливою людиною!
Процвітання вам, креативних ідей, вдячних клієнтів!

Ваша шанувальниця

Галина Базів (Украина, Черкаси) Отзыв написан 17 марта, 2017 год
Доброго дня,
Насамперед хотіла б виразити щиру подяку за таку прекрасну неповторну продукцію, яку ви створюєте. Завдяки Вам в моєму гардеробі - стильні та елегантні речі, котрі ношу з великим задоволенням.
Ваша шанувальниця/
Доброго дня,
Ваша шанувальниця/

Пальто Манго 3 гол.

Анастасія (Украина, Черкаси) Отзыв написан 17 марта, 2017 год
Дуже вдячна магазину за швидку, оперативну доставку.
Менеджеру Ірині за професійну консультацію по телефону!
Це вже не перша моя покупка.
Дуже вдячна за такі гарні, особливі та елегантні моделі. Покупкою залишилась задоволена.
Дуже вдячна магазину за швидку, оперативну доставку.
Менеджеру Ірині за професійну консультацію по телефону!
Це вже не перша моя покупка.

Платье Бранд

Лариса Отзыв написан 10 марта, 2017 год
Спасибо большое, платье супер, заказ пришел быстро. Очень довольна обновкой. Спасибо большое, платье супер, заказ пришел быстро. Очень довольна обновкой.

Платье Генуя

Ігнатюк Тетяна Отзыв написан 10 января, 2017 год
Доброго дня. Купила це плаття, бо дуже сподобалось. Хороша якість, прекрасна тканина, однак не відповідає фото. Думала, що купую голубе плаття, а воно насправді зелене. Рукав виглядає завуженим, а він довгий і дуже широкий. Спочатку хотіла поміняти чи повернути, але оператор сказала, що це неякісне фото , інакшого плаття немає. Просто переробила рукав , змирилася з тим, що плаття...  Читать отзыв Доброго дня. Купила це плаття, бо дуже сподобалось. Хороша якість, прекрасна тканина, однак не відповідає фото. Думала, що купую голубе плаття, а воно насправді зелене. Рукав виглядає завуженим, а він довгий і дуже широкий. Спочатку хотіла поміняти чи повернути, але оператор сказала, що це неякісне фото , інакшого плаття немає. Просто переробила рукав , змирилася з тим, що плаття не голубе і задоволена якістю і ношу його. Рада, що не повернула, незвичний пошив, мені подобається. Дякую магазину. Рекомендую, товар повністю відповідає розміру.

Пальто Вергина

Татьяна Отзыв написан 27 декабря, 2016 год
Мне понравилось пальто, хорошо сидит, брала как "over size". Пальто выглядит как на фото, правда у меня оно на 2-х сиреневых пуговицах. Я попала на скидки, по этому цена была более приемлема. Мне понравилось пальто, хорошо сидит, брала как "over size". Пальто выглядит как на фото, правда у меня оно на 2-х сиреневых пуговицах. Я попала на скидки, по этому цена была более приемлема.

Пальто Гифена 1 розова

Тетяна Отзыв написан 26 декабря, 2016 год
Дуже гарне пальто, трішки довгий рукав, але то, мабуть, особливості фігури, елегантне, чудова якість пошиття. Дуже дякую за обслуговування. Дуже гарне пальто, трішки довгий рукав, але то, мабуть, особливості фігури, елегантне, чудова якість пошиття. Дуже дякую за обслуговування.

Пальто, платье.

Альона Отзыв написан 13 декабря, 2016 год
Пальто Гвэн1

Цікаве пальто, але треба навчитися вміло закручувати бомбони, без цього вміння пальто втрачає свою родзинку.

Платье Деметра

Офісна сукня. Коли одягаєш, фігура відразу витягується і здається стрункою. Матеріал теплий. Розмір йде в розмір. 48 розмір сів ідеально.

Платье Логан 2

Пальто Гвэн1
Платье Деметра
Платье Логан 2
Сукня на моделі висить на фото. Хоча в дійсності сукня сідає по фігурці. Довжина до коліна. За рахунок шкіряних вставок на кишенях, в цих місцях сукня не брудниться і не затирається. У мене блакитного кольору. Колір неба. На роботі всіх осліплюю очі цим кольором.
Платье Викко
Офісний стиль. За рахунок кольорових вставок, сукня грає. Витягує фігуру. На роботу саме воно.
Платье Амадор Салатовый
Сукня дуже яскрава. Як на літо - саме воно!

Платье,пальто.

Альона Отзыв написан 13 декабря, 2016 год
Платье Арбери

Прекрасна сукня з якісної тканини ( дуже тепла на холодну зиму). Довжина сукні довша ніж на фото, на моделі сукня закоротка, насправді при середньому зрості 1,68 см, сукня до коліна. Паєтки пришиті. Пошита розмір в розмір. Блондинкам бордовий колір дуже личитиме.

Платье Айленд

Платье Арбери

Платье Айленд
Хороший фасон та пошив сукні. Але на жаль, при першому пранні тканина сіла, хоча прання було таке як рекомендовано на етикетці. Була змушена віддати племінниці, так як сукня сіла на розміри 2.

Пальто Дорсия
Шикарне пальто. Брюнеткам і шатенкам рекомендоване. Блондинкам буде блідувате. Кольори набагато насичені в дійсності ніж на фото. На розмір 48 сіло ідеально.

Пальто Мадди 1
Колір просто божественний. Одягнув пальто і вже не хочеться його знімати. На зиму до мінус 6 можна легко одягати і не хвилюватись, що замерзнеш. Кашемір хочеться просто гладити, не припиняючи, такий він приємний на дотик.

Плащ Легран кр.

НИНА Отзыв написан 8 декабря, 2016 год
Превосходное качество ткани и пошива!!! Безупречно "садится" по фигуре! Прекрасный плащ -даже лучше,чем на фото.СПАСИБО ! Превосходное качество ткани и пошива!!! Безупречно "садится" по фигуре! Прекрасный плащ -даже лучше,чем на фото.СПАСИБО !

Плащ Квартал Клетка, плащ Легран, плащ Аминда.

НИНА Отзыв написан 8 декабря, 2016 год
С огромным удовольствием хочу оставить свой отзыв от моих удачных покупок. Плащ Квартал -клетка подошел идеально по размеру/на мой 48 р-р "сел" безупречно// Размер точно соответствует 48 на 48./мои параметры рост 167, 98-80-102/ Качество потрясающее.Все просто восхитительно! Это мой третий плащ от фабрики "Лэся".С таким же восторгом могу описать красный плащ "Легран" и сиреневый плащ "Аминда".Качество ткани и пошива просто...  Читать отзыв С огромным удовольствием хочу оставить свой отзыв от моих удачных покупок. Плащ Квартал -клетка подошел идеально по размеру/на мой 48 р-р "сел" безупречно// Размер точно соответствует 48 на 48./мои параметры рост 167, 98-80-102/ Качество потрясающее.Все просто восхитительно! Это мой третий плащ от фабрики "Лэся".С таким же восторгом могу описать красный плащ "Легран" и сиреневый плащ "Аминда".Качество ткани и пошива просто восхитительные!!! Огромное спасибо модельерам и всем,кто трудится над созданием таких чудесных моделей.Просто испытываешь двойное удовольствие-и от красивой качественной вещи и от того,что это НАШ отечественный производитель!

Все хорошо

ОКСАНА Отзыв написан 4 декабря, 2016 год
Покупала в этом году 2 платья:Тоню и Луксор. Оба подошли отлично, как на меня шитые. Девочки перезванивали сразу, перемеривали платья по моей просьбе, и все подошло. Считаю, что честность продавцов, которые честно перемеривают размеры вещей и честно рассказывают все покупателю, только на пользу магазину. Луксор, например, немного тянется и это как раз и заметила продавец и поэтому и платье село...  Читать отзыв Покупала в этом году 2 платья:Тоню и Луксор. Оба подошли отлично, как на меня шитые. Девочки перезванивали сразу, перемеривали платья по моей просьбе, и все подошло. Считаю, что честность продавцов, которые честно перемеривают размеры вещей и честно рассказывают все покупателю, только на пользу магазину. Луксор, например, немного тянется и это как раз и заметила продавец и поэтому и платье село на меня идеально. Спасибо огромное за ваши вещи, но следует расширить ассортимент костюмов, уж очень скромный выбор. А покупателям советую адекватно себя оценивать (свои параметры) и не бояться общаться с продавцами. Жду новых костюмов. ОЧЕЕЕЕЕЕНЬ НУЖЕН НОВЫЙ КОСТЮМ.

Куртка Ясень

Отзыв написан 17 ноября, 2016 год
Сьогодні отримала своє замовлення. НАДЗВИЧАЙНО задоволена!!!!!! Особливо тим, що довжина рукавів розрахована і на високий зріст. Це досить часто було проблемою. Куртка чудова, розмір 48 підійшов ідеально. Вдячна за Ваші красиві стильні речі. Сьогодні отримала своє замовлення. НАДЗВИЧАЙНО задоволена!!!!!! Особливо тим, що довжина рукавів розрахована і на високий зріст. Це досить часто було проблемою. Куртка чудова, розмір 48 підійшов ідеально. Вдячна за Ваші красиві стильні речі.

Дякуємо за коментар.

Команда интернет-магазина Отзыв написан 14 ноября, 2016 год
Добрий день Світлана!

Щиро вибачаємось за ситуацію, яка склалася.

Бувають випадки, коли модель не сідає так, як хотілося, проте магазин завжди йде на зустріч і розуміє складність он-лайн покупки, й завжди обмінює модель або повертає кошти, як бажає покупець.

Щодо "втрати 95 грн" умови доставки є на сайті http://lesyashop.com.ua/dostavka (оплата наложеного платежу лягає на покупця), та умови повернення http://lesyashop.com.ua/vozvrat-i-obmen.

Що стосується повернення коштів, бухгалтерія...  Читать отзыв
Добрий день Світлана!
Щиро вибачаємось за ситуацію, яка склалася.
Щодо "втрати 95 грн" умови доставки є на сайті https://lesyashop.com.ua/dostavka (оплата наложеного платежу лягає на покупця), та умови повернення https://lesyashop.com.ua/vozvrat-i-obmen.
Що
стосується повернення коштів, бухгалтерія вже їх перевела, як було зазначено в заяві на повернення.
Відгуки ми в ніякому разі не видаляємо. Після оновлення залишків він перемістився в картку іншого товару (над цим працюють програмісти сайту), зараз він знаходиться на сторінці https://lesyashop.com.ua/shop/product/19770001
В
будь-якому випадку, дякуємо Вам за коментарі і зауваження.
З повагою команда інтернет магазину.

Плаття на повернення

Світлана Отзыв написан 9 ноября, 2016 год
Замовила плаття Тесея.Не підійшло розміром(вважаю,що з вини магазину),бо на мій 94-77-95 46 розмір був явно великий,а на мій ріст 169 см десь на 10 см за коліно (на моделі до коліна).26.10.16 відправила Новою поштою.Вчора 08.11.16.дзвонила в магазин і мені віповіли .,,ждите,,.По-перше ,через неточність у вказанні розмірів,не отримала тепле плаття на яке розраховувала,по-друге,вже втратила 95 грн. на пересилку і...  Читать отзыв Замовила плаття Тесея.Не підійшло розміром(вважаю,що з вини магазину),бо на мій 94-77-95 46 розмір був явно великий,а на мій ріст 169 см десь на 10 см за коліно (на моделі до коліна).26.10.16 відправила Новою поштою.Вчора 08.11.16.дзвонила в магазин і мені віповіли .,,ждите,,.По-перше ,через неточність у вказанні розмірів,не отримала тепле плаття на яке розраховувала,по-друге,вже втратила 95 грн. на пересилку і перевід грошей ,по-третє ,я недумаю,що магазином користуються багаті люди,яким би було все одно ,коли ті гроші прийдуть...,по-четверте,відгук біля плаття зник на слідуючий день(якщо працюємо прозоро,то не варто стирати ті відгуки,які не підтримують позитивний імідж магазину.Чекаю грошей,думаю,що краще заплатити більше і не псувати собі нервів.

Платье Фрея , Платье Тулуза.

Татьяна Отзыв написан 8 ноября, 2016 год
Платье Фрея, очень красивое платье, но оно для зимы очень яркое, хотелось бы других цветов - приглушенных, пастельных, зеленое, например.

Платье Тулуза, ну очень красивое платье, замечательный пошив и удачный фасон, сшейте.пожалуйста, его в других цветах.

Спасибо Вам!

Наталия Отзыв написан 29 сентября, 2016 год
Купила платье Тиган! Очень довольна! В реальности оказалось еще лучше, чем на картинке! Качество супер! Размер подошел идеально! Спасибо огромное! Теперь можно с гордостью носить вещи украинского производства! Купила платье Тиган! Очень довольна! В реальности оказалось еще лучше, чем на картинке! Качество супер! Размер подошел идеально! Спасибо огромное! Теперь можно с гордостью носить вещи украинского производства!

Платье Болли 3

Світлана Отзыв написан 23 сентября, 2016 год
Cтильне, чудове плаття. Дякую за швидку доставку. Cтильне, чудове плаття. Дякую за швидку доставку.

Куртка Ясень

Леся Отзыв написан 20 сентября, 2016 год
Очередная моя покупка данной ТМ.

Все как всегда на высоте! Очень довольна:)

Спасибо производителю и магазину ;)

Я Ваша навеки :)
Очередная моя покупка данной ТМ.
Все как всегда на высоте! Очень довольна:)
Спасибо производителю и магазину ;)
Я Ваша навеки :)

Платье Натали

Мирослава Отзыв написан 19 сентября, 2016 год
Сукня точно відповідає параметрам, коліір яскравий такий як на фото, дууууже гарна, розмір 46 підійшов ідеально! Дякую!!!! Сукня точно відповідає параметрам, коліір яскравий такий як на фото, дууууже гарна, розмір 46 підійшов ідеально! Дякую!!!!

С 2009 года являюсь постоянным покупателем .

Людмила Отзыв написан 8 сентября, 2016 год
Платье Аффи 2 нов

Великолепная модель! Очень органично подчеркивает фигуру и делает её еще более красивее. Цвет яркий алый и синий на контрасте производят ошеломляющий эффект! Спасибо производителям!

Плащ Легран красный

Оригинальная модель! Внутренняя подкладка и ткань плаща - высококачественны. Рекомендую.

Платье Аффи 2 нов

Плащ Легран красный

Модель платья "Лиония" просто изумительна! Эффектная кружевная вставка черного цвета на ткани терракотового цвета в сочетании пояска-обманки - смотрится органично. Платье практично в носке, быстро сохнет после стирки. Рекомендую данную модель женщинам, работающих в офисе. Спасибо производителю, за великолепные модели!!!

С 2009 года являюсь постоянным покупателем производимых компанией «Lesya» товаров! Спасибо всем за прекрасную возможность быть единственно красивой! Платье "Голди" очень практично в носке. Изумрудный цвет платья очень хорошо смотрится на брюнетках. Для женщин имеющих грушевидную фигуру, очень четко подчеркивает формы и делает фигуру красивее. Офисный вариант.

ТМ Lesya

Торговая Марка Lesya предлагает широкий ассортимент качественной и элегантной одежды от фабрики им. Леси Украинки.
Пальто, куртки, плащи, платья, костюмы, юбки, сарафаны, кардиганы, блузы.
Каждый сезон обновляется уникальными модели, которые разрабатывает собственное...

Пошив одежды

Сеть химчисток "KIMS"