Такий товар я називаю браком!!! А його далі випускають - Отзывы о ТМ Kompozit / Композит

ТМ Kompozit / Композит
Костянтин Украина, Dnepropetrovsk Отзыв написан 14 ноября, 2018 год 114 просмотров
Річ піде про окрему фарбу композит! Зазвичай я використовував
фарбу вашого виробника для фарбування металевих конструкцій антикорозіна емаль 3в1 чорний мат. сірий та білий. Все було ок. З появою нової етикетки ви мабуть поміняли щось в процесі виготовлення чи складових. Все виконав як вказано в інструкції і використав розчинник також композит. Але ваша фарба під час розпилення з фарбопульта наноситься на метал крупинками чи манкою називайте як хочете але якісного покриття НЕМА!!!! І зараз хтось скаже просто одна бракована банка попалась) А от ФІГ. було куплено 8 місяців назад та використано і ефект я вже описав, доречі пів банки ще залишелось! І сьогодні також купленно запущено в роботу і той самий результат!!! Антикорозійна емаль 3в1 біли мат. Неможу стриматись велике ге!
Міняйте щось не будьте му... якщо потрібно можу викласти фото.

ТМ Kompozit / Композит

Компaния Kompozit работает на рынке уже более 20 лет. За это время мы успели построить мощную дистрибьюторскую сеть по все Укрaине, а также войти в перечень сaмых популярных лaкокрасочных брендов.
Основным...
Адрес: Киев, ул. Коноплянская, 12