ТМ Хит Продукт отзывы

ТМ Хит Продукт

В Маслятах был большой КАМЕНЬ!

Наталья (Украина) Отзыв написан 27 ноября, 2018 год
Купила свои любимые грибочки! Хорошо что не поламала Зубы! В маслятах был огромный камень! Прикрепила фото, будьте осторожны покупая этот продукт! Купила свои любимые грибочки! Хорошо что не поламала Зубы! В маслятах был огромный камень! Прикрепила фото, будьте осторожны покупая этот продукт! ТМ Хит Продукт - В Маслятах был большой КАМЕНЬ! ТМ Хит Продукт - В Маслятах был большой КАМЕНЬ!
Недостатки:
  1. Можно случайно поламать зубы об камень в продукте

Лаваш армянский

Гость (Германия) Отзыв написан 18 октября, 2018 год
Купил 5 упаковок по 2шт. для шаурмы... пи****с тот мастер который их сделал!!! Купил 5 упаковок по 2шт. для шаурмы... пи****с тот мастер который их сделал!!!

Купил и пожалел

Игорь (Люксембург, Steinsel) Отзыв написан 29 октября, 2015 год
Купил "Томаты маринованные", не заметил что это "Хит-продукт".
Не знаю как можно было так испортить простые консервированные помидоры.
Shit-продукт это точно. Обходите стороной.
Купил "Томаты маринованные", не заметил что это "Хит-продукт".
Не знаю как можно было так испортить простые консервированные помидоры.
Shit-продукт это точно. Обходите стороной.
Лёша Отзыв написан 2 октября, 2014 год
Всё обычно хорошо с их продукцией, но...купил овсяные хлопья и был взбешён. Там были червяки, их паутинка и моль. Всё обычно хорошо с их продукцией, но...купил овсяные хлопья и был взбешён. Там были червяки, их паутинка и моль.
Нина Отзыв написан 8 августа, 2013 год
ТМ "Хит Продукт" представлена в магазинах "Велика Кишеня", це власне їхня особиста серія товарів. Чого тільки не випускається під маркою "Хит Продукт": алкогольні напої, безалкогольні напої, м'ясні вироби, молочна продукція, солодощі, різні смаколики до пива, крупи, макарони, заморожені овочі та фрукти, вони навіть виготовляють побутову хімію, одяг, товари для дому, одноразовий посуд, корм для домашніх улюбленців та багато іншого....  Читать отзыв ТМ "Хит Продукт" представлена в магазинах "Велика Кишеня", це власне їхня особиста серія товарів. Чого тільки не випускається під маркою "Хит Продукт": алкогольні напої, безалкогольні напої, м'ясні вироби, молочна продукція, солодощі, різні смаколики до пива, крупи, макарони, заморожені овочі та фрукти, вони навіть виготовляють побутову хімію, одяг, товари для дому, одноразовий посуд, корм для домашніх улюбленців та багато іншого. Особисто я купувала декілька раз заморожену продукцію ТМ "Хит Продукт": полуницю, смородину, а також капусту броколлі та цвітну капусту. Ягоди нічим не гірші були за інші відомі заморожені продукти, не пом'яті, чистенькі, без різного сміттячка, упаковка герметична, немає постороннього запаху. Коштує продукція ТМ "Хит Продукт" на багато дешевше від вдіомих нам і розповсюдженіших марок, пакет капусти в 400 гр. обійдеться вам в 10-12 гривень, заморожені фрукти від 10-15 гривень за 400 гр. пакет. Тож продукція ТМ "Хит Продукт" влаштовує мене, одне тільки не зручно - потрібно шукати найближчий магазин "Великої Кишені", адже крім нього продукцію даної марки я не зустрічала ніде.

Полуфабрикаты

Ермолинские полуфабрикаты