Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

https://youtu.be/NYrxR2ZpYkY обходится меня не честь стороной..... - Отзыв о ТМ Белая линия


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 648

Рейтинг: 3.3, всего отзывов 44

https://www.otzyvua.net/tm-belaya-liniya От Гость, опубликован 3 февраля, 2016 годГость 3 февраля, 2016 год https://youtu.be/NYrxR2ZpYkY 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


ТМ "Біла лінія" (Украина, Київ) 5 февраля, 2016 год Шановна (ий) Гість, доброго дня.

Скоріше за все на цьому відео, якому більше двох років, продемонстровано результат, який може відбутися з будь яким пастеризованим молоком, при недотриманні належних теплових умов зберігання.

З метою очищення молока, його піддають пастеризації, яка полягає в тепловій обробці при температурі 70-96°С протягом швидкого часу, за який гине патогенна мікрофлора. Молочнокислі бактерії при цьому зменшують свою кількість і їх недостатньо для звичних процесів скисання. Через уповільнений процес скисання, за низьких температур в молоці не утворюється звичайний молочний згусток, і воно може перетворитись на тягучу масу.

Дуже добре дані процеси простою мовою описані в матеріалі Доктора Комаровського

Для того, щоб в домашніх умовах з пастеризованого молока зробити смачну простоквашу, в нього потрібно додати закваску, кефір або сметану (для того, щоб підвищити кількість активних молочнокислих бактерій). При цьому важливо дотримуватись температурного режиму (+ 30-40° С), в залежності від доданого Вами виду культури бактерій.

Нам дуже прикро що Ви зіткнулися з таким рідкісним природнім скисанням натурального пастеризованого молока. Сподіваємося на Вашу лояльність у майбутньому та готові відповісти на додаткові запитання.

З повагою,
TM «Біла лінія»


ТМ Белая линия

Торговая марка «Белая Линия» ориентирована на производство молочных продуктов.  Линейка продукции  этой торговой марки  разнообразна. Это как традиционные продукты, такие как молоко и кефир, сметана, а также ряженка и сливки....

Молочная продукция

Данон ТМ (Danone)

Рейтинг: 4.4
53 отзыва
ТМ Ласунка

Рейтинг: 4.2
5 отзывов
ЗАО Геркулес

Рейтинг: 3
12 отзывов
ТМ "Чудо"

Рейтинг: 2.5
2 отзыва
Яготинский маслозавод

Рейтинг: 2
81 отзыв
ООО Три медведя

Рейтинг: 1.8
26 отзывов
Пирятинский сырзавод

Рейтинг: 1.7
44 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться