Мороз і затримка в поверненні коштів!!! - Отзывы о Tickets.ua

Tickets.ua
Отзыв написан вторник, 23 февраля 13 просмотров
Квитки були куплені в березні 2020 року (НБ: T58ZRB,GZ4ZXL),рейс скасований у зв'язку з карантином, перенесли на жовтень і також скасований. Вирішили повернути кошти і Авіакомпанія та посередники зобов'язані це зробити у повному обсязі.
Так як TicketsUA і SkyUp не захотіли повертати кошти у листопаді було надіслано претензію у ДержАвіаСлужбу та SkyUp, в грудні прийшла відповідь що претензія одобрена і SkyUp і ДержАвіаСлужбою та кошти зобов'язані повернути,але оскільки квитки були куплені через TicketsUA, кошти повинні повернути вони. При телефонній розмові з оператором була надана інформація, що SkyUp повинні повернути кошти TicketsUA і тоді вони повернуть кошти нам.
21.01.21 отримано інформацію від Авіакомпанії SkyUp, що кошти надіслані у TicketsUA але нам досі не повернуті.
Безвідповідальні посередники,затягування часу та обман людей!!!

Достоинства:
  1. -
Недостатки:
  1. Безвідповідальність,
  2. обман,
  3. небажання повертати кошти.

Ответ представителя Tickets.ua пятница, 26 февраля
Доброго дня, Дмитре!

Ми перевірили інформацію по Вашому бронюванню №T58ZRB,GZ4ZXL. Хочемо повідомити, що ми готові повернути Вам кошти на банківський рахунок. Просимо вас надати належним чином засвідченні копії документів, що посвідчують особу всіх пасажирів у даному бронюванні.
miron четверг, 25 февраля
що ваші гроші до вас дійшли, мало щоб SkyUp їх повернув в TicketsUA, вам потрібно зробити заяву на сайті в особистому кабінеті

Tickets.ua
Tickets.ua - помощь в оптимальном выборе всех составляющих путешествия, сервис предоставляет возможность выбирать из максимального количества провайдеров, обеспечивает прозрачное сравнение цен и заботится о поддержке пользователей на каждом этапе путешествия.

Адрес: Львов, ул. Шевченко, 111А
Телефон: +38 (044) 502-74-38