Звільняють працівників “заднім числом” - Отзывы о ThinkMobiles

Отзыв написан 1 июня, 2020 год 59 просмотров
Мала неприємний досвід з цією компанією.
Влаштувалася на роботу копірайтером у ThinkMobiles на remote. Рівно в останній день першого місяця мене звільнили “заднім числом”. При цьому повідомили, що закінчувати останнє завдання не треба (текст, який був готовий на 80%, і я мала його дописати за день) і заплатять вони мені лише за попередні закінчені завдання. В результаті заплатили навіть менше, 65% від місячної зарплатні. Тобто півтора останніх тижні я працювала безкоштовно. Аргументували тим, що “не мають доказів моєї роботи”, хоча я надсилала текст з датою останніх змін в останній день роботи і на тайм-трекері присутні мої трекінгові дані і навіть скріншоти екрану за передостанній день роботи (в попередні дні тайм-трекінгу не було). Також заявили, що текст написаний не у строк (писався рівно 4 дні за стандартних строків у тиждень) і “не відповідає вимогам” (звісно, він же був недописаний і невідредагований). При цьому “вимог” з початку роботи була аж одна - тексти “максимальної якості”.

В результаті - півтора тижні роботи безкоштовно і ще тиждень на переписку з hr, за ефективністю рівну до кидання горохом об стінку. Комунікація була, hr відповідає ввічливо, але ігнорує всі аргументи.

За той час, що я працювала там, з робочого чату видалили ще кілька осіб - не маю доказів, але підозрюю, що їх так само звільняли.

IT: отзывы

Instalike.store

IT
4.5
недобросовестный сервис Оплатила 2500 подписчиков, наблюдала как накрутили до вечера почти 5000( как-то сильно быстро и много) потом вдруг резко стало 1600, и вот уже 720. Думаю завтра и этого не будет
Instalike.store Ответ представителя Instalike.store
среда, 15 июля
Добрый день, В нашем сервисе отсутствуют боты и такие большие отписки. У нас преимущественно Живые люди, иногда бывает попадаются офферные...

IT
Solarweb