ThinkMobiles отзывы клиентов

ThinkMobiles отзывы клиентов
ThinkMobiles
2.0 5
1 отзыв / 91 просмотр
Результаты отзывов

Звільняють працівників “заднім числом”

Mariia Mariia 1 июня, 2020 год
Мала неприємний досвід з цією компанією.
Влаштувалася на роботу копірайтером у ThinkMobiles на remote. Рівно в останній день першого місяця мене звільнили “заднім числом”. При цьому повідомили, що закінчувати останнє завдання не треба (текст, який був готовий на 80%, і я мала його дописати за день) і заплатять вони мені лише за попередні закінчені завдання. В результаті заплатили навіть менше,... Читать отзыв
Мала неприємний досвід з цією компанією.
Влаштувалася на роботу копірайтером у ThinkMobiles на remote. Рівно в останній день першого місяця мене звільнили “заднім числом”. При цьому повідомили, що закінчувати останнє завдання не треба (текст, який був готовий на 80%, і я мала його дописати за день) і заплатять вони мені лише за попередні закінчені завдання. В результаті заплатили навіть менше, 65% від місячної зарплатні. Тобто півтора останніх тижні я працювала безкоштовно. Аргументували тим, що “не мають доказів моєї роботи”, хоча я надсилала текст з датою останніх змін в останній день роботи і на тайм-трекері присутні мої трекінгові дані і навіть скріншоти екрану за передостанній день роботи (в попередні дні тайм-трекінгу не було). Також заявили, що текст написаний не у строк (писався рівно 4 дні за стандартних строків у тиждень) і “не відповідає вимогам” (звісно, він же був недописаний і невідредагований). При цьому “вимог” з початку роботи була аж одна - тексти “максимальної якості”.

В результаті - півтора тижні роботи безкоштовно і ще тиждень на переписку з hr, за ефективністю рівну до кидання горохом об стінку. Комунікація була, hr відповідає ввічливо, але ігнорує всі аргументи.

За той час, що я працювала там, з робочого чату видалили ще кілька осіб - не маю доказів, але підозрюю, що їх так само звільняли.
ThinkMobiles
ThinkMobiles
Рейтинг 2 из 5 на основании 1 отзыва

IT
FOR-SAGE.INFO
FOR-SAGE.INFO

Рейтинг: 5
11 отзывов
Instalike.store
Instalike.store

Рейтинг: 4.5
127 отзывов
NeoSeo
NeoSeo

Рейтинг: 4.1
29 отзывов
Компания "Binotel"
Компания "Binotel"

Рейтинг: 4.5
1416 отзывов
Welldigital
Welldigital

Рейтинг: 4.8
20 отзывов
Дваком
Дваком

Рейтинг: 4.5
91 отзыв
2m-m.com IT агентство
2m-m.com IT агентство

Рейтинг: 4.6
19 отзывов
TrackEnsure Николаев Java
TrackEnsure Николаев Java

Рейтинг: 1.7
6 отзывов


Продолжая посещение, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Принимаю