Телмоне интернет-магазин видео - отзывы

Найдено 1 видео на тему Телмоне интернет-магазин

Рейтинг: 4.9/5 (27 отзывов), просмотров: 801

Косметика Elissys (гоммаж-флюїд)

Катерина Отзыв написан 4 апреля, 2019 год
Часто експерементую з косметичними новинками. Випадково побачила ролик в YouTube https://www.youtube.com/watch?v=LxqFj3CmabY і вирішила спробувати! Спочатку придбала маску під очі, а потім спробувала новинку гоммаж-флюїд. Мені на стільки сподобався результат, що тепер і не уявляю, як я без нього жила) Це набагато краще, ніж якийсь скраб, що може подряпати шкіру. Я просто наношу гоммаж в невеликій кількості і легко масажую, а...  Читать отзыв Часто експерементую з косметичними новинками. Випадково побачила ролик в YouTube
і вирішила спробувати! Спочатку придбала маску під очі, а потім спробувала новинку гоммаж-флюїд. Мені на стільки сподобався результат, що тепер і не уявляю, як я без нього жила) Це набагато краще, ніж якийсь скраб, що може подряпати шкіру. Я просто наношу гоммаж в невеликій кількості і легко масажую, а ці маленьки голубі гранулки м`яко знімаю верхній шар клітинок) І на відміну від інших подібних засобів, реально не має подразнень! Рекомендую!!! Телмоне интернет-магазин - Косметика Elissys (гоммаж-флюїд) Телмоне интернет-магазин - Косметика Elissys (гоммаж-флюїд)
Достоинства:
  1. приємна текстура і аромат, гарний дизайн упаковки, не викликає подразнень, натуральні складники
Недостатки:
  1. не помітила

Телмоне интернет-магазин

Телмоне интернет-магазин