LED-Expert.in.ua интернет-магазин отзывы клиентов

LED-Expert.in.ua интернет-магазин отзывы клиентов
1 отзыв / 349 просмотров

LED-Expert.in.ua

Олександр Отзыв написан 24 января, 2019 год
В кінці 2017 вирішив придбати досить коштовного телевізора ..(1000у.о)зробив вибір,довго його робив зважив всі за проти .довірився продавцеві LED-Expert.На перший погляд нічого не обіцяло проблем.З нетерпінням чекали на покупку...ПРИЙШЛА.по новій пошті ...і тут розпочалась купа проблем;упаковка сумнівної якості,екран тв мав потертості,кут алюмінієвої рамка мав розходження в 2мм,комплектація навісів на стіну неповна.Після звернення до менеджера незрозумілої кваліфікації та...  Читать отзыв В кінці 2017 вирішив придбати досить коштовного телевізора ..(1000у.о)зробив вибір,довго його робив зважив всі за проти .довірився продавцеві LED-Expert.На перший погляд нічого не обіцяло проблем.З нетерпінням чекали на покупку...ПРИЙШЛА.по новій пошті ...і тут розпочалась купа проблем;упаковка сумнівної якості,екран тв мав потертості,кут алюмінієвої рамка мав розходження в 2мм,комплектація навісів на стіну неповна.Після звернення до менеджера незрозумілої кваліфікації та адекватності,став розказувати типу то все допустимо ,...цеж SONY погляньте як він показує,і люди в чергах стоять за ним.Я слухав ту всю х..ю ,і скрипя зубами згодився бо немав часу....Через дві неділі супер псевдо якість накрилась.Були довгі розборки експертизи,з їх слів .привезли іншого гроба:все добре тільки екран зигнутий якщо дивитись з торця.Я знову згодивсь на цей дифект... Через 1 місяці пи..да йому тіж симптоми що і в першого.Розпочали робити мене дурним типа напруга не то.Перевірив напругу все ок. знов якісь експертизи і сказали що вже не поміняють а зремонтують новий ТВ яким я користувався 1 місяць ..Через 1,5 місяці прийшов третій ТВ НОВИЙ з мінімумом проблем але всеж є..покищо працює добре ,гарантія закінчилась переживаю щоб знов нічого не сталось ,як з двома попередніми .ОСЬ ТАК .

Бытовая техника

COMFY
COMFY

Delovera Интернет-магазин
Delovera Интернет-магазин

Brain - компьютеры и гаджеты!
Brain - компьютеры и гаджеты!

whirlpool-shop.com.ua интернет-магазин
whirlpool-shop.com.ua интернет-магазин