Телевизор ERGO 50DU5502 отзывы

Отзывы покупателей и пользователей
1 отзыв / 271 просмотр

Жахливий телевізор

Отзыв написан 9 мая, 2019 год
Після покупки даного тв,враження про бренд "ЕРГО" дуже негативне.Коли вдома відкрив коробку не знайшов пульт,його туди просто не поклали.Дзвонив в розетку,прийшов він мені аж через 12 днів!Вже як увімкнув телевізор знайшов засвіти,нерівномірні,на темному фоні їх дуже гарно видно,і при перегляді фільму з темним фоном також.Далі я вирішив перевірити 4к відео в ютубі,більшість відео підвисає,дивитися неможливо.Потім ще через декілька днів, моментами...  Читать отзыв Після покупки даного тв,враження про бренд "ЕРГО" дуже негативне.Коли вдома відкрив коробку не знайшов пульт,його туди просто не поклали.Дзвонив в розетку,прийшов він мені аж через 12 днів!Вже як увімкнув телевізор знайшов засвіти,нерівномірні,на темному фоні їх дуже гарно видно,і при перегляді фільму з темним фоном також.Далі я вирішив перевірити 4к відео в ютубі,більшість відео підвисає,дивитися неможливо.Потім ще через декілька днів, моментами картинка стала блимати,за 3 неділі я замітив це пару разів,але факт в тому що проблема існує!А тепер саме цікаве:здав я його в сервісний центр,що знаходиться по вул: Сім'ї Хохлових 8.Через декілька днів я зателефонував їм,а вони сказали:"Дифектів СЦ не знайшов хоча їх там більше трьох.Дзвонив в службу підтримки "ЕРГО",пояснив проблему,після чого вони порадили мені звернутися в інший СЦ і зі свого карману заплатити за діагностику.Тому я нікому не можу рекомендувати даний телевізор,бо якщо зараз проблем не буде видно,скоро вони з'являться,як це було у мене.
Достоинства: Після скількох мінусів їх просто немає
Недостатки: Все!
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Сам телевізор

Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва

LG 47LW980S