Магазин-кидалово!!! - Отзывы о Техноскарб

Техноскарб
Орест Украина, Київ Отзыв написан 1 апреля, 2017 год 949 просмотров
Купляв я в магазині Техно-Скарб, що знаходиться в м.Луцьк, по вул. Винниченка міні-мийку Karcher! Перевірити відмовився, мотивуючи тим, що в нього через 10 хв обід, і запевняв мене тим, що він повністю робочий, так як його перевіряли, коли приймали! Я не став настаювати і повірив йому на слово, і підписав всі документи, так як я також в часі був обмежений, бо в машині сиділа дружина з грудною дитиною! Коли я приїхав до дому і підключив його, щоб провірити, з всіх щілин почала інтенсивно витікати вода! Я в той самий день, залишив дружину і дитину, поїхав здавати назад ту мийку! І тут саме цікаве!!!!!!!! Мені нагрубили, і сказали що я її сам зламав, і десь її кинув, і повернути кошти навідріз відмовились! Шановні покупці, поважайте себе і свої нелегко зароблені кошти-не купуйте в цих кідал! Краще купіть на базарі, а не в них!!!! Я всім рекомендую, і буду всіх відмовляти, щоб навіть поріг не перетинали того закладу! Дякую за увагу!

Анонім не Кідалович (Украина) 12 июля, 2017 год
Чмирить

Техника: отзывы

Техника
4.3
2642 просмотра
Кидалово не ведитесь 17й день ни денег ни товара, самые настоящие МОШЕННИКИ, не делайте предоплаты, они ничего не продают, а только разводят на деньги!!!
Ваш заказ №591 так и не был Вами оплачен, хотя мы неоднократно Вам напоминали о необходимости оплатить заказ. В итоге...

Техноскарб

Техноскарб - это комиссионный магазин техники. Здесь вы сможете купить БУ технику в лучшем состоянии и по лучшим ценам. Все, что не было выкуплено в ломбарде "Скарбниця" попадет в магазин комиссий Техноскарб.

Техника

GearBest.com