Техника PIRAMIDA

Опубликовано 7 февраля, 2020 год
1.0
1 отзыв / 223 просмотра
Техника PIRAMIDA

Сервісне обслуговування відсутнє! Від слова ЗОВСІМ!

Марія Марія 7 февраля, 2020 год
Коли я купувала вбудовану духовку , то зупинила свій вибір саме на Піраміді, адже гарантія 36 місяців і сервісна підтримка клієнтів наводили на думку про надійність даного бренду. На жаль, коли через 8 місяців я звернулася в службу підтримки, щоб купити зовнішнє скло до духовки ( малесенький скол, який псував зовнішній вигляд), мене спершу відфутболювали до різноманітних сервісних... Читать отзыв Коли я купувала вбудовану духовку , то зупинила свій вибір саме на Піраміді, адже гарантія 36 місяців і сервісна підтримка клієнтів наводили на думку про надійність даного бренду. На жаль, коли через 8 місяців я звернулася в службу підтримки, щоб купити зовнішнє скло до духовки ( малесенький скол, який псував зовнішній вигляд), мене спершу відфутболювали до різноманітних сервісних центрів, де склом до дверцят духовок цієї фірми навіть і не пахло, а потім таки записали мій номер і пообіцяли передзвонити, як тільки скло зявиться, але не раніше весни!!!
Сервісу ніякого, допомоги ніякої, обіцяний негарантійний ремонт відсутній!!! Не рекомендую нікому купувати техніку фірми Піраміда!!!
Недостатки:
  1. Жодної сервісної підтримки, відфутболювання клієнтів, відсутність запчастин до нових моделей техніки, відсутність негарантійого ремонту!!!
Бытовая техника
Таврия В
Таврия В

Рейтинг: 1.6
227 отзывов
Hi-Tech.com.ua
Hi-Tech.com.ua

Рейтинг: 4.8
21 отзыв
Филипс (Philips)
Филипс (Philips)

Рейтинг: 1.8
51 отзыв
Beko
Beko

Рейтинг: 2.4
102 отзыва
Скупка бытовой техники в Киеве
Скупка бытовой техники в Киеве

Рейтинг: 1.7
6 отзывов
iRobot
iRobot

Рейтинг: 5
5 отзывов
SWT-Group
SWT-Group

Рейтинг: 4.6
14 отзывов
LG Electronics
LG Electronics

Рейтинг: 2.4
82 отзыва
МассХолд
МассХолд

Рейтинг: 4.3
67 отзывовПродолжая посещение, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Принимаю