Техника PIRAMIDA отзывы

1 отзыв / 259 просмотров

Сервісне обслуговування відсутнє! Від слова ЗОВСІМ!

Марія Марія 7 февраля, 2020 год
Коли я купувала вбудовану духовку , то зупинила свій вибір саме на Піраміді, адже гарантія 36 місяців і сервісна підтримка клієнтів наводили на думку про надійність даного бренду. На жаль, коли через 8 місяців я звернулася в службу підтримки, щоб купити зовнішнє скло до духовки ( малесенький скол, який псував зовнішній вигляд), мене спершу відфутболювали до різноманітних сервісних... Читать отзыв Коли я купувала вбудовану духовку , то зупинила свій вибір саме на Піраміді, адже гарантія 36 місяців і сервісна підтримка клієнтів наводили на думку про надійність даного бренду. На жаль, коли через 8 місяців я звернулася в службу підтримки, щоб купити зовнішнє скло до духовки ( малесенький скол, який псував зовнішній вигляд), мене спершу відфутболювали до різноманітних сервісних центрів, де склом до дверцят духовок цієї фірми навіть і не пахло, а потім таки записали мій номер і пообіцяли передзвонити, як тільки скло зявиться, але не раніше весни!!!
Сервісу ніякого, допомоги ніякої, обіцяний негарантійний ремонт відсутній!!! Не рекомендую нікому купувати техніку фірми Піраміда!!!
Недостатки:
  1. Жодної сервісної підтримки, відфутболювання клієнтів, відсутність запчастин до нових моделей техніки, відсутність негарантійого ремонту!!!
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва

Бытовая техника