TATA AGRO MOTO отзывы

tata.kharkov.ua
1 отзыв / 498 просмотров

Шахраї, якість продукції- гірше нема куди. Гарантія відсутня.

Гость Гость 16 марта, 2020 год
Доброго усім дня, не рекомендую дану компанію та їхню неякісну продукцію. Для того щоб переконатись у моїх словах, зверніться до спеціалістів по ремонту їхньої техніки у своєму регіоні от один з їх відгуків:" Двигуни збираються із самих неякісних китайських комплектуючих, (у двигуні ЗУБР ZH1100 не передбачено нормальна подача моторної оливи, як показав спеціаліст по ремонту, в колінвалі є тільки один... Читать отзыв Доброго усім дня, не рекомендую дану компанію та їхню неякісну продукцію. Для того щоб переконатись у моїх словах, зверніться до спеціалістів по ремонту їхньої техніки у своєму регіоні от один з їх відгуків:" Двигуни збираються із самих неякісних китайських комплектуючих, (у двигуні ЗУБР ZH1100 не передбачено нормальна подача моторної оливи, як показав спеціаліст по ремонту, в колінвалі є тільки один отвір по якому якоби має змащуватись весь двигун) якість збирання просто ужасна,через три тижні на двох двигунах, із 5-ти, потекли баки на швах, фізичних пошкоджень не мали (по гарантії не відремонтували, як сказали не гарантійний випадок), у середині двигуна ви знайдете купу не закріплених деталей, які під час експлуатації просто заклинять вам двигун (що і сталось у мене - це привело до відриву маховика і поломки стартеру і це відбулось після місяця експлуатації). З даною проблемою я знову звернувся по гарантійне обслуговування до даної недоробленої фірми. На що я отримав відповідь:" Після покупки ви мали розібрати двигун і все самі докрутити, винні самі-це також не гарантійний випадок". Ось і приймайте рішення, чи потрібні такі проблеми і додаткові витрати . TATA AGRO MOTO - Шахраї, якість продукції- гірше нема куди. Гарантія відсутня. TATA AGRO MOTO - Шахраї, якість продукції- гірше нема куди. Гарантія відсутня. TATA AGRO MOTO - Шахраї, якість продукції- гірше нема куди. Гарантія відсутня.
Достоинства:
  1. Нема
Недостатки:
  1. Неякісна продукція, відсутня гарантія
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва

Торговля