"Світ Чекає Крилатих" Образовательная система А.Цимбалару отзывы

Отзывы об учебных заведениях, отзывы об учебе, отзывы студентов
"Світ Чекає Крилатих" Образовательная система А.Цимбалару

Дізнатись про освітню систему "Світ чекає крилатих"

Анжеліка Цимбалару Анжеліка Цимбалару 19 февраля, 2021 год
"Світ чекає крилатих" (інтегрована освітня система А.Цимбалару)
Ви можете зв'язатись за нами за наступними контактами:
Колл-центр: 0800 33 24 54
Сайт: http://svitchekaiekrylatykh.com
Сторінка у фейсбук: https://www.facebook.com/svitchekaiekrylatykh

Офіційна група у фейсбук

Victoria Abedinova Victoria Abedinova 18 февраля, 2021 год
https://www.facebook.com/svitchekaiekrylatykh - Офіційна група у фейсбук
Освітньої системи "Світ чекає крилатих" (до трансформації - "На крилах успіху")

"На крилах успіху" поліпшена і трансформована в "Світ чекає крилатих" від А.Цимбалару

Галина Галина 18 февраля, 2021 год
Ми" йшли в експеремент"не без хвилювання,але ж повірили й довірилися нашій вчительці,яка є співрозробником навчальної програми "На крилах успіху". Навчаємося вже 4й рік,і пишу "ми",тому що і мені наші посібнички дуже цікаві і пізнавальні.В них багато сучасної, цікавої інформації,яка ненв'язливо та органічно розвиває світогляд дитини.Посібнички тісно пов'язані з життєвими подіями(зі святами,порою року),тому навіть в математичних завданнях є ця відповідність,не кажучи про... Читать отзыв Ми" йшли в експеремент"не без хвилювання,але ж повірили й довірилися нашій вчительці,яка є співрозробником навчальної програми "На крилах успіху". Навчаємося вже 4й рік,і пишу "ми",тому що і мені наші посібнички дуже цікаві і пізнавальні.В них багато сучасної, цікавої інформації,яка ненв'язливо та органічно розвиває світогляд дитини.Посібнички тісно пов'язані з життєвими подіями(зі святами,порою року),тому навіть в математичних завданнях є ця відповідність,не кажучи про чудові тексти з української мови! Дуже багато завдань,які направлені на вивчення предмета,а і на розвиток логіки та розумової гнучкості.Зручно,що кожен посібничок розрахований на 1 тиждень-це можливість усвідомити об'єм,обсяг навчання.Така циклічність подобається дитині.Дуже цікаві сторінки музичного та мистецького розвитку! Дуже дякуємо автору проєкту та його чудовій команді співавторів та помічників-розробників за їх любов до діток та небайдужість до процесу їхнього навчання!

Вважаю програму дуже доречною і розумно розробленою

Шастина Євгенія Шастина Євгенія 8 февраля, 2021 год
Разом зі своїм 3-А працюю за освітньою системою Анжеліки Цимбалару. Вважаю програму дуже доречною і розумно розробленою. Вона сучасна і цікава, спрямована на розвиток критичного мислення, розвиває логічне мислення дітей, вчить аналізувати, бути спостережливими. Я щаслива від того, що у дітей не згасає мотивація до навчання. Цікаві пізнавальні завдання активізують роботу дитини, створюють ситуацію успіху. Мої школярики у захваті від... Читать отзыв Разом зі своїм 3-А працюю за освітньою системою Анжеліки Цимбалару. Вважаю програму дуже доречною і розумно розробленою. Вона сучасна і цікава, спрямована на розвиток критичного мислення, розвиває логічне мислення дітей, вчить аналізувати, бути спостережливими. Я щаслива від того, що у дітей не згасає мотивація до навчання. Цікаві пізнавальні завдання активізують роботу дитини, створюють ситуацію успіху. Мої школярики у захваті від навчальних посібників-журналів, в яких багато практичних завдань. Іноді і на перерву не хочуть виходити. Діти вільно висловлюють свою думку, готові її відстоювати та аргументувати. Навчання за освітньою системою Анжеліки Цимбалару несе масу позитиву і дітям, і мені - вчителю.

Мой ребёнок уже четвёртый год занимается по этому проекту, я ни разу не

Алена Кисиль Алена Кисиль 8 февраля, 2021 год
Мой ребёнок уже четвёртый год занимается по этому проекту, я ни разу не пожалела о своём выборе. Ребёнку очень нравится журнал, он очень быстро в нем ориентируется, где и что ему надо найти. Журнал красочный, задания очень интересные, материал в нем подаётся доступно для детей. За четыре года из нашего класса ни ушёл ни один ребёнок, а двое пришли из... Читать отзыв Мой ребёнок уже четвёртый год занимается по этому проекту, я ни разу не пожалела о своём выборе. Ребёнку очень нравится журнал, он очень быстро в нем ориентируется, где и что ему надо найти. Журнал красочный, задания очень интересные, материал в нем подаётся доступно для детей. За четыре года из нашего класса ни ушёл ни один ребёнок, а двое пришли из другой Школы (обучение было по обычной программе), а им есть с чем сравнить, и они продолжают учиться. Я очень надеюсь что и в 5-6 классах мы сможем продолжить обучение по программе. Світ Чекає Крилатих Образовательная система А.Цимбалару - Мой ребёнок уже четвёртый год занимается по этому проекту, я ни разу не Світ Чекає Крилатих Образовательная система А.Цимбалару - Мой ребёнок уже четвёртый год занимается по этому проекту, я ни разу не
Достоинства:
  1. Все предметы-в одном журнале
  2. Ребенку очень нравится
  3. Инновационный подход
5 согласны

Вікторія Абдулаєва Вікторія Абдулаєва 7 февраля, 2021 год
Я мама двох синів, старший навчається у шостому класі за стандартною програмою, менший вже четвертий рік освоює програму «Світ чекає крилатих» (раніше називалась «На Крилах Успіху»).
Перший період нам також було важко зрозуміти нову програму, але я дуже вдячна кваліфікованому педагогові за професіоналізм і вміння донести інформацію не тільки дитині але і її батькам.
Так, це не підручники до яких ми... Читать отзыв
Так, це не підручники до яких ми звикли. Але програма побудована таким чином, що новий матеріал надає вчитель, який у повному розумінні цього слова знає як це робити.
Свої знання діти здобувають у школі, а вдома дитина може попрактикуватися, додатково використовуючи ті знання, які отримала в класі. Так воно і має бути. Кожен має займатися своєю справою, батьки мають виховувати дитину, підтримувати і допомагати, десь проконтролювати, десь достатньо поцікавитися, спитати, що дитина пізнала нового, або, наприклад, разом проаналізувати прочитану дитиною книжку. Презентації нових тем та роз’яснення до них мають викладатися у школі, і програма «Світ чекає крилатих» має достатньо професійного матеріалу та ресурсів, за допомогою якого вчитель доносить інформацію дітям. Вважаю, що лише працюючи в тандемі, вчителі та батьки зможуть досягти успіху, а дитина зможе здолати вершини і пізнати світ.
Не одноразово була присутня на відкритому уроці, де мала змогу спостерігати за роботою вчителя і за усім класом. Учні міркували і доводили свою думку- це вражало! Діти дуже задоволенні, з нетерпінням чекають на кожен новий журнал, щоб дізнатися, а що ж буде в новому журналі. Курс дуже інтегрований і цікавий, який в першу чергу навчає мислити, мати свою особисту думку, висловлюватися, пізнавати світ в цілому. Дуже багато надається матеріалу, якого не знайдеш у звичайних підручниках.
Один з плюсів- чудові проекти, флешмоби, де діти мають змогу продемонструвати свої таланти та порадіти за інших. Це наче одна велика родина.
Нехай не одразу дитині вдавалося зрозуміти ту чи іншу тему, але вона навчається і долає труднощі разом із вчителем та за підтримкою батьків, і коли їй це вдається, вона щаслива, оченята сяють, посміхається і летить на крилах до нових успіхів. Головне, що у дитини не зникає інтерес до нового та до своєї творчості. І дитина не боїться отримати погану оцінку, дитина самостійно визначає свій рівень, перевіряючи роботи разом з класом.
Сам журнал насичений багатьма розмальовками( особливо у перших класах), ребусами, які особисто моя дитина, із превеликим задоволенням виконувала першочергово.
Навіть під час дистанційного навчання, діти отримують достатній обсяг знань, вчитель надає будь-яку підтримку 24/7. У разі відсутності дитини, завжди можна звернутися до викладача і отримати додатково роз’яснення. У нашій практиці жодного разу не було відмови з боку викладача, навпаки – вчитель сам особисто повідомляє своєчасно, з чим нам потрібно більше попрацювати і на що звернути увагу.
Отож, дитина щаслива і навчається із задоволенням!

Вражаючі результати

Валентина Тарасова Валентина Тарасова 1 февраля, 2021 год
Цей рік приніс моїм крилатикам Броварської ЗОШ I –III ступенів №3, які навчаються за системою Анжеліки Цимбалару, величезну кількість перемог. Це стало можливим завдяки продуманій методиці, якісному змісту посібників – журналів, всім учителям, батькам, які працювали разом зі мною, а також наполегливій праці, неймовірним старанням та любові до навчання моїх маленьких крилатиків.Незважаючи на особливості організації навчального процесу, зумовлені карантинними обмеженнями... Читать отзыв Цей рік приніс моїм крилатикам Броварської ЗОШ I –III ступенів №3, які навчаються за системою Анжеліки Цимбалару, величезну кількість перемог. Це стало можливим завдяки продуманій методиці, якісному змісту посібників – журналів, всім учителям, батькам, які працювали разом зі мною, а також наполегливій праці, неймовірним старанням та любові до навчання моїх маленьких крилатиків.Незважаючи на особливості організації навчального процесу, зумовлені карантинними обмеженнями та дистанційним навчанням, 11 учнів мого 2-А класу, з метою перевірки набутих знань,взяли участь у «Всеукраїнській олімпіаді Весна – 2020» і отримали 25 призових місць та 3 сертифікати з різних навчальних предметів:

з математики – 9 учнів (1 місце - 6 учн., 2 місце – 3 учн.);
з української мови – 9 учнів ( 1 місце – 5 учн., 2 місце – 3 учн., 1 сертифікат);
з англійської мови – 4 учня ( 1 місце - 1 уч., 2 місце – 1 уч., 2 сертифікати);
я досліджую світ – 3 учня ( 1 місце – 2 учн., 3 місце – 1уч.);
з інформатики – 2 учня (2 місце – 1 уч., 3 місце – 1 уч.);
з основ здоров'я - 1 учень – 1 місце.
Дуже вдячна авторам програми та посібників – журналів! Вітаю переможців і призерів та їх батьків!

Пишаюся досягненнями своїх учнів.
7 согласны

Школы
Гимназия "Столица", Киев
Гимназия "Столица", Киев

Дистанционная школа Акцент
Дистанционная школа Акцент

Частная школа в Киеве «Basis»
Частная школа в Киеве «Basis»

Speak Up Украина
Speak Up Украина