Супермаркет Рукавичка отзывы

Львов, ул. Угорская, 22
Супермаркет самообслуживания в Украине

Заробитна плата

Снежана Отзыв написан 21 июня, 2019 год
Скажите какая оплата в магазине Рукавичка в м.Тернополь улица мира7. У кассира хотела б на работу????? Скажите какая оплата в магазине Рукавичка в м.Тернополь улица мира7. У кассира хотела б на работу?????

Подяка м.Зборів

Н Отзыв написан 17 марта, 2019 год
Сьогодні не взяли грошей за розбиту мною пляшку пива. Приємно вражена! Дякую за розуміння адміністратору магазину м.Зборів) Сьогодні не взяли грошей за розбиту мною пляшку пива. Приємно вражена! Дякую за розуміння адміністратору магазину м.Зборів)

Рукавичка

Аня (Украина) Отзыв написан 31 мая, 2016 год
Рукавичка - це мабудь найкраща мережа супермаркетів в Україні. Бо на скільки я встигла оцінити інші мережі вічно шось у них не так, то брудно, то запах, то ще щось... В Рукавиці звичайно теж буває, але так щоб мені це дійсно дуже не сподобалось не було. Рукавичка - це мабудь найкраща мережа супермаркетів в Україні. Бо на скільки я встигла оцінити інші мережі вічно шось у них не так, то брудно, то запах, то ще щось... В Рукавиці звичайно теж буває, але так щоб мені це дійсно дуже не сподобалось не було.

Жанна Отзыв написан 31 мая, 2016 год
Заезжали во Львов на выходные и единственным местом где мы покупали продукты был супермаркет Рукавичка. Хочу сказать, что есть он практически во всех районах города. Цены в Рукавичке довольно демократичные, тем более что у них есть свои фирменные товары, которые гораздо дешевле нежели аналоги таких продуктов других фирм. Отзыв я пишу по тому что меня действительно порадовал факт наличия в...  Читать отзыв Заезжали во Львов на выходные и единственным местом где мы покупали продукты был супермаркет Рукавичка. Хочу сказать, что есть он практически во всех районах города. Цены в Рукавичке довольно демократичные, тем более что у них есть свои фирменные товары, которые гораздо дешевле нежели аналоги таких продуктов других фирм. Отзыв я пишу по тому что меня действительно порадовал факт наличия в таком туристическом городе действительно недорогого, но очень хорошего супермаркета. Советую скупаться здесь если вы приехали погулять во Львов и если вам есть где готовить, потому что так вы сэкономите хорошенькую суму, вместо походов по кафе и ресторанам.

дякую!

Гость Отзыв написан 23 декабря, 2018 год
Подяка за оновлення ТМ Легка Хода .ільеи у вашій мережі можу придбати цю продукцію! Подяка за оновлення ТМ Легка Хода .ільеи у вашій мережі можу придбати цю продукцію!

Маркування товару

Петро Отзыв написан 7 октября, 2019 год
Доброго дня.
Зайшов сьогодні в Рукавичку, смт Красне Буського р-ну, Львівської обл., з надією купити засіб для, відбілювання Білизна. Що я побачив? На стелажі ТЗ стоїть дві пляшки наповнені на 2/3 рідиною. Пляшки не промарковані, тобто відсутня етикетка виробника (порушення ЗУ про маркування). Прошу керівництво мережі СМ Рукавичка навести порядок в своїх магазинах.
Доброго дня.

не відповідність цінника товару і ціни в чеку

Гость Отзыв написан 17 июня, 2019 год
м.Львів вул. Садівнича - при купівлі сметани уточнила ціну у продавця, звірила із цінником, а на касі пробили +15% до ціни, на зауваження стосовно невідповідності сказали, що можу відмовитись і не брати, якщо не подобається і на гарячій лініі теж сказали, що можу повернути товар, тому прийшлося написати в книгу скарг, бо це вже не вперше може подіє..... м.Львів вул. Садівнича - при купівлі сметани уточнила ціну у продавця, звірила із цінником, а на касі пробили +15% до ціни, на зауваження стосовно невідповідності сказали, що можу відмовитись і не брати, якщо не подобається і на гарячій лініі теж сказали, що можу повернути товар, тому прийшлося написати в книгу скарг, бо це вже не вперше може подіє.....
Недостатки:
  1. не відповідність цінника товару і ціни в чеку

Хамство і пофігізм

Гость Отзыв написан 7 апреля, 2019 год
Магазин на початку вул Патона. Вже не раз беру хліб який лежить під цінником з одною ціною а коштує по-іншому. Сьогодні касир вибила не той що треба. Пішла розбиратись. Вичекала поки вона відпустить чергу 8 чоловік, до якої ще підійшло двоє. Старша касир не знала коду на той хліб (мантакаш вірменський) і касир теж. На моє щастя підійшла касир другої...  Читать отзыв Магазин на початку вул Патона. Вже не раз беру хліб який лежить під цінником з одною ціною а коштує по-іншому. Сьогодні касир вибила не той що треба. Пішла розбиратись. Вичекала поки вона відпустить чергу 8 чоловік, до якої ще підійшло двоє. Старша касир не знала коду на той хліб (мантакаш вірменський) і касир теж. На моє щастя підійшла касир другої каси (яка не працювала на той час) і сказала підійти до неї вона виб'є правильно. Ми підійшли, а вона псіханула: "вобще то каса з другої сторони". Хоча я стояла зі старшим касиром і чекала свою решту. Якось сумно, що в нас нема ніякої поваги до людини, тим більше тоді, коли ти не винуватий. Вже не вперше така ситуація, але я ніколи не писала відгук, бо розумію що всі люди. А зараз відповідаю на їх "вобще то"

обманюють

Руслана (Украина, Київ) Отзыв написан 19 апреля, 2018 год
Живу біля цього супермаркета , постійно щось трапляється , то докидають в чек зайвий товар ( є такі люди які купують багато і не беруть чеків ) може на це надіються , було вже таке в мене декілька разів , цінники не відповідають цінам в чеку , є купа прострочки яку продають зі знижками , якщо сказати продавцю або на...  Читать отзыв Живу біля цього супермаркета , постійно щось трапляється , то докидають в чек зайвий товар ( є такі люди які купують багато і не беруть чеків ) може на це надіються , було вже таке в мене декілька разів , цінники не відповідають цінам в чеку , є купа прострочки яку продають зі знижками , якщо сказати продавцю або на касі що то прострочене вони кажуть ну то що то ж по акції . На жаль мушу купувати там товари , бо інших супермаркетів поблизу немає , а у звичайному магазині асортимент набагато менший , а ціни трохи вищі
Достоинства:
  1. близько від дому , помірні ціни , асортимент
Недостатки:
  1. обманюють покупців і відносяться до того ніби то так має бути

Ціни не відповідають в чеку і на ціннику

Гость (Украина, Львів) Отзыв написан 6 марта, 2018 год
Купляв роліні з бринзою. На ціннику 11. 50 грн, а в чеку 15.25 грн Купляв роліні з бринзою. На ціннику 11. 50 грн, а в чеку 15.25 грн

На жаль зіпсував хороші враження

Mary (Украина, Тернопіль) Отзыв написан 9 ноября, 2017 год
Десь на протязі трьох років іноді закуповувалась в рукавичці. Ціни доволі демократичні. На жаль, на протязі останніх разів ціни в чеку на деякі товари були вищими,ніж вказано на ціннику. Також незрозуміла ситуація з акційними товарами: то з початку тижня половини акційного товару немає просто в наявності, продавці розводять руками; ціни в рекламці вказуються одні, на цінниках на полиці інші,а в...  Читать отзыв Десь на протязі трьох років іноді закуповувалась в рукавичці. Ціни доволі демократичні. На жаль, на протязі останніх разів ціни в чеку на деякі товари були вищими,ніж вказано на ціннику. Також незрозуміла ситуація з акційними товарами: то з початку тижня половини акційного товару немає просто в наявності, продавці розводять руками; ціни в рекламці вказуються одні, на цінниках на полиці інші,а в чеку взагалі ще інші. Як працює система незрозуміло. Покупки часто роблю в середині тижня, тому сказати що просто не вмтилгли поміняти якось неможливо. Розчарували сьогоднішні покупки - на половину товарів ціни не співпали в чеку, на акційні товари так само є різниця від заявлених. Ну неможливо за кожен товар перепитувати ціну. Зіпсували враження, хочеться більшоі відповідальності від працівників та адміністраціі
Достоинства:
  1. Доступні ціни, часті акційні пропозиціі, наявність власного бренду продукціі по дешевших цінах
Недостатки:
  1. Невідповідність цінам в чеку і на полиці

Негативные продавцы

Виктория Отзыв написан 19 сентября, 2019 год
Прийшли в рукавичку, що у Львові, на шпитальній, не знайшли нічого діабетичного!! Продавці жах, не можуть навіть відповісти нормально, на такі запитання, та й взагалі відповідають так всім людям! Прийшли в рукавичку, що у Львові, на шпитальній, не знайшли нічого діабетичного!! Продавці жах, не можуть навіть відповісти нормально, на такі запитання, та й взагалі відповідають так всім людям!

Сходница худший магазин

Гость Отзыв написан 20 августа, 2019 год
Хуже рукавички я не видел, на прилавках хаос товара и ценников, в мясном отделе ждали продавца 25минут нажимая заветную кнопку "вызов продавца" так и не дождались пошли на рынок, отношение к клиентам Ужас. Хуже рукавички я не видел, на прилавках хаос товара и ценников, в мясном отделе ждали продавца 25минут нажимая заветную кнопку "вызов продавца" так и не дождались пошли на рынок, отношение к клиентам Ужас.

неякісні товари

Гость Отзыв написан 13 августа, 2019 год
куди подівся нормальний товар. Якісь ужасні неякісні шкарпетки файна пара. де ви іх узяли?більше не буду нічого у вас купувати . куди подівся нормальний товар. Якісь ужасні неякісні шкарпетки файна пара. де ви іх узяли?більше не буду нічого у вас купувати .

Брихня1234

Гость Отзыв написан 9 августа, 2019 год
Не продали детске шампанскоє без алкоголю сказали што алкогольноє мдромомоосостсосотмь ьмьмьмьмьмомлмлиллмдилмлмлослалаллалалпллплплп по дружиски ти у мене є не знаю чи я тебе ш школі щоти робиш мене таким щасливим власником на Іванна Іванівна заступник голови районної ради з питань охорони праці в Україні не знаю як діла не знаю як це було коли ти ішє назве один раз на тиждень...  Читать отзыв Не продали детске шампанскоє без алкоголю сказали што алкогольноє мдромомоосостсосотмь ьмьмьмьмьмомлмлиллмдилмлмлослалаллалалпллплплп по дружиски ти у мене є не знаю чи я тебе ш школі щоти робиш мене таким щасливим власником на Іванна Іванівна заступник голови районної ради з питань охорони праці в Україні не знаю як діла не знаю як це було коли ти ішє назве один раз на тиждень а також для туалета не знаю чи г не буду гулять дальше не можу вибач мені і моїм серці й крапельки у

Ужасный работник.

Артур Отзыв написан 30 июля, 2019 год
Прийшов в супермаркет «Рукавичка», почав вибирати товар, подивився на м’ясні продукти взяв сердельки в руки вони запаковані, подивився виробника, потім пішов дивитися дезодорант, і приходить той неадкват і навчав угрожати «ви шо пи**и хочете получити?» (я був з другом) і каже типу шо ви мацаєте сердельки, ми не знали шо купити, і ходили дивилися товар, я так розумію в цьому...  Читать отзыв Прийшов в супермаркет «Рукавичка», почав вибирати товар, подивився на м’ясні продукти взяв сердельки в руки вони запаковані, подивився виробника, потім пішов дивитися дезодорант, і приходить той неадкват і навчав угрожати «ви шо пи**и хочете получити?» (я був з другом) і каже типу шо ви мацаєте сердельки, ми не знали шо купити, і ходили дивилися товар, я так розумію в цьому супермаркету неможна довго вибирати товар? І той неадекват сказав шо типу пішли з магазину і більше щоб я вас тут не бачив. Тепер одне питання, для чого брати неадекватів тих що даже не знають елементарних правил??

Неадекватный охранник.а

Артур Отзыв написан 30 июля, 2019 год
Прийшов в супермаркет «Рукавичка», почав вибирати товар, подивився на м’ясні продукти взяв сердельки в руки вони запаковані, подивився виробника, потім пішов дивитися дезодорант, і приходить той неадкват і навчав угрожати «ви шо пи**и хочете получити?» (я був з другом) і каже типу шо ви мацаєте сердельки, ми не знали шо купити, і ходили дивилися товар, я так розумію в...  Читать отзыв Прийшов в супермаркет «Рукавичка», почав вибирати товар, подивився на м’ясні продукти взяв сердельки в руки вони запаковані, подивився виробника, потім пішов дивитися дезодорант, і приходить той неадкват і навчав угрожати «ви шо пи**и хочете получити?» (я був з другом) і каже типу шо ви мацаєте сердельки, ми не знали шо купити, і ходили дивилися товар, я так розумію в цьому супермаркету неможна довго вибирати товар? І той неадекват сказав шо типу пішли з магазину і більше щоб я вас тут не бачив. Тепер одне питання, для чого брати неадекватів тих що даже не знають елементарних правил??

Продали АКЦИЙНОЕ мясо(гомілки) по цене БЕЗ акции.

Влад Отзыв написан 27 июля, 2019 год
Здравствуйте.
Купил я значит сегодня 2.3 кг мяса "по акции"
На сайе пишет, что 1 килограмм - 44.99 грн (акция 26-28 серпня, а я покупал 27)
Но в магазине цена такого мяса - 59.99 грн.
Итог:
Магазин обманывает покупателей. (нужно быть внимательным)
Магазин в котором меня обманули находится в городе -...  Читать отзыв
Здравствуйте.
Купил я значит сегодня 2.3 кг мяса "по акции"
На сайе пишет, что 1 килограмм - 44.99 грн (акция 26-28 серпня, а я покупал 27)
Супермаркет Рукавичка - Продали АКЦИЙНОЕ мясо(гомілки) по цене БЕЗ акции.
Но в магазине цена такого мяса - 59.99 грн.
Итог:
Магазин обманывает покупателей. (нужно быть внимательным)
Магазин в котором меня обманули находится в городе -
Свалява, вул. Головна, 77

Время: 27.07.2019

В фісташках моль!

РукавичкаСУКИ Отзыв написан 16 апреля, 2019 год
Моль в фісташках Моль в фісташках
Достоинства:
  1. Нема
Недостатки:
  1. Дирки в фісташках з яйцями

Погане обслуговування

Гость Отзыв написан 14 апреля, 2019 год
Нікому не раджу магазин Рукавичка у Львові на вул Б.Хмельницького,касир Едуард хамить,замість 10 яєць може вибити 13 це було не одноразово,завжди великі черги працює одна каса,на прохання покликати ще одного касира сказав що зараз виклече поліцію.Ціни не відповідають дійсності. Нікому не раджу магазин Рукавичка у Львові на вул Б.Хмельницького,касир Едуард хамить,замість 10 яєць може вибити 13 це було не одноразово,завжди великі черги працює одна каса,на прохання покликати ще одного касира сказав що зараз виклече поліцію.Ціни не відповідають дійсності.

Магазин по пр. Чорновола (біля ельдорадо)

Гость Отзыв написан 18 марта, 2019 год
М-н по вул.чорновола. хотіла купити молоко по акції. Лежали пару пакетів, всі в молоці, взяти не можливо, все текло по пакетах. Підійшла до дівчини, кажу ящик весь в молоці, відповідь-хочете, щоб витерла, ні, не можу, в мене інвентаризація. Питаю, може хтось інший витре...ні, немає нікого. Пішла без молока, сервіс... М-н по вул.чорновола. хотіла купити молоко по акції. Лежали пару пакетів, всі в молоці, взяти не можливо, все текло по пакетах. Підійшла до дівчини, кажу ящик весь в молоці, відповідь-хочете, щоб витерла, ні, не можу, в мене інвентаризація. Питаю, може хтось інший витре...ні, немає нікого. Пішла без молока, сервіс...
Недостатки:
  1. Клієнт ніщо

Полное днище

Юрий Олегович Отзыв написан 18 марта, 2019 год
"Не встиг на електричку піздуй в рукавичку"
Один из худших и морально устаревших супермаркетов в Украине. С огромной радостью принимают фальсификат на реализацию, читай впаривание народу. Многократно попадался там на поддельном алкоголе.
"Не встиг на електричку піздуй в рукавичку"
Недостатки:
  1. Поддельная продукция
  2. не выдерживает конкуренции в этом бизнесе
  3. морально устаревшая

Супермаркет Рукавичка у місті Рудки

Оксана Отзыв написан 14 марта, 2019 год

Супермаркет Рукавичка - Супермаркет Рукавичка у місті Рудки Супермаркет Рукавичка - Супермаркет Рукавичка у місті Рудки
Купила 10.03.2019. контік для дитини, глянула на дату лише тоді коли відкрила пачку і звідти почула неприємний запах. Прострочена їжа не повинна лежати на поличках в супермаркетах!!! Безвідповідальність. Діти які не дивляться на дату можуть оправитись! І ще час від часу працює лише один касир і є великі черги і інший прибігає лише тоді коли бачить що черга закінчується за 10 метрів

Обман

Гость Отзыв написан 2 февраля, 2019 год
Вже не вперше купляю товар у супермаркеті , і ціни ,які вказують на товарному прилавку , неспівпадають з цінами у чеку , ужасно обдурюють людей. Вже не вперше купляю товар у супермаркеті , і ціни ,які вказують на товарному прилавку , неспівпадають з цінами у чеку , ужасно обдурюють людей.

Ужас

Незнакомець Отзыв написан 30 января, 2019 год
Рукавичка що знаходиться м.Львів Рудно, персонал дуже по хамське відноситься до покупців. Працює одна каса на всю рукавичку черги велитенмькі, вистояти неможливо томущо продавці за класами працюють як сонні мухи. Рукавичка що знаходиться м.Львів Рудно, персонал дуже по хамське відноситься до покупців. Працює одна каса на всю рукавичку черги велитенмькі, вистояти неможливо томущо продавці за класами працюють як сонні мухи.

Обдираловка

Гость Отзыв написан 30 января, 2019 год
Зайшла після роботи 27,01 зробила покупку на 306грн, різниця між сумою чеку і сумою по цінниках 40грн. зайшла сьогодні зранку- на ціннику:19,90 , в чеку 28,14 , ще й продавець нахамила який я поганий покупець, бо бачите черга стоїть а я поминаюсь за своє Зайшла після роботи 27,01 зробила покупку на 306грн, різниця між сумою чеку і сумою по цінниках 40грн. зайшла сьогодні зранку- на ціннику:19,90 , в чеку 28,14 , ще й продавець нахамила який я поганий покупець, бо бачите черга стоїть а я поминаюсь за своє

Хитрують з цінниками, невідповідність ціни на вазі і на касі

Володимир Отзыв написан 27 января, 2019 год
Ціна на жовтому ціннику була на 10 грн нижча за звичайну, забрав 2 останні одиниці товару. На касі звернув увагу, що в чеку ціна не відповідає ціні на ціннику. Звернувся до продавця, той забрав цінник, бо наче знижка до 25,01 (купував 26,01), вибачився, казав не повториться... Приходжу на другий день - той самий цінник. Розводять людей на неуважності... Ціна на жовтому ціннику була на 10 грн нижча за звичайну, забрав 2 останні одиниці товару. На касі звернув увагу, що в чеку ціна не відповідає ціні на ціннику. Звернувся до продавця, той забрав цінник, бо наче знижка до 25,01 (купував 26,01), вибачився, казав не повториться... Приходжу на другий день - той самий цінник. Розводять людей на неуважності...

Дурять та ще й звинувачуюють.

Христина Отзыв написан 28 декабря, 2018 год
Ціни на цінниках та у чеку суттєво відрізняються. Адміністратор нахамів та відмовився повертати гроші. Не уважне ставлення до всього, як до цінників на товари так і до людей.
Сказала що потрібно заповнити заяву на повернення товару і вказати усі паспортні дані, а потім чекати на повернення грошей до 3-х тижнів. Паспорту при собі не було, хотіла сходити додому взяти, тоді вона мені голосно і демонстративно сунула 10 грн( така різниця в ціні була на товар) і сказала що немає на таке часу і одразу пропала. Жахливий магазин! Жахливий персонал! Я всіх родичів та знайомих проінформую про цю ситуації і попрошу обминати ці магазини десятою дорогою.

Рукавичка

Гость (Украина, Kiev) Отзыв написан 2 декабря, 2018 год
Найпаршивіший магазин в якому була.....
Обдурюють і не повертають гроші(
Жах
Шкода ,що потратила свій час на такий........****
Найпаршивіший магазин в якому була.....
Обдурюють і не повертають гроші(
Жах
Шкода ,що потратила свій час на такий........****

Рукавичка м.Свалява

Таша (Украина) Отзыв написан 14 ноября, 2018 год
Обманюють !!!! Пробивають тавар в чек по два рази,так за .0.2 кг колбаси ,шо коштуэ 233 гривни я заплатила 124.13, сьогодни,чек # 303.Не рекомендую!!! Обманюють !!!! Пробивають тавар в чек по два рази,так за .0.2 кг колбаси ,шо коштуэ 233 гривни я заплатила 124.13, сьогодни,чек # 303.Не рекомендую!!!

Супермаркет Рукавичка

Рукавичка - это первая сеть супермаркетов самообслуживания в Украине. Идея супермаркета Рукавичка базируется на европейском опыте магазинов самообслуживания и украинской гостиприимносте. Ассортимент супермаркета максимально подобран под потребности жителей Западной Украины...
Адрес: Львов, ул. Угорская, 22
Телефон: 03(322)70-23-41