Супермаркет Рукавичка отзывы

Львов, ул. Угорская, 22
Супермаркет самообслуживания в Украине

Рукавичка м.Волочиськ

Ольга Ольга (Украина, Київ) 6 апреля, 2018 год
Рукавичка - це щось... м'яко кажучи. Такого маркету мені досі не доводилось бачити ))) Вперше бачу плакат на вході з акційною ціною, при чому на касі зовсім інша. Якщо у Вас виникає непереборне бажання придбати протермінований товар - "Рукавичка" нашого міста Вас ласкаво запрошує !!! І це ще не все - маркет Вам запропонує даний товар за ціною, котра значно... Читать отзыв Рукавичка - це щось... м'яко кажучи. Такого маркету мені досі не доводилось бачити ))) Вперше бачу плакат на вході з акційною ціною, при чому на касі зовсім інша. Якщо у Вас виникає непереборне бажання придбати протермінований товар - "Рукавичка" нашого міста Вас ласкаво запрошує !!! І це ще не все - маркет Вам запропонує даний товар за ціною, котра значно перевищує цінник, але це тільки в тому випадку, - коли ви звернете увагу на касовий чек. Якщо ж Вам всеж не вистачатиме екстремальних відчуттів - зробіть спробу поскаржитись. Покупцю БЕЗКОШТОВНО !!! надається послуга повідомлення про низький рівень інтелекту та заборона на майбутні візити !!! Писати відгуки в книзі скарг не актуально так як на них ніхто не реагує. Особисто в нашому місті "Рукавичка" викликає тільки сміх - я, як і більшість моїх знайомих родин, обходимо даний маркет 10-ю дорогою.

Жахлива якість обслуговування

Гость Гость (Украина, Київ) 5 сентября, 2017 год
Жахливий супермаркет із ще гіршими працівниками. Ціни що пробивають на касі не відповідають фактичним. Відсутність цін на товар в наявності.

На жаль зіпсував хороші враження

Mary Mary (Украина, Тернопіль) 9 ноября, 2017 год
Десь на протязі трьох років іноді закуповувалась в рукавичці. Ціни доволі демократичні. На жаль, на протязі останніх разів ціни в чеку на деякі товари були вищими,ніж вказано на ціннику. Також незрозуміла ситуація з акційними товарами: то з початку тижня половини акційного товару немає просто в наявності, продавці розводять руками; ціни в рекламці вказуються одні, на цінниках на полиці інші,а в... Читать отзыв Десь на протязі трьох років іноді закуповувалась в рукавичці. Ціни доволі демократичні. На жаль, на протязі останніх разів ціни в чеку на деякі товари були вищими,ніж вказано на ціннику. Також незрозуміла ситуація з акційними товарами: то з початку тижня половини акційного товару немає просто в наявності, продавці розводять руками; ціни в рекламці вказуються одні, на цінниках на полиці інші,а в чеку взагалі ще інші. Як працює система незрозуміло. Покупки часто роблю в середині тижня, тому сказати що просто не вмтилгли поміняти якось неможливо. Розчарували сьогоднішні покупки - на половину товарів ціни не співпали в чеку, на акційні товари так само є різниця від заявлених. Ну неможливо за кожен товар перепитувати ціну. Зіпсували враження, хочеться більшоі відповідальності від працівників та адміністраціі
Достоинства:
  1. Доступні ціни, часті акційні пропозиціі, наявність власного бренду продукціі по дешевших цінах
Недостатки:
  1. Невідповідність цінам в чеку і на полиці

Явно стал слабеньким

Андрей Андрей (Украина, Івано-Франківськ) 2 октября, 2017 год
29.09.2017 купил Квас по Акции (14,99) но не проверил чек и оказалось что пробили цену как без акции (19,99). Сегодня обратился в магазин чтобы вернули деньги либо вернули разницу. Администратор оказалась адекватным человеком и попыталась вернуть денежные средства но не смогла по причине того что я рассчитался карточкой. Живем по-европиЙськи. )))
Достоинства:
  1. Адекватный персонал
Недостатки:
  1. Невозможность вернуть денежные средства на карточный счет.

Ціни не відповідають в чеку і на ціннику

Гость Гость (Украина, Львів) 6 марта, 2018 год
Купляв роліні з бринзою. На ціннику 11. 50 грн, а в чеку 15.25 грн

обманюють

Руслана Руслана (Украина, Київ) 19 апреля, 2018 год
Живу біля цього супермаркета , постійно щось трапляється , то докидають в чек зайвий товар ( є такі люди які купують багато і не беруть чеків ) може на це надіються , було вже таке в мене декілька разів , цінники не відповідають цінам в чеку , є купа прострочки яку продають зі знижками , якщо сказати продавцю або на... Читать отзыв Живу біля цього супермаркета , постійно щось трапляється , то докидають в чек зайвий товар ( є такі люди які купують багато і не беруть чеків ) може на це надіються , було вже таке в мене декілька разів , цінники не відповідають цінам в чеку , є купа прострочки яку продають зі знижками , якщо сказати продавцю або на касі що то прострочене вони кажуть ну то що то ж по акції . На жаль мушу купувати там товари , бо інших супермаркетів поблизу немає , а у звичайному магазині асортимент набагато менший , а ціни трохи вищі
Достоинства:
  1. близько від дому , помірні ціни , асортимент
Недостатки:
  1. обманюють покупців і відносяться до того ніби то так має бути

Жанна Жанна 31 мая, 2016 год
Заезжали во Львов на выходные и единственным местом где мы покупали продукты был супермаркет Рукавичка. Хочу сказать, что есть он практически во всех районах города. Цены в Рукавичке довольно демократичные, тем более что у них есть свои фирменные товары, которые гораздо дешевле нежели аналоги таких продуктов других фирм. Отзыв я пишу по тому что меня действительно порадовал факт наличия в... Читать отзыв Заезжали во Львов на выходные и единственным местом где мы покупали продукты был супермаркет Рукавичка. Хочу сказать, что есть он практически во всех районах города. Цены в Рукавичке довольно демократичные, тем более что у них есть свои фирменные товары, которые гораздо дешевле нежели аналоги таких продуктов других фирм. Отзыв я пишу по тому что меня действительно порадовал факт наличия в таком туристическом городе действительно недорогого, но очень хорошего супермаркета. Советую скупаться здесь если вы приехали погулять во Львов и если вам есть где готовить, потому что так вы сэкономите хорошенькую суму, вместо походов по кафе и ресторанам.

Рукавичка

Аня Аня (Украина) 31 мая, 2016 год
Рукавичка - це мабудь найкраща мережа супермаркетів в Україні. Бо на скільки я встигла оцінити інші мережі вічно шось у них не так, то брудно, то запах, то ще щось... В Рукавиці звичайно теж буває, але так щоб мені це дійсно дуже не сподобалось не було.

акції які проводяться у супермаркетах Рукавичка сама настояща "АФЕРА"

Гость Гость (Нидерланды, Hillegom) 16 января, 2017 год
акції які проводяться у супермаркетах Рукавичка сама настояща "АФЕРА" а саме акції за адресою смт. Воловець вул. Карпатська

Мухи

Гость Гость (Украина) 10 августа, 2018 год
Ужасный супермаркет. Обслуживание на низком уровне. Овощи и фрукты часто несвежие. А летом много мух. Не рекомендую покупать выпечку. Однажды я нашёл в булочке личинку моли.

Цінники не відповідають цінам в "чеку"

Тарас Тарас (Украина, Івано-Франківськ) 31 мая, 2018 год
Сьогодні увечері у Рукавичці м. Івано-Франківськ, вул. Бандери зайшов купити пиво. Ціна на ціннику 14,09грн. Підходжу до каси в чергу, очікую і бачу картину, що кожному покупцю касир не додає здачу в районі від 50 до 75коп і нагло одним каже "шукайте копійки бо я не маю", а іншим просто мовчить і робить вигляд що все нормально. Підходить моя черга,... Читать отзыв Сьогодні увечері у Рукавичці м. Івано-Франківськ, вул. Бандери зайшов купити пиво. Ціна на ціннику 14,09грн. Підходжу до каси в чергу, очікую і бачу картину, що кожному покупцю касир не додає здачу в районі від 50 до 75коп і нагло одним каже "шукайте копійки бо я не маю", а іншим просто мовчить і робить вигляд що все нормально. Підходить моя черга, продавець каже "15грн.", я дивлюсь на табло загальної суми до сплати, а там 14,69грн. Питаю чому так, а він: "напевно цінник не поміняли". Лишаю пиво на касі і іду фотографувати цінник, вертаюсь, показую касиру, а він тільки плечима знизив. Кажу дайте мені чек, у відповідь:"я його викинув" і так чек мені і не дав. Покликали адміністратора... Прийшла... Пояснили ситуацію, а вона без вибачень, або хоча б обіцянки поміняти цінник, сказала: "Вася(чи якесь інше ім'я) дай йому гривню" і пішла. Суцільне хамство і ніякої поваги до покупців. Якщо б можна було то за таке -100 поставив би.

Акційні товари продають по повній ціні .

Гость Гость (Украина, Obukhiv) 26 апреля, 2018 год
В рукавиці постійно обманюють при покупці акційних товарів .Провіряйте чеки не відходячи від каси.

Рукавичка м. Волочиськ

Тетяна Тетяна (Украина, Львів) 2 июля, 2018 год
Заходимо в цей магазин, тому, що є багато товарів, які влаштовують по якості і ціні. В більшості випадків закриваєш очі на те, що не можливо дочекатись продавця м'ясного відділу (стоїш стукаєш по вітрині або кличеш не зрозуміло кого і звідки), на те, що товари помічені акційним цінником, а на касі виявляється акція вже не діє, на те, що не встигли... Читать отзыв Заходимо в цей магазин, тому, що є багато товарів, які влаштовують по якості і ціні. В більшості випадків закриваєш очі на те, що не можливо дочекатись продавця м'ясного відділу (стоїш стукаєш по вітрині або кличеш не зрозуміло кого і звідки), на те, що товари помічені акційним цінником, а на касі виявляється акція вже не діє, на те, що не встигли змінити цінники, і товар вже по новій цінні ... але коли, щей на касі, стоїш у черзі 10 хв, а тобі повідомляють, що термінал не працює, і про це ніде не зазначено!!!! або просто на постійній основі не додають копійки, і це не завжди 10-20 копійок, а 75 коп, 80 коп. - ЦЕ НЕЙМОВІРНО ПРИНИЖУЄ І ДРАТУЄ!
касири спілкуються із знайомими покупцями в черзі і не можуть толком порухвати здачу, вибивають в чек товар сусіднього покупця... професійності нуль. не подобаються умови праці і ЗП, звільняйтесь, шукайте краще але не працюйте як небудь

Жах

Ірина Ірина (Чехия, Mezina) 15 мая, 2018 год
Добрий вечір. Сьогодні в мене був шок. На Городоцький вибирала солодощі печенька, вафлі для дитини. На нижній полиці лежали бесквіти ,,барні,, коли надумала взяти велику пачку з за неї вискочив під ноги величезний годований ЩУР. Я все кинула і з криками вибігла з магазину. По дорозі одному працівнику про це сказала.

Рукавичка м.Свалява

Таша Таша (Украина) 14 ноября, 2018 год
Обманюють !!!! Пробивають тавар в чек по два рази,так за .0.2 кг колбаси ,шо коштуэ 233 гривни я заплатила 124.13, сьогодни,чек # 303.Не рекомендую!!!

Дурять та ще й звинувачуюють.

Христина Христина 28 декабря, 2018 год
Ціни на цінниках та у чеку суттєво відрізняються. Адміністратор нахамів та відмовився повертати гроші. Не уважне ставлення до всього, як до цінників на товари так і до людей.
Сказала що потрібно заповнити заяву на повернення товару і вказати усі паспортні дані, а потім чекати на повернення грошей до 3-х тижнів. Паспорту при собі не було, хотіла сходити додому взяти, тоді вона мені голосно і демонстративно сунула 10 грн( така різниця в ціні була на товар) і сказала що немає на таке часу і одразу пропала. Жахливий магазин! Жахливий персонал! Я всіх родичів та знайомих проінформую про цю ситуації і попрошу обминати ці магазини десятою дорогою.

Ужасный работник.

Артур Артур 30 июля, 2019 год
Прийшов в супермаркет «Рукавичка», почав вибирати товар, подивився на м’ясні продукти взяв сердельки в руки вони запаковані, подивився виробника, потім пішов дивитися дезодорант, і приходить той неадкват і навчав угрожати «ви шо пи**и хочете получити?» (я був з другом) і каже типу шо ви мацаєте сердельки, ми не знали шо купити, і ходили дивилися товар, я так розумію в цьому... Читать отзыв Прийшов в супермаркет «Рукавичка», почав вибирати товар, подивився на м’ясні продукти взяв сердельки в руки вони запаковані, подивився виробника, потім пішов дивитися дезодорант, і приходить той неадкват і навчав угрожати «ви шо пи**и хочете получити?» (я був з другом) і каже типу шо ви мацаєте сердельки, ми не знали шо купити, і ходили дивилися товар, я так розумію в цьому супермаркету неможна довго вибирати товар? І той неадекват сказав шо типу пішли з магазину і більше щоб я вас тут не бачив. Тепер одне питання, для чого брати неадекватів тих що даже не знають елементарних правил??

Хамство і пофігізм

Гость Гость 7 апреля, 2019 год
Магазин на початку вул Патона. Вже не раз беру хліб який лежить під цінником з одною ціною а коштує по-іншому. Сьогодні касир вибила не той що треба. Пішла розбиратись. Вичекала поки вона відпустить чергу 8 чоловік, до якої ще підійшло двоє. Старша касир не знала коду на той хліб (мантакаш вірменський) і касир теж. На моє щастя підійшла касир другої... Читать отзыв Магазин на початку вул Патона. Вже не раз беру хліб який лежить під цінником з одною ціною а коштує по-іншому. Сьогодні касир вибила не той що треба. Пішла розбиратись. Вичекала поки вона відпустить чергу 8 чоловік, до якої ще підійшло двоє. Старша касир не знала коду на той хліб (мантакаш вірменський) і касир теж. На моє щастя підійшла касир другої каси (яка не працювала на той час) і сказала підійти до неї вона виб'є правильно. Ми підійшли, а вона псіханула: "вобще то каса з другої сторони". Хоча я стояла зі старшим касиром і чекала свою решту. Якось сумно, що в нас нема ніякої поваги до людини, тим більше тоді, коли ти не винуватий. Вже не вперше така ситуація, але я ніколи не писала відгук, бо розумію що всі люди. А зараз відповідаю на їх "вобще то"

Продали АКЦИЙНОЕ мясо(гомілки) по цене БЕЗ акции.

Влад Влад 27 июля, 2019 год
Здравствуйте.
Купил я значит сегодня 2.3 кг мяса "по акции"
На сайе пишет, что 1 килограмм - 44.99 грн (акция 26-28 серпня, а я покупал 27)
Но в магазине цена такого мяса - 59.99 грн.
Итог:
Магазин обманывает покупателей. (нужно быть внимательным)
Магазин в котором меня обманули находится в городе -... Читать отзыв
Здравствуйте.
Купил я значит сегодня 2.3 кг мяса "по акции"
На сайе пишет, что 1 килограмм - 44.99 грн (акция 26-28 серпня, а я покупал 27)
Супермаркет Рукавичка - Продали АКЦИЙНОЕ мясо(гомілки) по цене БЕЗ акции.
Но в магазине цена такого мяса - 59.99 грн.
Итог:
Магазин обманывает покупателей. (нужно быть внимательным)
Магазин в котором меня обманули находится в городе -
Свалява, вул. Головна, 77

Время: 27.07.2019

Супермаркет Рукавичка у місті Рудки

Оксана Оксана 14 марта, 2019 год
mad
Супермаркет Рукавичка - Супермаркет Рукавичка у місті Рудки Супермаркет Рукавичка - Супермаркет Рукавичка у місті Рудки mad
Купила 10.03.2019. контік для дитини, глянула на дату лише тоді коли відкрила пачку і звідти почула неприємний запах. Прострочена їжа не повинна лежати на поличках в супермаркетах!!! Безвідповідальність. Діти які не дивляться на дату можуть оправитись! І ще час від часу працює лише один касир і є великі черги і інший прибігає лише тоді коли бачить що черга закінчується за 10 метрів

В фісташках моль!

РукавичкаСУКИ РукавичкаСУКИ 16 апреля, 2019 год
Моль в фісташках
Достоинства:
  1. Нема
Недостатки:
  1. Дирки в фісташках з яйцями

Обман

Гость Гость 2 февраля, 2019 год
Вже не вперше купляю товар у супермаркеті , і ціни ,які вказують на товарному прилавку , неспівпадають з цінами у чеку , ужасно обдурюють людей.

Магазин по пр. Чорновола (біля ельдорадо)

Гость Гость 18 марта, 2019 год
М-н по вул.чорновола. хотіла купити молоко по акції. Лежали пару пакетів, всі в молоці, взяти не можливо, все текло по пакетах. Підійшла до дівчини, кажу ящик весь в молоці, відповідь-хочете, щоб витерла, ні, не можу, в мене інвентаризація. Питаю, може хтось інший витре...ні, немає нікого. Пішла без молока, сервіс...
Недостатки:
  1. Клієнт ніщо

Неадекватный охранник.а

Артур Артур 30 июля, 2019 год
Прийшов в супермаркет «Рукавичка», почав вибирати товар, подивився на м’ясні продукти взяв сердельки в руки вони запаковані, подивився виробника, потім пішов дивитися дезодорант, і приходить той неадкват і навчав угрожати «ви шо пи**и хочете получити?» (я був з другом) і каже типу шо ви мацаєте сердельки, ми не знали шо купити, і ходили дивилися товар, я так розумію в... Читать отзыв Прийшов в супермаркет «Рукавичка», почав вибирати товар, подивився на м’ясні продукти взяв сердельки в руки вони запаковані, подивився виробника, потім пішов дивитися дезодорант, і приходить той неадкват і навчав угрожати «ви шо пи**и хочете получити?» (я був з другом) і каже типу шо ви мацаєте сердельки, ми не знали шо купити, і ходили дивилися товар, я так розумію в цьому супермаркету неможна довго вибирати товар? І той неадекват сказав шо типу пішли з магазину і більше щоб я вас тут не бачив. Тепер одне питання, для чого брати неадекватів тих що даже не знають елементарних правил??

Заробитна плата

Снежана Снежана 21 июня, 2019 год
Скажите какая оплата в магазине Рукавичка в м.Тернополь улица мира7. У кассира хотела б на работу?????

Подяка м.Зборів

Н Н 17 марта, 2019 год
Сьогодні не взяли грошей за розбиту мною пляшку пива. Приємно вражена! Дякую за розуміння адміністратору магазину м.Зборів)

Сходница худший магазин

Гость Гость 20 августа, 2019 год
Хуже рукавички я не видел, на прилавках хаос товара и ценников, в мясном отделе ждали продавца 25минут нажимая заветную кнопку "вызов продавца" так и не дождались пошли на рынок, отношение к клиентам Ужас.

Погане обслуговування

Гость Гость 14 апреля, 2019 год
Нікому не раджу магазин Рукавичка у Львові на вул Б.Хмельницького,касир Едуард хамить,замість 10 яєць може вибити 13 це було не одноразово,завжди великі черги працює одна каса,на прохання покликати ще одного касира сказав що зараз виклече поліцію.Ціни не відповідають дійсності.

Ужас

Незнакомець Незнакомець 30 января, 2019 год
Рукавичка що знаходиться м.Львів Рудно, персонал дуже по хамське відноситься до покупців. Працює одна каса на всю рукавичку черги велитенмькі, вистояти неможливо томущо продавці за класами працюють як сонні мухи.

Хитрують з цінниками, невідповідність ціни на вазі і на касі

Володимир Володимир 27 января, 2019 год
Ціна на жовтому ціннику була на 10 грн нижча за звичайну, забрав 2 останні одиниці товару. На касі звернув увагу, що в чеку ціна не відповідає ціні на ціннику. Звернувся до продавця, той забрав цінник, бо наче знижка до 25,01 (купував 26,01), вибачився, казав не повториться... Приходжу на другий день - той самий цінник. Розводять людей на неуважності...
Супермаркет Рукавичка
Рукавичка - это первая сеть супермаркетов самообслуживания в Украине. Идея супермаркета Рукавичка базируется на европейском опыте магазинов самообслуживания и украинской гостиприимносте. Ассортимент супермаркета максимально подобран под потребности жителей Западной Украины и на данный момент составляет от 2000 до 9000 позиций различных товаров.
На данный момент в сети супермаркета Руковичка насчитывается... подробнее

Адрес: Львов, ул. Угорская, 22
Телефон: 03(322)70-23-41