ЙДІТЬ І МІНЯЙТЕ ДЕ ХОЧЕТЕ... - Отзывы о Супермаркет Рукавичка

Супермаркет Рукавичка
Отзыв написан пятница, 8 октября 3 просмотра
19-25...Кінець робочого дня.
"Рукавичка", м.Жидачів, вул.Маркіяна Шашкевича, 13.
Ніколи немає здачі, цікаво куди за цілий день продавці ту здачу дівають. Відправляють з каси покупців у тому числі і вагітних жінок зі словами: "йдіть поміняйте..." На запитання Де, відповідь: Де хочете. Покупці не додому до продавців приходять щоб це вислуховувати, а на робоче місце. Продавець повинен обслужити покупця і видати чек і здачу. Щодо підбору кадрів... На касі працює дівчина яка картавить до такої степені, а ще через маску, що не зрозуміти суму яку вона вимовляє, хто її туди прийняв і за скільки? Якраз вона найчастіше і відсилає в сусідні магазини міняти гроші.Також останніх два тижні продавці відмовляються запакувати в салафанову фольгу прокладки яєць.На запитання Чому? відповідь: "Немає фольги. Купили рулон, але то для провіряючих щоб їм показати що ніби у магазині фольга є". Така само ситуація з фольгою у Рукавичці по вул.Грушевського, 35. Виникає питання: За що ми платимо? За той "сервіс" і за ту "якість" обслуговування? Йдемо в Європу? Та нам до азіатів далеко...Поскоріше б вже збудували в Жидачеві АТБ, може тоді при конкуренції щось зміниться.Цікаво чи читає власник мережі Рукавичка, Богдан Козак відгуки про його парафію? Якщо читає то нехай дасть продавцям фольгу і здачу. Нехай наведе хоч елементарний порядок.

Комментарии к отзыву

На данный момент, никто не прокомментировал отзыв автора


Продовольственные супермаркеты Львов: отзывы

Отзыв о Продовольственные супермаркеты Львов. Отзывы клиентов о продовольственных супермаркетах Украины. Каталог отзывов: Сильпо, Фора, Велика Кишеня, АТБ, Фуршет и другие

Супермаркет Рукавичка
Рукавичка - это первая сеть супермаркетов самообслуживания в Украине. Идея супермаркета Рукавичка базируется на европейском опыте магазинов самообслуживания и украинской гостиприимносте. Ассортимент супермаркета максимально подобран под потребности жителей Западной Украины и на данный момент составляет от 2000 до 9000 позиций различных товаров.
На данный момент в сети супермаркета Руковичка насчитывается... подробнее

Адрес: Львов, ул. Угорская, 22
Телефон: 03(322)70-23-41
Продовольственные супермаркеты
АТБ
АТБ

Рейтинг: 1.7
2278 отзывов
Сильпо
Сильпо

Рейтинг: 1.7
2958 отзывов
Фуршет
Фуршет

Рейтинг: 1.2
493 отзываПродолжая посещение, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Принимаю