Супермаркет Рукавичка

Супермаркет самообслуживания в Украине
1.6
39 отзывов / 8 127 просмотров
Супермаркет Рукавичка
Рукавичка - это первая сеть супермаркетов самообслуживания в Украине. Идея супермаркета Рукавичка базируется на европейском опыте магазинов самообслуживания и украинской гостиприимносте. Ассортимент супермаркета максимально подобран под потребности жителей Западной Украины и на данный момент составляет от 2000 до 9000 позиций различных товаров.

На данный момент в сети супермаркета Руковичка насчитывается более 100 магазинов в разных частях Заподной Украины. В супермаркете есть собственная пекарня, кондитерский и кулинарный цехи, а также выпускается продукция собственных торговых марок "Кухарочка" и "Традиція".

Маркування товару

Петро Отзыв написан 7 октября, 2019 год
Доброго дня.
Зайшов сьогодні в Рукавичку, смт Красне Буського р-ну, Львівської обл., з надією купити засіб для, відбілювання Білизна. Що я побачив? На стелажі ТЗ стоїть дві пляшки наповнені на 2/3 рідиною. Пляшки не промарковані, тобто відсутня етикетка виробника (порушення ЗУ про маркування). Прошу керівництво мережі СМ Рукавичка навести порядок в своїх магазинах.
Доброго дня.

Негативные продавцы

Виктория Отзыв написан 19 сентября, 2019 год
Прийшли в рукавичку, що у Львові, на шпитальній, не знайшли нічого діабетичного!! Продавці жах, не можуть навіть відповісти нормально, на такі запитання, та й взагалі відповідають так всім людям! Прийшли в рукавичку, що у Львові, на шпитальній, не знайшли нічого діабетичного!! Продавці жах, не можуть навіть відповісти нормально, на такі запитання, та й взагалі відповідають так всім людям!

Сходница худший магазин

Гость Отзыв написан 20 августа, 2019 год
Хуже рукавички я не видел, на прилавках хаос товара и ценников, в мясном отделе ждали продавца 25минут нажимая заветную кнопку "вызов продавца" так и не дождались пошли на рынок, отношение к клиентам Ужас. Хуже рукавички я не видел, на прилавках хаос товара и ценников, в мясном отделе ждали продавца 25минут нажимая заветную кнопку "вызов продавца" так и не дождались пошли на рынок, отношение к клиентам Ужас.

неякісні товари

Гость Отзыв написан 13 августа, 2019 год
куди подівся нормальний товар. Якісь ужасні неякісні шкарпетки файна пара. де ви іх узяли?більше не буду нічого у вас купувати . куди подівся нормальний товар. Якісь ужасні неякісні шкарпетки файна пара. де ви іх узяли?більше не буду нічого у вас купувати .

Брихня1234

Гость Отзыв написан 9 августа, 2019 год
Не продали детске шампанскоє без алкоголю сказали што алкогольноє мдромомоосостсосотмь ьмьмьмьмьмомлмлиллмдилмлмлослалаллалалпллплплп по дружиски ти у мене є не знаю чи я тебе ш школі щоти робиш мене таким щасливим власником на Іванна Іванівна заступник голови районної ради з питань охорони праці в Україні не знаю як діла не знаю як це було коли ти ішє назве один раз на тиждень...  Читать отзыв Не продали детске шампанскоє без алкоголю сказали што алкогольноє мдромомоосостсосотмь ьмьмьмьмьмомлмлиллмдилмлмлослалаллалалпллплплп по дружиски ти у мене є не знаю чи я тебе ш школі щоти робиш мене таким щасливим власником на Іванна Іванівна заступник голови районної ради з питань охорони праці в Україні не знаю як діла не знаю як це було коли ти ішє назве один раз на тиждень а також для туалета не знаю чи г не буду гулять дальше не можу вибач мені і моїм серці й крапельки у

Ужасный работник.

Артур Отзыв написан 30 июля, 2019 год
Прийшов в супермаркет «Рукавичка», почав вибирати товар, подивився на м’ясні продукти взяв сердельки в руки вони запаковані, подивився виробника, потім пішов дивитися дезодорант, і приходить той неадкват і навчав угрожати «ви шо пи**и хочете получити?» (я був з другом) і каже типу шо ви мацаєте сердельки, ми не знали шо купити, і ходили дивилися товар, я так розумію в цьому...  Читать отзыв Прийшов в супермаркет «Рукавичка», почав вибирати товар, подивився на м’ясні продукти взяв сердельки в руки вони запаковані, подивився виробника, потім пішов дивитися дезодорант, і приходить той неадкват і навчав угрожати «ви шо пи**и хочете получити?» (я був з другом) і каже типу шо ви мацаєте сердельки, ми не знали шо купити, і ходили дивилися товар, я так розумію в цьому супермаркету неможна довго вибирати товар? І той неадекват сказав шо типу пішли з магазину і більше щоб я вас тут не бачив. Тепер одне питання, для чого брати неадекватів тих що даже не знають елементарних правил??

Неадекватный охранник.а

Артур Отзыв написан 30 июля, 2019 год
Прийшов в супермаркет «Рукавичка», почав вибирати товар, подивився на м’ясні продукти взяв сердельки в руки вони запаковані, подивився виробника, потім пішов дивитися дезодорант, і приходить той неадкват і навчав угрожати «ви шо пи**и хочете получити?» (я був з другом) і каже типу шо ви мацаєте сердельки, ми не знали шо купити, і ходили дивилися товар, я так розумію в...  Читать отзыв Прийшов в супермаркет «Рукавичка», почав вибирати товар, подивився на м’ясні продукти взяв сердельки в руки вони запаковані, подивився виробника, потім пішов дивитися дезодорант, і приходить той неадкват і навчав угрожати «ви шо пи**и хочете получити?» (я був з другом) і каже типу шо ви мацаєте сердельки, ми не знали шо купити, і ходили дивилися товар, я так розумію в цьому супермаркету неможна довго вибирати товар? І той неадекват сказав шо типу пішли з магазину і більше щоб я вас тут не бачив. Тепер одне питання, для чого брати неадекватів тих що даже не знають елементарних правил??

Продали АКЦИЙНОЕ мясо(гомілки) по цене БЕЗ акции.

Влад Отзыв написан 27 июля, 2019 год
Здравствуйте.
Купил я значит сегодня 2.3 кг мяса "по акции"
На сайе пишет, что 1 килограмм - 44.99 грн (акция 26-28 серпня, а я покупал 27)
Но в магазине цена такого мяса - 59.99 грн.
Итог:
Магазин обманывает покупателей. (нужно быть внимательным)
Магазин в котором меня обманули находится в городе -...  Читать отзыв
Здравствуйте.
Купил я значит сегодня 2.3 кг мяса "по акции"
На сайе пишет, что 1 килограмм - 44.99 грн (акция 26-28 серпня, а я покупал 27)
Супермаркет Рукавичка - Продали АКЦИЙНОЕ мясо(гомілки) по цене БЕЗ акции.
Но в магазине цена такого мяса - 59.99 грн.
Итог:
Магазин обманывает покупателей. (нужно быть внимательным)
Магазин в котором меня обманули находится в городе -
Свалява, вул. Головна, 77

Время: 27.07.2019

Заробитна плата

Снежана Отзыв написан 21 июня, 2019 год
Скажите какая оплата в магазине Рукавичка в м.Тернополь улица мира7. У кассира хотела б на работу????? Скажите какая оплата в магазине Рукавичка в м.Тернополь улица мира7. У кассира хотела б на работу?????

не відповідність цінника товару і ціни в чеку

Гость Отзыв написан 17 июня, 2019 год
м.Львів вул. Садівнича - при купівлі сметани уточнила ціну у продавця, звірила із цінником, а на касі пробили +15% до ціни, на зауваження стосовно невідповідності сказали, що можу відмовитись і не брати, якщо не подобається і на гарячій лініі теж сказали, що можу повернути товар, тому прийшлося написати в книгу скарг, бо це вже не вперше може подіє..... м.Львів вул. Садівнича - при купівлі сметани уточнила ціну у продавця, звірила із цінником, а на касі пробили +15% до ціни, на зауваження стосовно невідповідності сказали, що можу відмовитись і не брати, якщо не подобається і на гарячій лініі теж сказали, що можу повернути товар, тому прийшлося написати в книгу скарг, бо це вже не вперше може подіє.....
Недостатки:
  1. не відповідність цінника товару і ціни в чеку

В фісташках моль!

РукавичкаСУКИ Отзыв написан 16 апреля, 2019 год
Моль в фісташках Моль в фісташках
Достоинства:
  1. Нема
Недостатки:
  1. Дирки в фісташках з яйцями

Погане обслуговування

Гость Отзыв написан 14 апреля, 2019 год
Нікому не раджу магазин Рукавичка у Львові на вул Б.Хмельницького,касир Едуард хамить,замість 10 яєць може вибити 13 це було не одноразово,завжди великі черги працює одна каса,на прохання покликати ще одного касира сказав що зараз виклече поліцію.Ціни не відповідають дійсності. Нікому не раджу магазин Рукавичка у Львові на вул Б.Хмельницького,касир Едуард хамить,замість 10 яєць може вибити 13 це було не одноразово,завжди великі черги працює одна каса,на прохання покликати ще одного касира сказав що зараз виклече поліцію.Ціни не відповідають дійсності.

Хамство і пофігізм

Гость Отзыв написан 7 апреля, 2019 год
Магазин на початку вул Патона. Вже не раз беру хліб який лежить під цінником з одною ціною а коштує по-іншому. Сьогодні касир вибила не той що треба. Пішла розбиратись. Вичекала поки вона відпустить чергу 8 чоловік, до якої ще підійшло двоє. Старша касир не знала коду на той хліб (мантакаш вірменський) і касир теж. На моє щастя підійшла касир другої...  Читать отзыв Магазин на початку вул Патона. Вже не раз беру хліб який лежить під цінником з одною ціною а коштує по-іншому. Сьогодні касир вибила не той що треба. Пішла розбиратись. Вичекала поки вона відпустить чергу 8 чоловік, до якої ще підійшло двоє. Старша касир не знала коду на той хліб (мантакаш вірменський) і касир теж. На моє щастя підійшла касир другої каси (яка не працювала на той час) і сказала підійти до неї вона виб'є правильно. Ми підійшли, а вона псіханула: "вобще то каса з другої сторони". Хоча я стояла зі старшим касиром і чекала свою решту. Якось сумно, що в нас нема ніякої поваги до людини, тим більше тоді, коли ти не винуватий. Вже не вперше така ситуація, але я ніколи не писала відгук, бо розумію що всі люди. А зараз відповідаю на їх "вобще то"

Магазин по пр. Чорновола (біля ельдорадо)

Гость Отзыв написан 18 марта, 2019 год
М-н по вул.чорновола. хотіла купити молоко по акції. Лежали пару пакетів, всі в молоці, взяти не можливо, все текло по пакетах. Підійшла до дівчини, кажу ящик весь в молоці, відповідь-хочете, щоб витерла, ні, не можу, в мене інвентаризація. Питаю, може хтось інший витре...ні, немає нікого. Пішла без молока, сервіс... М-н по вул.чорновола. хотіла купити молоко по акції. Лежали пару пакетів, всі в молоці, взяти не можливо, все текло по пакетах. Підійшла до дівчини, кажу ящик весь в молоці, відповідь-хочете, щоб витерла, ні, не можу, в мене інвентаризація. Питаю, може хтось інший витре...ні, немає нікого. Пішла без молока, сервіс...
Недостатки:
  1. Клієнт ніщо

Полное днище

Юрий Олегович Отзыв написан 18 марта, 2019 год
"Не встиг на електричку піздуй в рукавичку"
Один из худших и морально устаревших супермаркетов в Украине. С огромной радостью принимают фальсификат на реализацию, читай впаривание народу. Многократно попадался там на поддельном алкоголе.
"Не встиг на електричку піздуй в рукавичку"
Недостатки:
  1. Поддельная продукция
  2. не выдерживает конкуренции в этом бизнесе
  3. морально устаревшая

Подяка м.Зборів

Н Отзыв написан 17 марта, 2019 год
Сьогодні не взяли грошей за розбиту мною пляшку пива. Приємно вражена! Дякую за розуміння адміністратору магазину м.Зборів) Сьогодні не взяли грошей за розбиту мною пляшку пива. Приємно вражена! Дякую за розуміння адміністратору магазину м.Зборів)

Супермаркет Рукавичка у місті Рудки

Оксана Отзыв написан 14 марта, 2019 год

Супермаркет Рукавичка - Супермаркет Рукавичка у місті Рудки Супермаркет Рукавичка - Супермаркет Рукавичка у місті Рудки
Купила 10.03.2019. контік для дитини, глянула на дату лише тоді коли відкрила пачку і звідти почула неприємний запах. Прострочена їжа не повинна лежати на поличках в супермаркетах!!! Безвідповідальність. Діти які не дивляться на дату можуть оправитись! І ще час від часу працює лише один касир і є великі черги і інший прибігає лише тоді коли бачить що черга закінчується за 10 метрів

Обман

Гость Отзыв написан 2 февраля, 2019 год
Вже не вперше купляю товар у супермаркеті , і ціни ,які вказують на товарному прилавку , неспівпадають з цінами у чеку , ужасно обдурюють людей. Вже не вперше купляю товар у супермаркеті , і ціни ,які вказують на товарному прилавку , неспівпадають з цінами у чеку , ужасно обдурюють людей.

Ужас

Незнакомець Отзыв написан 30 января, 2019 год
Рукавичка що знаходиться м.Львів Рудно, персонал дуже по хамське відноситься до покупців. Працює одна каса на всю рукавичку черги велитенмькі, вистояти неможливо томущо продавці за класами працюють як сонні мухи. Рукавичка що знаходиться м.Львів Рудно, персонал дуже по хамське відноситься до покупців. Працює одна каса на всю рукавичку черги велитенмькі, вистояти неможливо томущо продавці за класами працюють як сонні мухи.

Обдираловка

Гость Отзыв написан 30 января, 2019 год
Зайшла після роботи 27,01 зробила покупку на 306грн, різниця між сумою чеку і сумою по цінниках 40грн. зайшла сьогодні зранку- на ціннику:19,90 , в чеку 28,14 , ще й продавець нахамила який я поганий покупець, бо бачите черга стоїть а я поминаюсь за своє Зайшла після роботи 27,01 зробила покупку на 306грн, різниця між сумою чеку і сумою по цінниках 40грн. зайшла сьогодні зранку- на ціннику:19,90 , в чеку 28,14 , ще й продавець нахамила який я поганий покупець, бо бачите черга стоїть а я поминаюсь за своє

Продовольственные супермаркеты

Сильпо