Супермаркет Рукавичка

Супермаркет самообслуживания в Украине
1.6
62 отзыва / 10 502 просмотра
Супермаркет Рукавичка
Рукавичка - это первая сеть супермаркетов самообслуживания в Украине. Идея супермаркета Рукавичка базируется на европейском опыте магазинов самообслуживания и украинской гостиприимносте. Ассортимент супермаркета максимально подобран под потребности жителей Западной Украины и на данный момент составляет от 2000 до 9000 позиций различных товаров.

На данный момент в сети супермаркета Руковичка насчитывается более 100 магазинов в разных частях Заподной Украины. В супермаркете есть собственная пекарня, кондитерский и кулинарный цехи, а также выпускается продукция собственных торговых марок "Кухарочка" и "Традиція".

Львів,Рукавичка в Магнусі.

Гість Гість понедельник, 29 июня
Жахливо не свіжі готові салати,купила два різні,і два прокисших .
Ще,на касі крикливим невдоволеним ролосом спілкуються касири.
Бажання в мене пропало до вас ходити,мало того що ціни набігато вищі від Ашану і Сільпо,так ще несвіжа готова продукція і хамство.

Все подобається

Леся Леся понедельник, 29 июня
Дуже часто заходжу в Рукавичку, яка знаходиться в м. Галич, Івано-Франківська обл. Всюди чисто, акційний товар є завжди. На касі дівчата ввічливі, іноді бувають черги, так, як може працювати тільки одна каса. Впринципі задоволена

Не влаштовуйтесь на роботу в рукавичку

Гость Гость среда, 17 июня
Моя знайома під час карантину пішла туди на роботу офіційно не влаштували з зарплатнею тягнули кожен раз відкладали на інше число а зараз хочуть звільнити і не виплатити зарплату. Не влаштовуйтесь в той магазин працювати на Володимира Великого 10 адміністратор хамовита, нагла людина яка вважає що вона власницю мережі і може робити все що забажає!
Достоинства:
  1. Нема
Недостатки:
  1. Жахливе відношення до працівників не платять зарплату

Ужасне спилкування Адмiнiстратора з покупцем.

Юлiя Голуб Юлiя Голуб 26 мая, 2020 год
Зайшла в магазин "Рукавичка" та що на Магнусi. Обслуговування жахливе. Адмiнiстратор хамовита, нахамила менi. Обматюкала мене. Цiнникiв на Сигарети немаэ. Адмiнiстратор сказала що так маэ бути. Касири хамовитi.Магазин жахливий. Цей магазин не пораджу навiть ворогу! Цiнникiв немаэ!
Достоинства:
  1. Чисто
Недостатки:
  1. Ужаснi касири. Ужасный Адмiнiстратор.

Обман покупців на цінах, гаряча лінія не реагує

Ірина Ірина 23 мая, 2020 год
Цікаво, чи керівництво мережі читає ці відгуки. Адже позитивних майже немає, а покращень ніхто не помічає.
14.05.2020 в магазині на вул. Шептицьких,43 у Львові, купувала чай "Грінфілд", на ціннику була вказана ціна 37.60 гр (копійки точно не пам'ятаю), взяла дві різних пачки і оплачувала двома різними банківськими картками, тому що брала чай для двох різних сімей. Перша пачка була просканована на касі разом з іншим товаром, тому я не звернула увагу на окрему ціну чаю, а ось другу пачку мені сканували окремо і тут виявилося, що на касі ціна вибивається вже 42,50 грн. Різниця майже в 5 гривень! Я викликала адміністратора, яка погодилася зі мною в тому, що є розбіжність у ціні і запропонувала мені повернути 5 грн. Я погодилась і вона попросила в мене ще раз банківську картку.Я картку дала, оскільки подумала, що таким чином буде проведення сторнування суми. 5 грн мені повернули готівкою. За другу пачку також повернули. А 16.05.2020 моя дочка відкрила свій інтернет-банкінг і там побачила, що з картки насправді зняли ЩЕ РАЗ вартість чаю! Я звернулася на "Гарячу лінію" "Рукавички", все детально описала, надала номери чеків, час, коли вони були пробиті і мені сказали, що протягом трьох годин зі мною зв'яжуться. ОК, стала чекати, чекала аж до 19.05, ніхто зі мною не зв'язався. Зателефонувала знову, мені підтвердили, що моє звернення від 16.05 зареєстроване, знову взяли усі дані і сказали чекати..., правильно, знову три години. І ось сьогодні вже 23 травня, з часу першого звернення пройшов тиждень, а зі мною так ніхто і не зв'язався. Це означає, що керівництву мережі начхати на репутацію, начхати на покупців, головне, навар, особливо в такий складний час. Сором! мабуть, я перестану ходити в "Рукавичку" взагалі. Є багато магазинів, які дбають про своє реноме, у них нижчі ціни, більш якісний товар і більш культурний персонал.
Достоинства:
  1. Немає!
Недостатки:
  1. Обман покупців, ніякої відповідальності зі сторони керівництва, високі ціни, поганий підбір персоналу.

Торгують не свіжим мясом,вимочують

Igor Novak Igor Novak 7 мая, 2020 год
Купила печінку яловичу,а в дома примітила,що не свіжа,вимочена. Ніграма крові,тускла,липка . 1.5 м-ці тому купила шию свинячу,запекла в духовці,та їсти ї не можливо. Смерділо сечею ,свиня кнур так смердить! Також мясо яловиче .верхній слой відрізняється від середини. (Тернопіль,масив Новий Світ )999І ще,коли акційне морозиво,його ніколи не має в продажу.
Достоинства:
  1. Хороший асортимент ,продавці хороші,але часто змінюються ,не вистачає робітників.
Недостатки:
  1. Не свіже м.ясо ,не завжди своєчасно змінюють цінники ,потрібно бути уважним.

Рукавичка в Дублянах (Жовківського р-ну)

Володимир Володимир 25 апреля, 2020 год
Обережно, касири обманюють!
В чек пробивають набагато більші суми. При безконтактному розрахунку чек банку більший ніж чек виданий магазином.
Куди диветься керівництво мережі?
Достоинства:
  1. Немає

Касир і покупець

Гость Гость 13 апреля, 2020 год
Чому нема перегородки між касиром і покупцем? У м. Бібрка немає.Чому не провітрюєте приміщення? Дуже душно у приміщенні

Незадоволення обслуговуванням

Щирба Олена Щирба Олена 10 апреля, 2020 год
10.04 о 14 год. зайшла за покупками в магазин Львів, Чорновола, 65. Попросила продавця показати телячу печінку. Печінка з одної сторони була з темними плямами. Попросила відрізати з другої сторони, на що мені було заявлено, що вона не збирається відрізати (печінка була вагою 1.5 кг. Мені тре було 0,5 кг.) Я не прийшла до неї до дому, я прийшла в... Читать отзыв 10.04 о 14 год. зайшла за покупками в магазин Львів, Чорновола, 65. Попросила продавця показати телячу печінку. Печінка з одної сторони була з темними плямами. Попросила відрізати з другої сторони, на що мені було заявлено, що вона не збирається відрізати (печінка була вагою 1.5 кг. Мені тре було 0,5 кг.) Я не прийшла до неї до дому, я прийшла в магазин. На якій підставі за мене будуть вирішувати, що я маю купувати?! Шкода не запам'ятала призвище продавця, вона вела себе дуже зухвало!!! Вживуть заходів, проведіть роботу серед своїх працівників!!!

молоко та сметана

Гость Гость 28 марта, 2020 год
чому не має молока та сметани радимо.
Після січня зникли з поличок. завжди приходила та купувала по акціях. Тепер ні радимо ні акцій( і ціни високі
Достоинства:
  1. біля дому
Недостатки:
  1. високі ціни, немає цікавих акцій

Як Рукавичка заробляє на паніці людей

Гость Гость 28 марта, 2020 год
Чому ви підняли ціни на молоко? У вас молоко казкове продається по 29 гривень а поруч в АТБ на Довженка такеж продають по 24 гривні. Хіба так можна в період кризи заробляти надприбутки на соціальних товарах

Рукавичка Патона

Галина Галина 28 марта, 2020 год
Зараз перестала заходити в цей магазин, бо стало брудно та дорого. Взагалі керівництво не слідкує що продає . Це зневага до покупців. Вважають що їхні клієнти свині і повинні брати і так.

Рукавичка смт Гусятин

Гость Гость 24 марта, 2020 год
ціна в чеку не відповідвє ціні на прилавку,під час карантину не інформують про дозволену кількість людей які можуть знаходитись в магазині скільки хочуть стільки впускають,до людей відносятся по хамськм,прошу адміністрацію звернути на це увагу.

Кому война, а кому мать родная.

Жителька міста Долина Жителька міста Долина 22 марта, 2020 год
Магазин Рукавичка, місто Долина Івано- Франківської обл. Тільки що з магазину. Хотіла купити корінь імбиру. Знайшла декілька старих, вже підсохлих корінців. Ціна - 180,90 грн\кг. Ще декілька днів тому була ціна 140 грн\кг. І гречка вже у них коштує 34,90 грн\кг, хоча 3-4 дні тому ціна була 25-26 грн. І це не жили чи москалі ціни підняли. І чому влада... Читать отзыв Магазин Рукавичка, місто Долина Івано- Франківської обл. Тільки що з магазину. Хотіла купити корінь імбиру. Знайшла декілька старих, вже підсохлих корінців. Ціна - 180,90 грн\кг. Ще декілька днів тому була ціна 140 грн\кг. І гречка вже у них коштує 34,90 грн\кг, хоча 3-4 дні тому ціна була 25-26 грн. І це не жили чи москалі ціни підняли. І чому влада не контролює ціни. Якусь бабцю оштрафували на 17 тисяч і хваляться на всю країну, а в супермаркетах чи аптеках чомусь такого контролю нема
Достоинства:
  1. В спокійні часи купувала у них молочні продукти
Недостатки:
  1. Піднімають ціни безконтрольно

До власника мережі.

Нечастий покупець Нечастий покупець 6 марта, 2020 год
Всі проблеми і недоліки перераховані нижче , це небажання керівництва (власника) платити достойні зарплати!!! А ще постійно скорочують персонал і робочі години. Жадібність понад усе .
Достоинства:
  1. Нажаль нема .
Недостатки:
  1. Велика жадібність.

Рукавичка на Іскрі

Гость Гость 23 января, 2020 год
Останнім часом керівництво взагалі перестало слідкувати за цим магазином. Стелажі брудні, товар розкиданий і без цінників. Асортимент нулячий. Взяла молоко галичину бо іншого не було а воно виявилось скисшим

Львів - жахлива мережа

Гость Гость 20 января, 2020 год
Ціни найдорожчі а вибрати нема що. В ларку на базарі і то кращий асортимент. Правда іноді бувають непогані акції .

Волочиськ. Покупцям хамлять!

Гость Гость 15 января, 2020 год
Магазин в м.Волочиськ.
Ціники не вірні, на касі виходить дорожче. Овочі на цінику одна ціна, на вазі вже інша.
Полиці порожні, вчора полиці з молочними продуктами були абсолютно пустими. Вибрати нема з чого.
Працівники хамлять. Ставиш запитання, а у відповідь: "я звідки знаю? чого причепились? не подобається - не беріть!" Вперше з таким стикаюсь.
Недостатки:
  1. невідповідність цін
  2. невихований персонал

Развод среди бела дня

Гость Гость 2 января, 2020 год
В пгт. Сходница отоваривалась с друзьями два раза. Кошмар!!!! Ценники одна цена, а на кассе дороже .Кассир объясняет, что были акции, но закончились,не поменяли цену. Обман, нет слов! Даже в супермаркете не найти администратора. Что хотят, то и делают.Хороший супермаркет здесь "Макос"

Рукавычка в дырочку в пгт Сходница

Гость Гость 1 января, 2020 год
Это не магазин..это бардак.Ценники старые цены новые.И всегда цены на кассе больше чем на ценниках.Администратора нету, никто не знает кто чем занимается.Пригоасить бы сюда ревизора и святую инквизицию, так как при мне бедную бабушку лет 80+ общитали до того что она хотела отказатся от покупок.Два раза ходил, и два раза какой то треш.
Продовольственные супермаркеты
Сильпо