Супермаркет Рукавичка отзывы

Львов, ул. Угорская, 22
Супермаркет самообслуживания в Украине

Обман

Гость Отзыв написан суббота, 2 февраля
Вже не вперше купляю товар у супермаркеті , і ціни ,які вказують на товарному прилавку , неспівпадають з цінами у чеку , ужасно обдурюють людей. Вже не вперше купляю товар у супермаркеті , і ціни ,які вказують на товарному прилавку , неспівпадають з цінами у чеку , ужасно обдурюють людей.

Ужас

Незнакомець Отзыв написан среда, 30 января
Рукавичка що знаходиться м.Львів Рудно, персонал дуже по хамське відноситься до покупців. Працює одна каса на всю рукавичку черги велитенмькі, вистояти неможливо томущо продавці за класами працюють як сонні мухи. Рукавичка що знаходиться м.Львів Рудно, персонал дуже по хамське відноситься до покупців. Працює одна каса на всю рукавичку черги велитенмькі, вистояти неможливо томущо продавці за класами працюють як сонні мухи.

Обдираловка

Гость Отзыв написан среда, 30 января
Зайшла після роботи 27,01 зробила покупку на 306грн, різниця між сумою чеку і сумою по цінниках 40грн. зайшла сьогодні зранку- на ціннику:19,90 , в чеку 28,14 , ще й продавець нахамила який я поганий покупець, бо бачите черга стоїть а я поминаюсь за своє Зайшла після роботи 27,01 зробила покупку на 306грн, різниця між сумою чеку і сумою по цінниках 40грн. зайшла сьогодні зранку- на ціннику:19,90 , в чеку 28,14 , ще й продавець нахамила який я поганий покупець, бо бачите черга стоїть а я поминаюсь за своє

Хитрують з цінниками, невідповідність ціни на вазі і на касі

Володимир Отзыв написан воскресенье, 27 января
Ціна на жовтому ціннику була на 10 грн нижча за звичайну, забрав 2 останні одиниці товару. На касі звернув увагу, що в чеку ціна не відповідає ціні на ціннику. Звернувся до продавця, той забрав цінник, бо наче знижка до 25,01 (купував 26,01), вибачився, казав не повториться... Приходжу на другий день - той самий цінник. Розводять людей на неуважності... Ціна на жовтому ціннику була на 10 грн нижча за звичайну, забрав 2 останні одиниці товару. На касі звернув увагу, що в чеку ціна не відповідає ціні на ціннику. Звернувся до продавця, той забрав цінник, бо наче знижка до 25,01 (купував 26,01), вибачився, казав не повториться... Приходжу на другий день - той самий цінник. Розводять людей на неуважності...

Дурять та ще й звинувачуюють.

Христина Отзыв написан 28 декабря, 2018 год
Ціни на цінниках та у чеку суттєво відрізняються. Адміністратор нахамів та відмовився повертати гроші. Не уважне ставлення до всього, як до цінників на товари так і до людей.
Сказала що потрібно заповнити заяву на повернення товару і вказати усі паспортні дані, а потім чекати на повернення грошей до 3-х тижнів. Паспорту при собі не було, хотіла сходити додому взяти, тоді вона мені голосно і демонстративно сунула 10 грн( така різниця в ціні була на товар) і сказала що немає на таке часу і одразу пропала. Жахливий магазин! Жахливий персонал! Я всіх родичів та знайомих проінформую про цю ситуації і попрошу обминати ці магазини десятою дорогою.

дякую!

Гость Отзыв написан 23 декабря, 2018 год
Подяка за оновлення ТМ Легка Хода .ільеи у вашій мережі можу придбати цю продукцію! Подяка за оновлення ТМ Легка Хода .ільеи у вашій мережі можу придбати цю продукцію!

Рукавичка

Гость (Украина, Kiev) Отзыв написан 2 декабря, 2018 год
Найпаршивіший магазин в якому була.....
Обдурюють і не повертають гроші(
Шкода ,що потратила свій час на такий........****
Найпаршивіший магазин в якому була.....
Обдурюють і не повертають гроші(
Шкода ,що потратила свій час на такий........****

Рукавичка м.Свалява

Таша (Украина) Отзыв написан 14 ноября, 2018 год
Обманюють !!!! Пробивають тавар в чек по два рази,так за .0.2 кг колбаси ,шо коштуэ 233 гривни я заплатила 124.13, сьогодни,чек # 303.Не рекомендую!!! Обманюють !!!! Пробивають тавар в чек по два рази,так за .0.2 кг колбаси ,шо коштуэ 233 гривни я заплатила 124.13, сьогодни,чек # 303.Не рекомендую!!!

Мухи

Гость (Украина) Отзыв написан 10 августа, 2018 год
Ужасный супермаркет. Обслуживание на низком уровне. Овощи и фрукты часто несвежие. А летом много мух. Не рекомендую покупать выпечку. Однажды я нашёл в булочке личинку моли. Ужасный супермаркет. Обслуживание на низком уровне. Овощи и фрукты часто несвежие. А летом много мух. Не рекомендую покупать выпечку. Однажды я нашёл в булочке личинку моли.

Рукавичка м. Волочиськ

Тетяна (Украина, Львів) Отзыв написан 2 июля, 2018 год
Заходимо в цей магазин, тому, що є багато товарів, які влаштовують по якості і ціні. В більшості випадків закриваєш очі на те, що не можливо дочекатись продавця м'ясного відділу (стоїш стукаєш по вітрині або кличеш не зрозуміло кого і звідки), на те, що товари помічені акційним цінником, а на касі виявляється акція вже не діє, на те, що не встигли...  Читать отзыв Заходимо в цей магазин, тому, що є багато товарів, які влаштовують по якості і ціні. В більшості випадків закриваєш очі на те, що не можливо дочекатись продавця м'ясного відділу (стоїш стукаєш по вітрині або кличеш не зрозуміло кого і звідки), на те, що товари помічені акційним цінником, а на касі виявляється акція вже не діє, на те, що не встигли змінити цінники, і товар вже по новій цінні ... але коли, щей на касі, стоїш у черзі 10 хв, а тобі повідомляють, що термінал не працює, і про це ніде не зазначено!!!! або просто на постійній основі не додають копійки, і це не завжди 10-20 копійок, а 75 коп, 80 коп. - ЦЕ НЕЙМОВІРНО ПРИНИЖУЄ І ДРАТУЄ!
касири спілкуються із знайомими покупцями в черзі і не можуть толком порухвати здачу, вибивають в чек товар сусіднього покупця... професійності нуль. не подобаються умови праці і ЗП, звільняйтесь, шукайте краще але не працюйте як небудь

Цінники не відповідають цінам в "чеку"

Тарас (Украина, Івано-Франківськ) Отзыв написан 31 мая, 2018 год
Сьогодні увечері у Рукавичці м. Івано-Франківськ, вул. Бандери зайшов купити пиво. Ціна на ціннику 14,09грн. Підходжу до каси в чергу, очікую і бачу картину, що кожному покупцю касир не додає здачу в районі від 50 до 75коп і нагло одним каже "шукайте копійки бо я не маю", а іншим просто мовчить і робить вигляд що все нормально. Підходить моя черга,...  Читать отзыв Сьогодні увечері у Рукавичці м. Івано-Франківськ, вул. Бандери зайшов купити пиво. Ціна на ціннику 14,09грн. Підходжу до каси в чергу, очікую і бачу картину, що кожному покупцю касир не додає здачу в районі від 50 до 75коп і нагло одним каже "шукайте копійки бо я не маю", а іншим просто мовчить і робить вигляд що все нормально. Підходить моя черга, продавець каже "15грн.", я дивлюсь на табло загальної суми до сплати, а там 14,69грн. Питаю чому так, а він: "напевно цінник не поміняли". Лишаю пиво на касі і іду фотографувати цінник, вертаюсь, показую касиру, а він тільки плечима знизив. Кажу дайте мені чек, у відповідь:"я його викинув" і так чек мені і не дав. Покликали адміністратора... Прийшла... Пояснили ситуацію, а вона без вибачень, або хоча б обіцянки поміняти цінник, сказала: "Вася(чи якесь інше ім'я) дай йому гривню" і пішла. Суцільне хамство і ніякої поваги до покупців. Якщо б можна було то за таке -100 поставив би.

Ірина (Чехия, Mezina) Отзыв написан 15 мая, 2018 год
Добрий вечір. Сьогодні в мене був шок. На Городоцький вибирала солодощі печенька, вафлі для дитини. На нижній полиці лежали бесквіти ,,барні,, коли надумала взяти велику пачку з за неї вискочив під ноги величезний годований ЩУР. Я все кинула і з криками вибігла з магазину. По дорозі одному працівнику про це сказала. Добрий вечір. Сьогодні в мене був шок. На Городоцький вибирала солодощі печенька, вафлі для дитини. На нижній полиці лежали бесквіти ,,барні,, коли надумала взяти велику пачку з за неї вискочив під ноги величезний годований ЩУР. Я все кинула і з криками вибігла з магазину. По дорозі одному працівнику про це сказала.

Акційні товари продають по повній ціні .

Гость (Украина, Obukhiv) Отзыв написан 26 апреля, 2018 год
В рукавиці постійно обманюють при покупці акційних товарів .Провіряйте чеки не відходячи від каси. В рукавиці постійно обманюють при покупці акційних товарів .Провіряйте чеки не відходячи від каси.

обманюють

Руслана (Украина, Київ) Отзыв написан 19 апреля, 2018 год
Живу біля цього супермаркета , постійно щось трапляється , то докидають в чек зайвий товар ( є такі люди які купують багато і не беруть чеків ) може на це надіються , було вже таке в мене декілька разів , цінники не відповідають цінам в чеку , є купа прострочки яку продають зі знижками , якщо сказати продавцю або на...  Читать отзыв Живу біля цього супермаркета , постійно щось трапляється , то докидають в чек зайвий товар ( є такі люди які купують багато і не беруть чеків ) може на це надіються , було вже таке в мене декілька разів , цінники не відповідають цінам в чеку , є купа прострочки яку продають зі знижками , якщо сказати продавцю або на касі що то прострочене вони кажуть ну то що то ж по акції . На жаль мушу купувати там товари , бо інших супермаркетів поблизу немає , а у звичайному магазині асортимент набагато менший , а ціни трохи вищі
Достоинства:
  1. близько від дому , помірні ціни , асортимент
Недостатки:
  1. обманюють покупців і відносяться до того ніби то так має бути

Рукавичка м.Волочиськ

Ольга (Украина, Київ) Отзыв написан 6 апреля, 2018 год
Рукавичка - це щось... м'яко кажучи. Такого маркету мені досі не доводилось бачити ))) Вперше бачу плакат на вході з акційною ціною, при чому на касі зовсім інша. Якщо у Вас виникає непереборне бажання придбати протермінований товар - "Рукавичка" нашого міста Вас ласкаво запрошує !!! І це ще не все - маркет Вам запропонує даний товар за ціною, котра значно...  Читать отзыв Рукавичка - це щось... м'яко кажучи. Такого маркету мені досі не доводилось бачити ))) Вперше бачу плакат на вході з акційною ціною, при чому на касі зовсім інша. Якщо у Вас виникає непереборне бажання придбати протермінований товар - "Рукавичка" нашого міста Вас ласкаво запрошує !!! І це ще не все - маркет Вам запропонує даний товар за ціною, котра значно перевищує цінник, але це тільки в тому випадку, - коли ви звернете увагу на касовий чек. Якщо ж Вам всеж не вистачатиме екстремальних відчуттів - зробіть спробу поскаржитись. Покупцю БЕЗКОШТОВНО !!! надається послуга повідомлення про низький рівень інтелекту та заборона на майбутні візити !!! Писати відгуки в книзі скарг не актуально так як на них ніхто не реагує. Особисто в нашому місті "Рукавичка" викликає тільки сміх - я, як і більшість моїх знайомих родин, обходимо даний маркет 10-ю дорогою.

Ціни не відповідають в чеку і на ціннику

Гость (Украина, Львів) Отзыв написан 6 марта, 2018 год
Купляв роліні з бринзою. На ціннику 11. 50 грн, а в чеку 15.25 грн Купляв роліні з бринзою. На ціннику 11. 50 грн, а в чеку 15.25 грн

На жаль зіпсував хороші враження

Mary (Украина, Тернопіль) Отзыв написан 9 ноября, 2017 год
Десь на протязі трьох років іноді закуповувалась в рукавичці. Ціни доволі демократичні. На жаль, на протязі останніх разів ціни в чеку на деякі товари були вищими,ніж вказано на ціннику. Також незрозуміла ситуація з акційними товарами: то з початку тижня половини акційного товару немає просто в наявності, продавці розводять руками; ціни в рекламці вказуються одні, на цінниках на полиці інші,а в...  Читать отзыв Десь на протязі трьох років іноді закуповувалась в рукавичці. Ціни доволі демократичні. На жаль, на протязі останніх разів ціни в чеку на деякі товари були вищими,ніж вказано на ціннику. Також незрозуміла ситуація з акційними товарами: то з початку тижня половини акційного товару немає просто в наявності, продавці розводять руками; ціни в рекламці вказуються одні, на цінниках на полиці інші,а в чеку взагалі ще інші. Як працює система незрозуміло. Покупки часто роблю в середині тижня, тому сказати що просто не вмтилгли поміняти якось неможливо. Розчарували сьогоднішні покупки - на половину товарів ціни не співпали в чеку, на акційні товари так само є різниця від заявлених. Ну неможливо за кожен товар перепитувати ціну. Зіпсували враження, хочеться більшоі відповідальності від працівників та адміністраціі
Достоинства:
  1. Доступні ціни, часті акційні пропозиціі, наявність власного бренду продукціі по дешевших цінах
Недостатки:
  1. Невідповідність цінам в чеку і на полиці

Явно стал слабеньким

Андрей (Украина, Івано-Франківськ) Отзыв написан 2 октября, 2017 год
29.09.2017 купил Квас по Акции (14,99) но не проверил чек и оказалось что пробили цену как без акции (19,99). Сегодня обратился в магазин чтобы вернули деньги либо вернули разницу. Администратор оказалась адекватным человеком и попыталась вернуть денежные средства но не смогла по причине того что я рассчитался карточкой. Живем по-европиЙськи. ))) 29.09.2017 купил Квас по Акции (14,99) но не проверил чек и оказалось что пробили цену как без акции (19,99). Сегодня обратился в магазин чтобы вернули деньги либо вернули разницу. Администратор оказалась адекватным человеком и попыталась вернуть денежные средства но не смогла по причине того что я рассчитался карточкой. Живем по-европиЙськи. )))
Достоинства:
  1. Адекватный персонал
Недостатки:
  1. Невозможность вернуть денежные средства на карточный счет.

Жахлива якість обслуговування

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 5 сентября, 2017 год
Жахливий супермаркет із ще гіршими працівниками. Ціни що пробивають на касі не відповідають фактичним. Відсутність цін на товар в наявності. Жахливий супермаркет із ще гіршими працівниками. Ціни що пробивають на касі не відповідають фактичним. Відсутність цін на товар в наявності.

акції які проводяться у супермаркетах Рукавичка сама настояща "АФЕРА"

Гость (Нидерланды, Hillegom) Отзыв написан 16 января, 2017 год
акції які проводяться у супермаркетах Рукавичка сама настояща "АФЕРА" а саме акції за адресою смт. Воловець вул. Карпатська акції які проводяться у супермаркетах Рукавичка сама настояща "АФЕРА" а саме акції за адресою смт. Воловець вул. Карпатська

Рукавичка

Аня (Украина) Отзыв написан 31 мая, 2016 год
Рукавичка - це мабудь найкраща мережа супермаркетів в Україні. Бо на скільки я встигла оцінити інші мережі вічно шось у них не так, то брудно, то запах, то ще щось... В Рукавиці звичайно теж буває, але так щоб мені це дійсно дуже не сподобалось не було. Рукавичка - це мабудь найкраща мережа супермаркетів в Україні. Бо на скільки я встигла оцінити інші мережі вічно шось у них не так, то брудно, то запах, то ще щось... В Рукавиці звичайно теж буває, але так щоб мені це дійсно дуже не сподобалось не було.

Жанна Отзыв написан 31 мая, 2016 год
Заезжали во Львов на выходные и единственным местом где мы покупали продукты был супермаркет Рукавичка. Хочу сказать, что есть он практически во всех районах города. Цены в Рукавичке довольно демократичные, тем более что у них есть свои фирменные товары, которые гораздо дешевле нежели аналоги таких продуктов других фирм. Отзыв я пишу по тому что меня действительно порадовал факт наличия в...  Читать отзыв Заезжали во Львов на выходные и единственным местом где мы покупали продукты был супермаркет Рукавичка. Хочу сказать, что есть он практически во всех районах города. Цены в Рукавичке довольно демократичные, тем более что у них есть свои фирменные товары, которые гораздо дешевле нежели аналоги таких продуктов других фирм. Отзыв я пишу по тому что меня действительно порадовал факт наличия в таком туристическом городе действительно недорогого, но очень хорошего супермаркета. Советую скупаться здесь если вы приехали погулять во Львов и если вам есть где готовить, потому что так вы сэкономите хорошенькую суму, вместо походов по кафе и ресторанам.

Супермаркет Рукавичка

Рукавичка - это первая сеть супермаркетов самообслуживания в Украине. Идея супермаркета Рукавичка базируется на европейском опыте магазинов самообслуживания и украинской гостиприимносте. Ассортимент супермаркета максимально подобран под потребности жителей Западной Украины...

Продовольственные супермаркеты

АТБ