Супермаркет Рукавичка отзывы

Супермаркет самообслуживания в Украине
Супермаркет Рукавичка

молоко та сметана

Гость Гость суббота, 28 марта
чому не має молока та сметани радимо.
Після січня зникли з поличок. завжди приходила та купувала по акціях. Тепер ні радимо ні акцій( і ціни високі
Достоинства:
  1. біля дому
Недостатки:
  1. високі ціни, немає цікавих акцій

Як Рукавичка заробляє на паніці людей

Гость Гость суббота, 28 марта
Чому ви підняли ціни на молоко? У вас молоко казкове продається по 29 гривень а поруч в АТБ на Довженка такеж продають по 24 гривні. Хіба так можна в період кризи заробляти надприбутки на соціальних товарах

Рукавичка Патона

Галина Галина суббота, 28 марта
Зараз перестала заходити в цей магазин, бо стало брудно та дорого. Взагалі керівництво не слідкує що продає . Це зневага до покупців. Вважають що їхні клієнти свині і повинні брати і так.

Рукавичка смт Гусятин

Гость Гость вторник, 24 марта
ціна в чеку не відповідвє ціні на прилавку,під час карантину не інформують про дозволену кількість людей які можуть знаходитись в магазині скільки хочуть стільки впускають,до людей відносятся по хамськм,прошу адміністрацію звернути на це увагу.

Кому война, а кому мать родная.

Жителька міста Долина Жителька міста Долина воскресенье, 22 марта
Магазин Рукавичка, місто Долина Івано- Франківської обл. Тільки що з магазину. Хотіла купити корінь імбиру. Знайшла декілька старих, вже підсохлих корінців. Ціна - 180,90 грн\кг. Ще декілька днів тому була ціна 140 грн\кг. І гречка вже у них коштує 34,90 грн\кг, хоча 3-4 дні тому ціна була 25-26 грн. І це не жили чи москалі ціни підняли. І чому влада... Читать отзыв Магазин Рукавичка, місто Долина Івано- Франківської обл. Тільки що з магазину. Хотіла купити корінь імбиру. Знайшла декілька старих, вже підсохлих корінців. Ціна - 180,90 грн\кг. Ще декілька днів тому була ціна 140 грн\кг. І гречка вже у них коштує 34,90 грн\кг, хоча 3-4 дні тому ціна була 25-26 грн. І це не жили чи москалі ціни підняли. І чому влада не контролює ціни. Якусь бабцю оштрафували на 17 тисяч і хваляться на всю країну, а в супермаркетах чи аптеках чомусь такого контролю нема
Достоинства:
  1. В спокійні часи купувала у них молочні продукти
Недостатки:
  1. Піднімають ціни безконтрольно

До власника мережі.

Нечастий покупець Нечастий покупець пятница, 6 марта
Всі проблеми і недоліки перераховані нижче , це небажання керівництва (власника) платити достойні зарплати!!! А ще постійно скорочують персонал і робочі години. Жадібність понад усе .
Достоинства:
  1. Нажаль нема .
Недостатки:
  1. Велика жадібність.

Рукавичка на Іскрі

Гость Гость 23 января, 2020 год
Останнім часом керівництво взагалі перестало слідкувати за цим магазином. Стелажі брудні, товар розкиданий і без цінників. Асортимент нулячий. Взяла молоко галичину бо іншого не було а воно виявилось скисшим

Львів - жахлива мережа

Гость Гость 20 января, 2020 год
Ціни найдорожчі а вибрати нема що. В ларку на базарі і то кращий асортимент. Правда іноді бувають непогані акції .

Волочиськ. Покупцям хамлять!

Гость Гость 15 января, 2020 год
Магазин в м.Волочиськ.
Ціники не вірні, на касі виходить дорожче. Овочі на цінику одна ціна, на вазі вже інша.
Полиці порожні, вчора полиці з молочними продуктами були абсолютно пустими. Вибрати нема з чого.
Працівники хамлять. Ставиш запитання, а у відповідь: "я звідки знаю? чого причепились? не подобається - не беріть!" Вперше з таким стикаюсь.
Недостатки:
  1. невідповідність цін
  2. невихований персонал

Развод среди бела дня

Гость Гость 2 января, 2020 год
В пгт. Сходница отоваривалась с друзьями два раза. Кошмар!!!! Ценники одна цена, а на кассе дороже .Кассир объясняет, что были акции, но закончились,не поменяли цену. Обман, нет слов! Даже в супермаркете не найти администратора. Что хотят, то и делают.Хороший супермаркет здесь "Макос"

Рукавычка в дырочку в пгт Сходница

Гость Гость 1 января, 2020 год
Это не магазин..это бардак.Ценники старые цены новые.И всегда цены на кассе больше чем на ценниках.Администратора нету, никто не знает кто чем занимается.Пригоасить бы сюда ревизора и святую инквизицию, так как при мне бедную бабушку лет 80+ общитали до того что она хотела отказатся от покупок.Два раза ходил, и два раза какой то треш.

Прохання до магазину

Гость Гость 22 декабря, 2019 год
Доброго дня!!! Магазин непоганий, бувають гарні знижки, дуже добре що є завжди вибір фруктів та овочів. Але хочу висловити невдоволення багатьох людей, через те що часто на касі відсутній касир, це дуже неудобно коли приходиться довго чекати або шукати щоб касир підійшов. Дякую за розуміння.

Обслуговування

Гость Гость 18 декабря, 2019 год
Магазин рукавичка смт.Шкло надурили на 70 гр.було придбано шматок сала на етикетці була вага 362грами,прийшли додому подивились в чек а там вага 700 гр.вертатись було далеко гроші пропали рукавичку не рекомендую будьте обережні там дурять

А ви взагалі працюєте?

Гость Гость 22 ноября, 2019 год
Магазин знаходиться в м. Тернопіль. Хотіла сьогодні купите філе,пише ціна акційна 89.90грн, зважили сказали:"Ой, вам вибило стару ціну, на касі виб'є нову.". На касі теж вибило стару ціну і все що прозвучало у відповідь:"Не знаю, мені так вибиває". У м'ясному відділі постійно потрібно чекати продавця, доводиться стояти хвилин 20. Асортимент досить малий, деколи немає навіть елементарних речей. Цінники часто бувають... Читать отзыв Магазин знаходиться в м. Тернопіль. Хотіла сьогодні купите філе,пише ціна акційна 89.90грн, зважили сказали:"Ой, вам вибило стару ціну, на касі виб'є нову.". На касі теж вибило стару ціну і все що прозвучало у відповідь:"Не знаю, мені так вибиває". У м'ясному відділі постійно потрібно чекати продавця, доводиться стояти хвилин 20. Асортимент досить малий, деколи немає навіть елементарних речей. Цінники часто бувають неактуальні, а прилавки з товаром заповнюються близько 10 години, хоч магазин працює з 8. Приходиш, а на прилавках ні хліба, ні м'яса, ні молока.

Маркування товару

Петро Петро 7 октября, 2019 год
Доброго дня.
Зайшов сьогодні в Рукавичку, смт Красне Буського р-ну, Львівської обл., з надією купити засіб для, відбілювання Білизна. Що я побачив? На стелажі ТЗ стоїть дві пляшки наповнені на 2/3 рідиною. Пляшки не промарковані, тобто відсутня етикетка виробника (порушення ЗУ про маркування). Прошу керівництво мережі СМ Рукавичка навести порядок в своїх магазинах.

Негативные продавцы

Виктория Виктория 19 сентября, 2019 год
Прийшли в рукавичку, що у Львові, на шпитальній, не знайшли нічого діабетичного!! Продавці жах, не можуть навіть відповісти нормально, на такі запитання, та й взагалі відповідають так всім людям!

Сходница худший магазин

Гость Гость 20 августа, 2019 год
Хуже рукавички я не видел, на прилавках хаос товара и ценников, в мясном отделе ждали продавца 25минут нажимая заветную кнопку "вызов продавца" так и не дождались пошли на рынок, отношение к клиентам Ужас.

неякісні товари

Гость Гость 13 августа, 2019 год
куди подівся нормальний товар. Якісь ужасні неякісні шкарпетки файна пара. де ви іх узяли?більше не буду нічого у вас купувати .

Брихня1234

Гость Гость 9 августа, 2019 год
Не продали детске шампанскоє без алкоголю сказали што алкогольноє мдромомоосостсосотмь ьмьмьмьмьмомлмлиллмдилмлмлослалаллалалпллплплп по дружиски ти у мене є не знаю чи я тебе ш школі щоти робиш мене таким щасливим власником на Іванна Іванівна заступник голови районної ради з питань охорони праці в Україні не знаю як діла не знаю як це було коли ти ішє назве один раз на тиждень... Читать отзыв Не продали детске шампанскоє без алкоголю сказали што алкогольноє мдромомоосостсосотмь ьмьмьмьмьмомлмлиллмдилмлмлослалаллалалпллплплп по дружиски ти у мене є не знаю чи я тебе ш школі щоти робиш мене таким щасливим власником на Іванна Іванівна заступник голови районної ради з питань охорони праці в Україні не знаю як діла не знаю як це було коли ти ішє назве один раз на тиждень а також для туалета не знаю чи г не буду гулять дальше не можу вибач мені і моїм серці й крапельки у

Ужасный работник.

Артур Артур 30 июля, 2019 год
Прийшов в супермаркет «Рукавичка», почав вибирати товар, подивився на м’ясні продукти взяв сердельки в руки вони запаковані, подивився виробника, потім пішов дивитися дезодорант, і приходить той неадкват і навчав угрожати «ви шо пи**и хочете получити?» (я був з другом) і каже типу шо ви мацаєте сердельки, ми не знали шо купити, і ходили дивилися товар, я так розумію в цьому... Читать отзыв Прийшов в супермаркет «Рукавичка», почав вибирати товар, подивився на м’ясні продукти взяв сердельки в руки вони запаковані, подивився виробника, потім пішов дивитися дезодорант, і приходить той неадкват і навчав угрожати «ви шо пи**и хочете получити?» (я був з другом) і каже типу шо ви мацаєте сердельки, ми не знали шо купити, і ходили дивилися товар, я так розумію в цьому супермаркету неможна довго вибирати товар? І той неадекват сказав шо типу пішли з магазину і більше щоб я вас тут не бачив. Тепер одне питання, для чого брати неадекватів тих що даже не знають елементарних правил??

Неадекватный охранник.а

Артур Артур 30 июля, 2019 год
Прийшов в супермаркет «Рукавичка», почав вибирати товар, подивився на м’ясні продукти взяв сердельки в руки вони запаковані, подивився виробника, потім пішов дивитися дезодорант, і приходить той неадкват і навчав угрожати «ви шо пи**и хочете получити?» (я був з другом) і каже типу шо ви мацаєте сердельки, ми не знали шо купити, і ходили дивилися товар, я так розумію в... Читать отзыв Прийшов в супермаркет «Рукавичка», почав вибирати товар, подивився на м’ясні продукти взяв сердельки в руки вони запаковані, подивився виробника, потім пішов дивитися дезодорант, і приходить той неадкват і навчав угрожати «ви шо пи**и хочете получити?» (я був з другом) і каже типу шо ви мацаєте сердельки, ми не знали шо купити, і ходили дивилися товар, я так розумію в цьому супермаркету неможна довго вибирати товар? І той неадекват сказав шо типу пішли з магазину і більше щоб я вас тут не бачив. Тепер одне питання, для чого брати неадекватів тих що даже не знають елементарних правил??

Продали АКЦИЙНОЕ мясо(гомілки) по цене БЕЗ акции.

Влад Влад 27 июля, 2019 год
Здравствуйте.
Купил я значит сегодня 2.3 кг мяса "по акции"
На сайе пишет, что 1 килограмм - 44.99 грн (акция 26-28 серпня, а я покупал 27)
Но в магазине цена такого мяса - 59.99 грн.
Итог:
Магазин обманывает покупателей. (нужно быть внимательным)
Магазин в котором меня обманули находится в городе -... Читать отзыв
Здравствуйте.
Купил я значит сегодня 2.3 кг мяса "по акции"
На сайе пишет, что 1 килограмм - 44.99 грн (акция 26-28 серпня, а я покупал 27)
Супермаркет Рукавичка - Продали АКЦИЙНОЕ мясо(гомілки) по цене БЕЗ акции.
Но в магазине цена такого мяса - 59.99 грн.
Итог:
Магазин обманывает покупателей. (нужно быть внимательным)
Магазин в котором меня обманули находится в городе -
Свалява, вул. Головна, 77

Время: 27.07.2019

Заробитна плата

Снежана Снежана 21 июня, 2019 год
Скажите какая оплата в магазине Рукавичка в м.Тернополь улица мира7. У кассира хотела б на работу?????

не відповідність цінника товару і ціни в чеку

Гость Гость 17 июня, 2019 год
м.Львів вул. Садівнича - при купівлі сметани уточнила ціну у продавця, звірила із цінником, а на касі пробили +15% до ціни, на зауваження стосовно невідповідності сказали, що можу відмовитись і не брати, якщо не подобається і на гарячій лініі теж сказали, що можу повернути товар, тому прийшлося написати в книгу скарг, бо це вже не вперше може подіє.....
Недостатки:
  1. не відповідність цінника товару і ціни в чеку

В фісташках моль!

РукавичкаСУКИ РукавичкаСУКИ 16 апреля, 2019 год
Моль в фісташках
Достоинства:
  1. Нема
Недостатки:
  1. Дирки в фісташках з яйцями

Погане обслуговування

Гость Гость 14 апреля, 2019 год
Нікому не раджу магазин Рукавичка у Львові на вул Б.Хмельницького,касир Едуард хамить,замість 10 яєць може вибити 13 це було не одноразово,завжди великі черги працює одна каса,на прохання покликати ще одного касира сказав що зараз виклече поліцію.Ціни не відповідають дійсності.

Хамство і пофігізм

Гость Гость 7 апреля, 2019 год
Магазин на початку вул Патона. Вже не раз беру хліб який лежить під цінником з одною ціною а коштує по-іншому. Сьогодні касир вибила не той що треба. Пішла розбиратись. Вичекала поки вона відпустить чергу 8 чоловік, до якої ще підійшло двоє. Старша касир не знала коду на той хліб (мантакаш вірменський) і касир теж. На моє щастя підійшла касир другої... Читать отзыв Магазин на початку вул Патона. Вже не раз беру хліб який лежить під цінником з одною ціною а коштує по-іншому. Сьогодні касир вибила не той що треба. Пішла розбиратись. Вичекала поки вона відпустить чергу 8 чоловік, до якої ще підійшло двоє. Старша касир не знала коду на той хліб (мантакаш вірменський) і касир теж. На моє щастя підійшла касир другої каси (яка не працювала на той час) і сказала підійти до неї вона виб'є правильно. Ми підійшли, а вона псіханула: "вобще то каса з другої сторони". Хоча я стояла зі старшим касиром і чекала свою решту. Якось сумно, що в нас нема ніякої поваги до людини, тим більше тоді, коли ти не винуватий. Вже не вперше така ситуація, але я ніколи не писала відгук, бо розумію що всі люди. А зараз відповідаю на їх "вобще то"

Магазин по пр. Чорновола (біля ельдорадо)

Гость Гость 18 марта, 2019 год
М-н по вул.чорновола. хотіла купити молоко по акції. Лежали пару пакетів, всі в молоці, взяти не можливо, все текло по пакетах. Підійшла до дівчини, кажу ящик весь в молоці, відповідь-хочете, щоб витерла, ні, не можу, в мене інвентаризація. Питаю, може хтось інший витре...ні, немає нікого. Пішла без молока, сервіс...
Недостатки:
  1. Клієнт ніщо

Полное днище

Юрий Олегович Юрий Олегович 18 марта, 2019 год
"Не встиг на електричку піздуй в рукавичку"
Один из худших и морально устаревших супермаркетов в Украине. С огромной радостью принимают фальсификат на реализацию, читай впаривание народу. Многократно попадался там на поддельном алкоголе.
Недостатки:
  1. Поддельная продукция
  2. не выдерживает конкуренции в этом бизнесе
  3. морально устаревшая

Подяка м.Зборів

Н Н 17 марта, 2019 год
Сьогодні не взяли грошей за розбиту мною пляшку пива. Приємно вражена! Дякую за розуміння адміністратору магазину м.Зборів)
Супермаркет Рукавичка
Рукавичка - это первая сеть супермаркетов самообслуживания в Украине. Идея супермаркета Рукавичка базируется на европейском опыте магазинов самообслуживания и украинской гостиприимносте. Ассортимент супермаркета максимально подобран под потребности жителей Западной Украины и на данный момент составляет от 2000 до 9000 позиций различных товаров.
На данный момент в сети супермаркета Руковичка насчитывается... подробнее

Адрес: Львов, ул. Угорская, 22
Телефон: 03(322)70-23-41