Львов, ул. Угорская, 22
Супермаркет самообслуживания в Украине

Рукавичка

Гость (Украина, Kiev) Отзыв написан воскресенье, 2 декабря
Найпаршивіший магазин в якому була.....
Обдурюють і не повертають гроші(
Шкода ,що потратила свій час на такий........****
Найпаршивіший магазин в якому була.....
Обдурюють і не повертають гроші(
Шкода ,що потратила свій час на такий........****

Рукавичка м.Свалява

Таша (Украина) Отзыв написан среда, 14 ноября
Обманюють !!!! Пробивають тавар в чек по два рази,так за .0.2 кг колбаси ,шо коштуэ 233 гривни я заплатила 124.13, сьогодни,чек # 303.Не рекомендую!!! Обманюють !!!! Пробивають тавар в чек по два рази,так за .0.2 кг колбаси ,шо коштуэ 233 гривни я заплатила 124.13, сьогодни,чек # 303.Не рекомендую!!!

Мухи

Гость (Украина) Отзыв написан 10 августа, 2018 год
Ужасный супермаркет. Обслуживание на низком уровне. Овощи и фрукты часто несвежие. А летом много мух. Не рекомендую покупать выпечку. Однажды я нашёл в булочке личинку моли. Ужасный супермаркет. Обслуживание на низком уровне. Овощи и фрукты часто несвежие. А летом много мух. Не рекомендую покупать выпечку. Однажды я нашёл в булочке личинку моли.

Рукавичка м. Волочиськ

Тетяна (Украина, Львів) Отзыв написан 2 июля, 2018 год
Заходимо в цей магазин, тому, що є багато товарів, які влаштовують по якості і ціні. В більшості випадків закриваєш очі на те, що не можливо дочекатись продавця м'ясного відділу (стоїш стукаєш по вітрині або кличеш не зрозуміло кого і звідки), на те, що товари помічені акційним цінником, а на касі виявляється акція вже не діє, на те, що не встигли...  Читать отзыв Заходимо в цей магазин, тому, що є багато товарів, які влаштовують по якості і ціні. В більшості випадків закриваєш очі на те, що не можливо дочекатись продавця м'ясного відділу (стоїш стукаєш по вітрині або кличеш не зрозуміло кого і звідки), на те, що товари помічені акційним цінником, а на касі виявляється акція вже не діє, на те, що не встигли змінити цінники, і товар вже по новій цінні ... але коли, щей на касі, стоїш у черзі 10 хв, а тобі повідомляють, що термінал не працює, і про це ніде не зазначено!!!! або просто на постійній основі не додають копійки, і це не завжди 10-20 копійок, а 75 коп, 80 коп. - ЦЕ НЕЙМОВІРНО ПРИНИЖУЄ І ДРАТУЄ!
касири спілкуються із знайомими покупцями в черзі і не можуть толком порухвати здачу, вибивають в чек товар сусіднього покупця... професійності нуль. не подобаються умови праці і ЗП, звільняйтесь, шукайте краще але не працюйте як небудь

Цінники не відповідають цінам в "чеку"

Тарас (Украина, Івано-Франківськ) Отзыв написан 31 мая, 2018 год
Сьогодні увечері у Рукавичці м. Івано-Франківськ, вул. Бандери зайшов купити пиво. Ціна на ціннику 14,09грн. Підходжу до каси в чергу, очікую і бачу картину, що кожному покупцю касир не додає здачу в районі від 50 до 75коп і нагло одним каже "шукайте копійки бо я не маю", а іншим просто мовчить і робить вигляд що все нормально. Підходить моя черга,...  Читать отзыв Сьогодні увечері у Рукавичці м. Івано-Франківськ, вул. Бандери зайшов купити пиво. Ціна на ціннику 14,09грн. Підходжу до каси в чергу, очікую і бачу картину, що кожному покупцю касир не додає здачу в районі від 50 до 75коп і нагло одним каже "шукайте копійки бо я не маю", а іншим просто мовчить і робить вигляд що все нормально. Підходить моя черга, продавець каже "15грн.", я дивлюсь на табло загальної суми до сплати, а там 14,69грн. Питаю чому так, а він: "напевно цінник не поміняли". Лишаю пиво на касі і іду фотографувати цінник, вертаюсь, показую касиру, а він тільки плечима знизив. Кажу дайте мені чек, у відповідь:"я його викинув" і так чек мені і не дав. Покликали адміністратора... Прийшла... Пояснили ситуацію, а вона без вибачень, або хоча б обіцянки поміняти цінник, сказала: "Вася(чи якесь інше ім'я) дай йому гривню" і пішла. Суцільне хамство і ніякої поваги до покупців. Якщо б можна було то за таке -100 поставив би.

Ірина (Чехия, Mezina) Отзыв написан 15 мая, 2018 год
Добрий вечір. Сьогодні в мене був шок. На Городоцький вибирала солодощі печенька, вафлі для дитини. На нижній полиці лежали бесквіти ,,барні,, коли надумала взяти велику пачку з за неї вискочив під ноги величезний годований ЩУР. Я все кинула і з криками вибігла з магазину. По дорозі одному працівнику про це сказала. Добрий вечір. Сьогодні в мене був шок. На Городоцький вибирала солодощі печенька, вафлі для дитини. На нижній полиці лежали бесквіти ,,барні,, коли надумала взяти велику пачку з за неї вискочив під ноги величезний годований ЩУР. Я все кинула і з криками вибігла з магазину. По дорозі одному працівнику про це сказала.

Акційні товари продають по повній ціні .

Гость (Украина, Obukhiv) Отзыв написан 26 апреля, 2018 год
В рукавиці постійно обманюють при покупці акційних товарів .Провіряйте чеки не відходячи від каси. В рукавиці постійно обманюють при покупці акційних товарів .Провіряйте чеки не відходячи від каси.

обманюють

Руслана (Украина, Київ) Отзыв написан 19 апреля, 2018 год
Живу біля цього супермаркета , постійно щось трапляється , то докидають в чек зайвий товар ( є такі люди які купують багато і не беруть чеків ) може на це надіються , було вже таке в мене декілька разів , цінники не відповідають цінам в чеку , є купа прострочки яку продають зі знижками , якщо сказати продавцю або на...  Читать отзыв Живу біля цього супермаркета , постійно щось трапляється , то докидають в чек зайвий товар ( є такі люди які купують багато і не беруть чеків ) може на це надіються , було вже таке в мене декілька разів , цінники не відповідають цінам в чеку , є купа прострочки яку продають зі знижками , якщо сказати продавцю або на касі що то прострочене вони кажуть ну то що то ж по акції . На жаль мушу купувати там товари , бо інших супермаркетів поблизу немає , а у звичайному магазині асортимент набагато менший , а ціни трохи вищі
Достоинства:
  1. близько від дому , помірні ціни , асортимент
Недостатки:
  1. обманюють покупців і відносяться до того ніби то так має бути

Рукавичка м.Волочиськ

Ольга (Украина, Київ) Отзыв написан 6 апреля, 2018 год
Рукавичка - це щось... м'яко кажучи. Такого маркету мені досі не доводилось бачити ))) Вперше бачу плакат на вході з акційною ціною, при чому на касі зовсім інша. Якщо у Вас виникає непереборне бажання придбати протермінований товар - "Рукавичка" нашого міста Вас ласкаво запрошує !!! І це ще не все - маркет Вам запропонує даний товар за ціною, котра значно...  Читать отзыв Рукавичка - це щось... м'яко кажучи. Такого маркету мені досі не доводилось бачити ))) Вперше бачу плакат на вході з акційною ціною, при чому на касі зовсім інша. Якщо у Вас виникає непереборне бажання придбати протермінований товар - "Рукавичка" нашого міста Вас ласкаво запрошує !!! І це ще не все - маркет Вам запропонує даний товар за ціною, котра значно перевищує цінник, але це тільки в тому випадку, - коли ви звернете увагу на касовий чек. Якщо ж Вам всеж не вистачатиме екстремальних відчуттів - зробіть спробу поскаржитись. Покупцю БЕЗКОШТОВНО !!! надається послуга повідомлення про низький рівень інтелекту та заборона на майбутні візити !!! Писати відгуки в книзі скарг не актуально так як на них ніхто не реагує. Особисто в нашому місті "Рукавичка" викликає тільки сміх - я, як і більшість моїх знайомих родин, обходимо даний маркет 10-ю дорогою.

Ціни не відповідають в чеку і на ціннику

Гость (Украина, Львів) Отзыв написан 6 марта, 2018 год
Купляв роліні з бринзою. На ціннику 11. 50 грн, а в чеку 15.25 грн Купляв роліні з бринзою. На ціннику 11. 50 грн, а в чеку 15.25 грн

На жаль зіпсував хороші враження

Mary (Украина, Тернопіль) Отзыв написан 9 ноября, 2017 год
Десь на протязі трьох років іноді закуповувалась в рукавичці. Ціни доволі демократичні. На жаль, на протязі останніх разів ціни в чеку на деякі товари були вищими,ніж вказано на ціннику. Також незрозуміла ситуація з акційними товарами: то з початку тижня половини акційного товару немає просто в наявності, продавці розводять руками; ціни в рекламці вказуються одні, на цінниках на полиці інші,а в...  Читать отзыв Десь на протязі трьох років іноді закуповувалась в рукавичці. Ціни доволі демократичні. На жаль, на протязі останніх разів ціни в чеку на деякі товари були вищими,ніж вказано на ціннику. Також незрозуміла ситуація з акційними товарами: то з початку тижня половини акційного товару немає просто в наявності, продавці розводять руками; ціни в рекламці вказуються одні, на цінниках на полиці інші,а в чеку взагалі ще інші. Як працює система незрозуміло. Покупки часто роблю в середині тижня, тому сказати що просто не вмтилгли поміняти якось неможливо. Розчарували сьогоднішні покупки - на половину товарів ціни не співпали в чеку, на акційні товари так само є різниця від заявлених. Ну неможливо за кожен товар перепитувати ціну. Зіпсували враження, хочеться більшоі відповідальності від працівників та адміністраціі
Достоинства:
  1. Доступні ціни, часті акційні пропозиціі, наявність власного бренду продукціі по дешевших цінах
Недостатки:
  1. Невідповідність цінам в чеку і на полиці

Явно стал слабеньким

Андрей (Украина, Івано-Франківськ) Отзыв написан 2 октября, 2017 год
29.09.2017 купил Квас по Акции (14,99) но не проверил чек и оказалось что пробили цену как без акции (19,99). Сегодня обратился в магазин чтобы вернули деньги либо вернули разницу. Администратор оказалась адекватным человеком и попыталась вернуть денежные средства но не смогла по причине того что я рассчитался карточкой. Живем по-европиЙськи. ))) 29.09.2017 купил Квас по Акции (14,99) но не проверил чек и оказалось что пробили цену как без акции (19,99). Сегодня обратился в магазин чтобы вернули деньги либо вернули разницу. Администратор оказалась адекватным человеком и попыталась вернуть денежные средства но не смогла по причине того что я рассчитался карточкой. Живем по-европиЙськи. )))
Достоинства:
  1. Адекватный персонал
Недостатки:
  1. Невозможность вернуть денежные средства на карточный счет.

Жахлива якість обслуговування

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 5 сентября, 2017 год
Жахливий супермаркет із ще гіршими працівниками. Ціни що пробивають на касі не відповідають фактичним. Відсутність цін на товар в наявності. Жахливий супермаркет із ще гіршими працівниками. Ціни що пробивають на касі не відповідають фактичним. Відсутність цін на товар в наявності.

акції які проводяться у супермаркетах Рукавичка сама настояща "АФЕРА"

Гость (Нидерланды, Hillegom) Отзыв написан 16 января, 2017 год
акції які проводяться у супермаркетах Рукавичка сама настояща "АФЕРА" а саме акції за адресою смт. Воловець вул. Карпатська акції які проводяться у супермаркетах Рукавичка сама настояща "АФЕРА" а саме акції за адресою смт. Воловець вул. Карпатська

Рукавичка

Аня (Украина) Отзыв написан 31 мая, 2016 год
Рукавичка - це мабудь найкраща мережа супермаркетів в Україні. Бо на скільки я встигла оцінити інші мережі вічно шось у них не так, то брудно, то запах, то ще щось... В Рукавиці звичайно теж буває, але так щоб мені це дійсно дуже не сподобалось не було. Рукавичка - це мабудь найкраща мережа супермаркетів в Україні. Бо на скільки я встигла оцінити інші мережі вічно шось у них не так, то брудно, то запах, то ще щось... В Рукавиці звичайно теж буває, але так щоб мені це дійсно дуже не сподобалось не було.

Жанна Отзыв написан 31 мая, 2016 год
Заезжали во Львов на выходные и единственным местом где мы покупали продукты был супермаркет Рукавичка. Хочу сказать, что есть он практически во всех районах города. Цены в Рукавичке довольно демократичные, тем более что у них есть свои фирменные товары, которые гораздо дешевле нежели аналоги таких продуктов других фирм. Отзыв я пишу по тому что меня действительно порадовал факт наличия в...  Читать отзыв Заезжали во Львов на выходные и единственным местом где мы покупали продукты был супермаркет Рукавичка. Хочу сказать, что есть он практически во всех районах города. Цены в Рукавичке довольно демократичные, тем более что у них есть свои фирменные товары, которые гораздо дешевле нежели аналоги таких продуктов других фирм. Отзыв я пишу по тому что меня действительно порадовал факт наличия в таком туристическом городе действительно недорогого, но очень хорошего супермаркета. Советую скупаться здесь если вы приехали погулять во Львов и если вам есть где готовить, потому что так вы сэкономите хорошенькую суму, вместо походов по кафе и ресторанам.

Супермаркет Рукавичка

Рукавичка - это первая сеть супермаркетов самообслуживания в Украине. Идея супермаркета Рукавичка базируется на европейском опыте магазинов самообслуживания и украинской гостиприимносте. Ассортимент супермаркета максимально подобран под потребности жителей Западной Украины...

Продовольственные супермаркеты

АТБ