Жахливий сервіс з гарантійного ремонту - Отзывы о Stylus, интернет-магазин

Stylus, интернет-магазин
Отзыв написан четверг, 7 октября 16 просмотров
В березні придбав в магазині STYLUS тостер (замовлення від 04.03.2021 № 1925183). В серпні він вийшов з ладу. Звернувся в сервісний центр (СЦ) магазину. Товар взяли в ремонт (Акт про приймання від 11.09.2021 № 2109111102).
За станом на сьогодні, а це фактично майже повний календарний місяць, жодної інформації про стан з ремонтом товару і про терміни його завершення отримати від представника СЦ не можливо. Він (представник СЦ) вперто наполягає на тому, що ремонт може тривати 30 днів. Посилається при цьому на гарантійний талон, який у мене забрали разом з товаром у СЦ.
Маю абсолютно безвідповідальне відношення магазину до своїх зобов'язань з гарантійного ремонту проданих ним товарів.
Ніхто нікуди не поспішає. Демонстративно чекають закінчення 30-ти денного терміну, відведеного на ремонт.
Або у тому СЦ один майстер, який сам намагається відремонтувати все, що попадає у той СЦ, або його майстри нічого не роблять і нікуди не поспішають. Боюся навіть уявити, щоб було би, якби мова йшла про ремонт чогось більш складного, ніж "супер технологічний" тостер.
Раджу всім потенційним покупцям, які думають про те, щоб придбати щось у цьому магазині, подумати ще раз. Чи варта того трохи нижча ціна на товар у порівнянні з відсутність офіційної гарантій виробника на нього. Бо гарантія від магазину схоже є звичайною фікцією.

Недостатки:
  1. Жахливий і безвідповідальний сервіс з гарантійного ремонту

Олег четверг, 7 октября
І в доповнення до того, що написав вище.

Десь протягом години після того як цей відгук був розміщений (аналогічний текст був відправлений на електронну пошту магазину, написаний у Книзі скарг і пропозицій на офіційному сайті магазину і у месенджері ФБ), зі мною зв'язалася представник магазину.

Але, замість того, щоб вибачитися за такий довгий термін ремонту, почала ну дуже настійливо тикати мене пикою у рядки законодавства (типу "сам дурень", читай що там написано), яке потенційно дозволяє СЦ робити ремонт у терміни до 45 днів. Тобто про 30 днів, про які ідеться у Гарантійному талоні і Акті, що мені видали, вже мова не іде. А термін збільшився до 45 днів. Ось лише не знаю, календарних чи робочих :). Бо якщо робочих, то мій тостер можливо відремонтують десь ближче до середини листопада.

:) А я взагалі то чекав звичайних вибачень за довгий термін ремонту і повідомлення про якусь більш-менш конкретну дату його закінчення.

P.S. Скарга, яку я написав у Книзі скарг на сайті магазину досі не опублікована для загального ознайомлення.
Олег, доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок.

Приносимо вибачення від усієї нашої компанії за доставлені незручності.

З Вами зв'язувався наш менеджер для надання інформації щодо Вашого замовлення та неодноразово в розмові приносив вибачення за тривале гарантійне обслуговування.

В наших інтересах закінчити його якомога швидше, тому наразі ми робимо все можливе, щоб найближчим часом Ви могли користуватись придбаним тостером.
Олег пятница, 8 октября
:) На "Відповідь представника «STYLUS»".

В розмові з представником магазину жодного натяку на вибачення за тривале гарантійне обслуговування НЕ було.

Вся розмова точилася виключно навколо положень пункту 9 ст. 8 ЗУ від 12.05.1991 № 1023-XII "Про захист прав споживачів" стосовно термінів виконання ремонту.

Відповідно, перед тим, як у понеділок, 11.10.2021, писати скаргу на ФОП Ходзинського (СЦ Фікстер) і інтернет магазин STYLUS до Держпродспоживслужби, планую написати письмове звернення до магазину/СЦ з вимогою надати мені "...на час ремонту ... (з доставкою) товар аналогічної марки (моделі, артикулу, модифікації) незалежно від моделі...". (якщо хтось зі споживачів не знає своїх прав, раджу уважно почитати ст. 8 згаданого вище закону України, зокрема і обов'язок продавця забезпечити споживача так званим "підмінним" товаром на час виконання ним своїх гарантійних зобов'язань).

Интернет-магазины: отзывы

1.6
293454 просмотра
Місяць очікую повернення коштів Замовлення робила перший і точно останній раз. Чекаю на повернення грошей з 21.09. Менеджери взагалі нічого не можуть сказать . Товар забрали, кошти не повертають. Номер клієнта 34080186. Прошу в найкоротші строки вирішили питання
Bonprix Ответ представителя Bonprix
43 мин 48 сек назад
Доброго дня, Любове! Ваше звернення знаходиться на контролі у менеджерів компанії та менеджери працюють над тим, щоб вирішити Ваше запитання...

Интернет-магазин PARFUMS.UA

Сайты
3.3
198521 просмотр
Термін придатності Чому немає терміну придатності чи виготовлення туші Буржуа? Ніякі калькулятори не можуть розрахувати!
PARFUMS.UA Ответ представителя PARFUMS.UA
среда, 20 октября
Доброго дня, Ірино! Всі калькулятори носять виключно інформаційний характер і дуже часто в них можуть міститись застарілі дані. Надішліть, будь...
Stylus, интернет-магазин
Stylus интернет-магазин электроники и автотоваров. Основное направление магазина продажа мобильных устройств (ноутбуки, коммуникаторы, кпк, gps-навигацию, фотоаппараты и мобильные телефоны), автоэлектроники, бытовуой техники. В данном сегменте предлагаем большой выбор устройств, дружественные цены, гарантию и поддержку от производителя.

infoshina.com.ua

Интернет-магазин mebelok (МебельОк)
Интернет-магазин mebelok (МебельОк)

Магазин электроники Uastore
Магазин электроники Uastore

Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)
Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)

Smartone.com.ua интернет-магазин
Smartone.com.ua интернет-магазин