Жахливий дизайнер Оксана Шевченко - Отзывы о studio29

studio29
Отзыв написан 7 декабря, 2018 год 157 просмотров
Нікому не рекомендую. Дизайн робила Оксана Шевченко Лише кухню. Косяки всюди посто. Заміри гарнитура вказала не вірно, що вияснилося вже після того, як мебельщик почав складати меблі. Висоту гарнітуру (його нижньої частини) вказала всього 80 см, при тому, що ми високі. І куплена посудомийка б ніяк не влізла. До слова, в гарнітур загальною висотою 80 см не влізе жодна посудомийка стандартна. На питання - як так- відповідала- не знаю. Стеля підвісна планувалася з коробом, який закриє труби. Коли майстри короб вже змонтували відносно замірів- короб був аккурат над трубами. І той короб просто не потрібен. На мої претензії- відповідь- та помалюєте ті труби і не будете на них потім звертати увагу! Світильники над столом- їх локація взагалі зі столом не співпадала. Довелося розбирати частину підвісної стелі, щоб вивести дроти, де треба. Побачила б я це пізніше- переробляли б весь ремонт Гарнітур, за великі гроші, виглядає жахливо- нижній ярус дуже темний. На мої фото- дизайнер двічі перепитувалася- це хіба я вам таке вибрала? вся кухня жахливо темна, бракує освітлення, і його вже ніяк не додати. Замість яскравих соковитих кольорів згідно дизайнерчських картинок- вся кухня тьмяна і депресивна. Досить багато розеток довелося переносити по кухні. По матеріалам підбирала дизайнер лише частину, хоча гарно спочатку обіцяла вибирати все. На всі питання зараз в вайбері (всі скани переписки є) - як змінити освітлення, що перефарбувати, щоб не було так жахливо- тепер просто мовчить. Нікому не раджу. Ви вкладете великі гроші, а результат буде гіршим, ніж якби робили самі все. Бо сподіваєтеся, що дизайнер все розрахувала.
https://studio29.com.ua/ Оксана Шевченко

Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Мінуси- нажаль, абсолютно все( втрачені гроші, зіпсутий інтер‘єр, і купа нервів :(

Дизайн интерьера: отзывы

Отзывы в разделе Дизайн интерьера, рейтинги, обзоры и фото пользователей. Выберите лучшее в категории Дизайн интерьера

Дизайн интерьера
Интернет-магазин Elfy
Интернет-магазин Elfy

Компания Оптима-Лайт
Компания Оптима-Лайт

Студия дизайна "Lestad studio"
Студия дизайна "Lestad studio"

2make Design
2make Design