Stone Market отзывы клиентов

Stone Market
1 отзыв / 109 просмотров

Все сподобалось!

Николай Отзыв написан 4 сентября, 2019 год
Компанія Stone Market займається доставкою щебню. Як я зрозумів компанія молода, оскільки сайт ще не заповненний великою кількістю категорій (лише щебінь і пісок). Але виглядає все гарно і офіційно. Ну і основна причина чому вирішив звернутись саме сюди - це відчутно низька ціна.
Відразу додзвонитись щоб зробити замовлення не зміг. Почекав з годину - зателефонував знову і цього разу ніхто...  Читать отзыв

Відразу додзвонитись щоб зробити замовлення не зміг. Почекав з годину - зателефонував знову і цього разу ніхто не відповів.
Ну вирішив третій раз спробувати - якщо і цього разу не піднімуть більше не звернусь. Але на цей раз контакт відбувся.

Поспілкувався з доволі приємним продавцем (я так думаю, насправді не знаю хто саме це був). Обговорили всі деталі мого замовлення і час та місце доставки.

В цьому плані зауважень немає - спрацювали на ура. Вчасно привезли, вигрузили за що дуже вдячний.

Загальну оцінку можу поставити 4 з 5. Якби оперативніше відповіли на звернення була б тверта пятірка, а так 4.

Stone Market

Компания "Stone Market" занимается производством и доставкой щебня. Мы реализуем щебень различных видов и фракций высочайшего качества с наличием всех необходимых сертификатов и документов.
Адрес: Львов, ул. Шевченко 186а
Телефон: ‭+38-097-979-36-87

Промышленное производство

Компания "Велти"
Компания "Велти"

Фабрика спецодежды СВАН
Фабрика спецодежды СВАН

ООО "Спика Консалтинг Групп"
ООО "Спика Консалтинг Групп"

ТМ Flagman
ТМ Flagman

Компания "Фуд Пак Сервис"
Компания "Фуд Пак Сервис"

Завод "НТК"
Завод "НТК"