Stone Market отзывы клиентов

Stone Market
1 отзыв / 286 просмотров

Все сподобалось!

Николай Николай 4 сентября, 2019 год
Компанія Stone Market займається доставкою щебню. Як я зрозумів компанія молода, оскільки сайт ще не заповненний великою кількістю категорій (лише щебінь і пісок). Але виглядає все гарно і офіційно. Ну і основна причина чому вирішив звернутись саме сюди - це відчутно низька ціна.
Відразу додзвонитись щоб зробити замовлення не зміг. Почекав з годину - зателефонував знову і цього разу ніхто... Читать отзыв

Відразу додзвонитись щоб зробити замовлення не зміг. Почекав з годину - зателефонував знову і цього разу ніхто не відповів.
Ну вирішив третій раз спробувати - якщо і цього разу не піднімуть більше не звернусь. Але на цей раз контакт відбувся.

Поспілкувався з доволі приємним продавцем (я так думаю, насправді не знаю хто саме це був). Обговорили всі деталі мого замовлення і час та місце доставки.

В цьому плані зауважень немає - спрацювали на ура. Вчасно привезли, вигрузили за що дуже вдячний.

Загальну оцінку можу поставити 4 з 5. Якби оперативніше відповіли на звернення була б тверта пятірка, а так 4.
Stone Market
Компания "Stone Market" занимается производством и доставкой щебня. Мы реализуем щебень различных видов и фракций высочайшего качества с наличием всех необходимых сертификатов и документов.

Рейтинг 5 из 5 на основании 1 отзыва

Интернет-магазин Форстор
Интернет-магазин Форстор

ТМ Jarrkoff
ТМ Jarrkoff

Компания "Фуд Пак Сервис"
Компания "Фуд Пак Сервис"

ТМ Flagman
ТМ Flagman

GlobalProm (Итер, Глобал Пром)
GlobalProm (Итер, Глобал Пром)