stekol.net.ua отзывы

Скло для планшету

Іванич Отзыв написан 11 сек назад
Користуючись телефоном марки Хіаомі придбали з дружиною і планшет марки Xiaomi Mi Pad, для якого відразу після покупки замовив на стекол захисне скло Xiaomi Mi Pad 3 за 135 грн., в магазині пропонували за 195 грн. Все таки краще стекол. Дякую. Користуючись телефоном марки Хіаомі придбали з дружиною і планшет марки Xiaomi Mi Pad, для якого відразу після покупки замовив на стекол захисне скло Xiaomi Mi Pad 3 за 135 грн., в магазині пропонували за 195 грн. Все таки краще стекол. Дякую.

Память для подорожі

Віктор Отзыв написан 5 мин 29 сек назад
Часті подорожі вимагають багато памяті для фото та відео фіксаційї відпочинку. Замовив на стекол карту памяти обємом 128 Gb MicroSD Apacer Class 10 + адаптер за 780 грн. Прийшло швидко, якраз перед відпочинком, вдалось випробувати, все добре працює. Часті подорожі вимагають багато памяті для фото та відео фіксаційї відпочинку. Замовив на стекол карту памяти обємом 128 Gb MicroSD Apacer Class 10 + адаптер за 780 грн. Прийшло швидко, якраз перед відпочинком, вдалось випробувати, все добре працює.

Подяка за сайт

Сергій Дмитрович Отзыв написан 20 мин 1 сек назад
Вітаю користувачів сайту стекол. Хоту подякувати операторам сайту, які постійно відповідають на дзвінки, допомагають намагаючись розповісти про товар, якщо виникають певні питання під час замовлення та взагальному у надані інформації. Коли бачу погані відгуки про сайт, то намагаюсь не звертати уваги, тому що важжаю це недостовірною та не перевіреною інформацією. Особисто я постійний користувач сайту стекол задоволенний. Дякую. Вітаю користувачів сайту стекол. Хоту подякувати операторам сайту, які постійно відповідають на дзвінки, допомагають намагаючись розповісти про товар, якщо виникають певні питання під час замовлення та взагальному у надані інформації. Коли бачу погані відгуки про сайт, то намагаюсь не звертати уваги, тому що важжаю це недостовірною та не перевіреною інформацією. Особисто я постійний користувач сайту стекол задоволенний. Дякую.

Подарунок для коханної

Олександр Отзыв написан 26 мин 52 сек назад
Незабаром у нас з дружиною невеличкий ювілей, дата одруження. Для пошуку подарунку обрав сайт стекол. На якому відразу знайшов подарунок для коханної про який вона давно мріяла, а саме фитнес-трекер Xiaomi Mi Band 3 – ориганільний який коштував 895 грн., а із знижкою, я його придбав за 799 грн. Зробив замовлення, отримав, на пошті оглянув, все добре, задоволений. Тепер залишилось...  Читать отзыв Незабаром у нас з дружиною невеличкий ювілей, дата одруження. Для пошуку подарунку обрав сайт стекол. На якому відразу знайшов подарунок для коханної про який вона давно мріяла, а саме фитнес-трекер Xiaomi Mi Band 3 – ориганільний який коштував 895 грн., а із знижкою, я його придбав за 799 грн. Зробив замовлення, отримав, на пошті оглянув, все добре, задоволений. Тепер залишилось подарувати.

Навушники Xiaomi

Данило Михайлович Отзыв написан четверг, 16 мая
Передавив навушники офісним кріслом, довелось купувати нові.
Замовив Xiaomi Mi Basic Colorful Edition, ниби-то пишуть, що оригінали. Коштували 330, а купив по 299. Майже на оплату доставки вистачило, і то добре. Що можу сказати: задоволений, звучать добре, але на скільки вистачить їх, чесно кажучи навіть не знаю. Час покаже, скільки витримають наїздів колесом )))))
Передавив навушники офісним кріслом, довелось купувати нові.

Скло 3D Meizu 15 Lite

Антонюк Аліска Отзыв написан четверг, 16 мая
Наклеїла самотужки, без сторонньої допомоги і до того ж з першого разу. Замовлення прийшло за два дні, на третій вже ходила з новеньким склом Наклеїла самотужки, без сторонньої допомоги і до того ж з першого разу. Замовлення прийшло за два дні, на третій вже ходила з новеньким склом
Достоинства:
  1. скло добре захищає екран при падінні
  2. легко приклеїла

USB надежные

Гость Отзыв написан четверг, 16 мая
Привет всем) Кабеля через сайт Stekol заказывал, хорошие, прочные, служат до сих пор. Не передавились, гнезда не расшатали, а им уже более полугода. Я доволен. Привет всем) Кабеля через сайт Stekol заказывал, хорошие, прочные, служат до сих пор. Не передавились, гнезда не расшатали, а им уже более полугода. Я доволен.

Обобщение!

Хороший человек Отзыв написан четверг, 16 мая
Магаз вобщем хороший. В некоторых категориях маловато товаров. Думаю, со временем пополнят, но пока на твердую четверочку. Магаз вобщем хороший. В некоторых категориях маловато товаров. Думаю, со временем пополнят, но пока на твердую четверочку.
Достоинства:
  1. цены ниже, чем у многих других магазинов аксесуаров для смартвонов.
Недостатки:
  1. маловато товара в отдельных категориях

Power Bank на "stekol"

Томаш Михаил Отзыв написан четверг, 16 мая
Power Bank - первая необходимость, пожалуй, для каждого активного пользователя. Когда у тебя 24/7 разрывается телефон от звонков, то оставить аппарат на подзарядке становится нереальным. Покупал здесь прибор. Весьма оригинальный внешний аккумулятор от фирмы "Ксиоми". Служит превосходно. Выбрал на 10000. Маловато чуть-чуть, нужно было не экономить, побольше брать. Power Bank - первая необходимость, пожалуй, для каждого активного пользователя. Когда у тебя 24/7 разрывается телефон от звонков, то оставить аппарат на подзарядке становится нереальным. Покупал здесь прибор. Весьма оригинальный внешний аккумулятор от фирмы "Ксиоми". Служит превосходно. Выбрал на 10000. Маловато чуть-чуть, нужно было не экономить, побольше брать.

Стекло Samsung

Гость Отзыв написан четверг, 16 мая
Заказал защитное стекло, а оно клеиться только по контуру. Продавец об этом не чего не сказал. Не советую покупать защитные стекла у этого продавца. Заказал защитное стекло, а оно клеиться только по контуру. Продавец об этом не чего не сказал. Не советую покупать защитные стекла у этого продавца.

Зарядка в авто Remax

Гость Отзыв написан среда, 15 мая
Брал Remax Dolfin на 2 USB порта с индикатором. Старая была только на 1, в дороге вечно приходилось спорить, кто первым накормит телефон. Устраивает вполне, да еще за такую цену. Пошел в "Чип", а мне там загнули от 215 и выше. Тут за 110 купил. Не думаю, что качество слишком отличается, просто накрутку делают на таких вещах. Брал Remax Dolfin на 2 USB порта с индикатором. Старая была только на 1, в дороге вечно приходилось спорить, кто первым накормит телефон. Устраивает вполне, да еще за такую цену. Пошел в "Чип", а мне там загнули от 215 и выше. Тут за 110 купил. Не думаю, что качество слишком отличается, просто накрутку делают на таких вещах.

черный Бампер Хуавей

Гость Отзыв написан среда, 15 мая
Гибкий, но не слишком тонкий. Снимается и надевается легко, но не слетает, что важно! 2 дня ехал в Винницу. Забрал, там же примерял, подошел. Гибкий, но не слишком тонкий. Снимается и надевается легко, но не слетает, что важно! 2 дня ехал в Винницу. Забрал, там же примерял, подошел.
Достоинства:
  1. 1. качество норм.
  2. 2. размер соответствует

Xiaomi Mi Pad 3 стекло

В.К. Отзыв написан среда, 15 мая
Xiaomi Mi Pad 3 с защитным слоем от отпечатков пальцев и жидкостей (ну, так магаз описал). Негатива не вижу, либо же еще не проявились отрицательные показатели. Стоит совсем не дорого (по сравнению со стеклами на телефоны, цена на которые вдвое больше). В комплекте с салфетками пришло. Доставку не задержали, хоть мне и не к спеху, все равно было.. день-два разницы...  Читать отзыв Xiaomi Mi Pad 3 с защитным слоем от отпечатков пальцев и жидкостей (ну, так магаз описал). Негатива не вижу, либо же еще не проявились отрицательные показатели. Стоит совсем не дорого (по сравнению со стеклами на телефоны, цена на которые вдвое больше). В комплекте с салфетками пришло. Доставку не задержали, хоть мне и не к спеху, все равно было.. день-два разницы не столь важно.

Remax Proda 30000 mAh

Машка Викторовна Отзыв написан среда, 15 мая
465 грн. + доставка. Так обошлась мне покупка этого устройства. Сначала подумала, что дорого, а когда посмотрела по других магазинах - поняла, что это очень адекватная цена )
Довольна покупкой. Очень хорошая штуковина. Отлично работает, дает быстрый заряд, использую для планшета и смартфона. В дороге выручает, надолго хватает.

Качество плохое. Не советую

Гость Отзыв написан понедельник, 13 мая
Покупала стекло для Sony. При поклейке оказалось, что клейкая поверхность только несколько миллиметров по контуру. Даже сутки стекло не продержалось на мобильном. Покупала стекло для Sony. При поклейке оказалось, что клейкая поверхность только несколько миллиметров по контуру. Даже сутки стекло не продержалось на мобильном.

Чохол на смартфон прийшов як й на фото

ДАНИЛО я Отзыв написан воскресенье, 12 мая
Броньований чохол знайшов саме на цьому ресурсі. Побачив в каталозі, по фото глянув - иакий, як й хотів. Замовив наложкою, забрав вже після свят. Подивився - все в порядку, й на вигляд такий, як треба. Заплатив й пішов. Прям в машині , там же відкрив, бо вже дуже цікаво було що й як. Сам задоволений і вам радити...  Читать отзыв Броньований чохол знайшов саме на цьому ресурсі. Побачив в каталозі, по фото глянув - иакий, як й хотів. Замовив наложкою, забрав вже після свят. Подивився - все в порядку, й на вигляд такий, як треба. Заплатив й пішов. Прям в машині , там же відкрив, бо вже дуже цікаво було що й як. Сам задоволений і вам радити з чистою совістю можу. Вже телефон встиг впасти двічі ( малий грався ) - цілий, неушкоджений.

Упакували чудово, доставка довго

Мартинкова Ю. Отзыв написан воскресенье, 12 мая
Товар упакували чудово, а от доставка трохи довго, як на мене й по Україні. Замовляла скло до Самсунгу А7. Підійшло і якість на перший погляд нічогенька така. Можливо. Великодні вихідні тому виною, але все ж факт залишається фактом. Якось треба виходити з передсвяткових ситуацій. Товар упакували чудово, а от доставка трохи довго, як на мене й по Україні. Замовляла скло до Самсунгу А7. Підійшло і якість на перший погляд нічогенька така. Можливо. Великодні вихідні тому виною, але все ж факт залишається фактом. Якось треба виходити з передсвяткових ситуацій.
Достоинства:
  1. упаковка
  2. якість
Недостатки:
  1. доставка

зарядка отличная

1688 Отзыв написан воскресенье, 12 мая
Добрый вечер всем!)
На этом сайте покупал зарядку в авто. Доволен. Прочная, Вроде как материал качественный, не обычный дешевый Китай с Али Экспресс. Зарядка идет довольно таки быстро, не выскакивает. Мне понравилось.
Добрый вечер всем!)

Пришло не то стекло

Власенко Петр Отзыв написан суббота, 11 мая
Заказываю стекло здесь второй раз на самсунг А7 2017, первый раз все пришло вовремя и так как заказывал. Второй раз прислали стекло на самсунг А7 2018 но заметил я это уже только дома когда забрал и оплатил посылку. Перезвонил поговорил с девушкой она извинилась сказала отправит нормальное стекло чтобы я его опять ополатил а то стекло чтобы отправил назад и...  Читать отзыв Заказываю стекло здесь второй раз на самсунг А7 2017, первый раз все пришло вовремя и так как заказывал. Второй раз прислали стекло на самсунг А7 2018 но заметил я это уже только дома когда забрал и оплатил посылку. Перезвонил поговорил с девушкой она извинилась сказала отправит нормальное стекло чтобы я его опять ополатил а то стекло чтобы отправил назад и оставил номер карты и они скинут деньги на карту . Все так и сделал положил старое стекло в ту коробку в которой пришло новое оставил номер карты и отправил назад по адресу , и вот прошло уже 2 недели а деньги никто и не вернул :)) . Стекло с доставкой стоит 263 грн мне вышло 526 вроде как и не много но осадок остался думал серьезный магазин:))

карти памяті

Ігнат Отзыв написан суббота, 11 мая
Купив на сайті стекол карту памяті на 128 Gb MicroSD Apacer Class 10 + адаптер за 780 грн., працює відміно, задоволений, телефон розпізнав відразу, також часто використовую за іншими потребами обємом задоволений. Купив на сайті стекол карту памяті на 128 Gb MicroSD Apacer Class 10 + адаптер за 780 грн., працює відміно, задоволений, телефон розпізнав відразу, також часто використовую за іншими потребами обємом задоволений.

Xiaomi мі 5х 3D стекло

Гость Отзыв написан суббота, 11 мая
Доброго дня. Хотів би продожити свою історію покупки скла для свого Xiaomi мі 5х за 180 грн., яке замовив декілька днів тому. Отже, скло прийшло, приміряв підійшло. якістю задоволений думав буде гірше. Дякую не розчарувався. Доброго дня. Хотів би продожити свою історію покупки скла для свого Xiaomi мі 5х за 180 грн., яке замовив декілька днів тому. Отже, скло прийшло, приміряв підійшло. якістю задоволений думав буде гірше. Дякую не розчарувався.

Чи не прогадав

Ігарь Стахов Отзыв написан четверг, 9 мая
Замовивши USB кабель Hoco X25 Lightning (Apple) за 100 грн., спочатку подумав, що промахнувся та краще було би придбати на іншому сайті, тому що після проплати покупки знайшов точнісінько такий, але на 15 грн., дешевше, та почав сердитись сам на себе, але заспокоївся коли прочитав ряд відгуків про данний шнур замовлений на іншому сайті, так що за якість на стекол...  Читать отзыв Замовивши USB кабель Hoco X25 Lightning (Apple) за 100 грн., спочатку подумав, що промахнувся та краще було би придбати на іншому сайті, тому що після проплати покупки знайшов точнісінько такий, але на 15 грн., дешевше, та почав сердитись сам на себе, але заспокоївся коли прочитав ряд відгуків про данний шнур замовлений на іншому сайті, так що за якість на стекол відповідають. Дякую.

Перший раз

Васьок Отзыв написан четверг, 9 мая
усім привіт. читаючи ваші відгуки вирішив і сам скористатись даним сайтом хоч ніколи нічого не замовляв та взагалі інтернет сайтам я не довіряю, краще піти в кіоск або в магазин та на місці вибрати те що підходить або подобається, але враховуючи ваші відгуки та пропозиційну ціну вирішив скористатись. Дякую що не брешете та не підвели мене та мої не даремно...  Читать отзыв усім привіт. читаючи ваші відгуки вирішив і сам скористатись даним сайтом хоч ніколи нічого не замовляв та взагалі інтернет сайтам я не довіряю, краще піти в кіоск або в магазин та на місці вибрати те що підходить або подобається, але враховуючи ваші відгуки та пропозиційну ціну вирішив скористатись. Дякую що не брешете та не підвели мене та мої не даремно витрачені гроші.

Стекло для Хіаомі

Іван Іванович Отзыв написан четверг, 9 мая
Вирішив змінити скло на своєму Хіаомі мі 5х так, як після неодноразовх падінь не лише мікро тріщини зявились, які чітко видно на поверхні скла, а й повністю лопнуло по всьому периметру. Зайшов на стекол відразу на 1 із безлічі пропозиційних сторінці знайшов для свого Xiaomi мі 5х 3D стекло всього за 180 грн., ціна влаштовує, замовив учора, очікую. Прийде відразу...  Читать отзыв Вирішив змінити скло на своєму Хіаомі мі 5х так, як після неодноразовх падінь не лише мікро тріщини зявились, які чітко видно на поверхні скла, а й повністю лопнуло по всьому периметру. Зайшов на стекол відразу на 1 із безлічі пропозиційних сторінці знайшов для свого Xiaomi мі 5х 3D стекло всього за 180 грн., ціна влаштовує, замовив учора, очікую. Прийде відразу відпишу.

Дешеве скло для свого смартфону

Гость Отзыв написан четверг, 9 мая
Склр до Леново усьо за 90 гривень купив, а якість цілком пристойна. Цінами взагалі то сам я задоволений. Не деруть три шкури з людей. В категоріях чимало хороших товарів для різних моделей. Думаю, тут кожен може підібрати собі потрібну річ Склр до Леново усьо за 90 гривень купив, а якість цілком пристойна. Цінами взагалі то сам я задоволений. Не деруть три шкури з людей. В категоріях чимало хороших товарів для різних моделей. Думаю, тут кожен може підібрати собі потрібну річ

Стекол для нас

Василь Отзыв написан вторник, 7 мая
Придбав для своїх рідних товари на Стекол. Дешево, вигідно, корисно, необхідно у побуті. Зарядні, щоури, павер банк, все для використання гаджетів дякую стекол за існування. Придбав для своїх рідних товари на Стекол. Дешево, вигідно, корисно, необхідно у побуті. Зарядні, щоури, павер банк, все для використання гаджетів дякую стекол за існування.

Фітнес трекер

Христина 95 Отзыв написан вторник, 7 мая
Купила фітнес трекер, не шкодую абсолютно. Під час активної нагрузки не збивається, показує вірно, цінна відповідає якості. Що ранку використовую під час пробіжки. Усім гарного дня, а мені відпочинку. Купила фітнес трекер, не шкодую абсолютно. Під час активної нагрузки не збивається, показує вірно, цінна відповідає якості. Що ранку використовую під час пробіжки. Усім гарного дня, а мені відпочинку.

Стекло из магазину стекол

Гость Отзыв написан вторник, 7 мая
Приобрел стекло для хиоми ноте 5. Упаковка отличная, даже не ожидал. Заказал, на 4 день забрал. Визуально вроде падходит. Ищи не наклеил жду пака старое отвалитса. Приобрел стекло для хиоми ноте 5. Упаковка отличная, даже не ожидал. Заказал, на 4 день забрал. Визуально вроде падходит. Ищи не наклеил жду пака старое отвалитса.

Стікло на Стекол

Гость Отзыв написан понедельник, 6 мая
Усім привіт. Придбав стекло на Стекол для свого мобільного. Замовивши, оплатив карткою, безпечно, без будь-яких затримок отримав за 3 дні, приміряв підійшло. Дякую. Усім привіт. Придбав стекло на Стекол для свого мобільного. Замовивши, оплатив карткою, безпечно, без будь-яких затримок отримав за 3 дні, приміряв підійшло. Дякую.

Сервис "Стекол".

Гость Отзыв написан понедельник, 6 мая
Хорошо работают ребята, но не совсем разбираются в товарах. Путаются, нужно получить характеристики. Товары в порядке, приходят в отличном состоянии. Хорошо работают ребята, но не совсем разбираются в товарах. Путаются, нужно получить характеристики. Товары в порядке, приходят в отличном состоянии.
Достоинства:
  1. Хорошие товары
Недостатки:
  1. Нужно продавцам изучить характеристики

Разное

Delovera Интернет-магазин