SOTA.ua отзывы клиентов

SOTA.ua отзывы клиентов
SOTA.ua

Отвратительный магазин

Dominic Отзыв написан 29 декабря, 2018 год
Искал устройство любимой марки Apple и наткнулся на ранее неизвестный мне магазин Сота. Устройство это искал в качестве подарка близкому человеку. 23.12 пришел в магазин с деньгами, на сайте было указано, что он есть на складе (дозвониться в поддержку не удалось даже после 5 попыток позвонить на разные номера с сайта). В магазине сказали, что устройства в магазине нет и...  Читать отзыв Искал устройство любимой марки Apple и наткнулся на ранее неизвестный мне магазин Сота. Устройство это искал в качестве подарка близкому человеку. 23.12 пришел в магазин с деньгами, на сайте было указано, что он есть на складе (дозвониться в поддержку не удалось даже после 5 попыток позвонить на разные номера с сайта). В магазине сказали, что устройства в магазине нет и придется оставить предоплату (500 грн.) и подождать пару дней (предоплату я оставил -согласился ждать). День рождения подходил, но 2 дня потерпеть можно. На сегодня прошло 6 дней и устройства так и нет. В магазине я был ровно 3 раза - каждый раз называли разные даты; в поддержке нагло обманывали - сначала «отправили устройство в другой город», потом «отправка подтверждена и ждем посылку», а сегодня я забрал предоплату и отменил заказ, мне позвонили и сказали, что отправку не подтверждают и нужно ждать еще. Я не рекомендую этот магазин и надеюсь вам не придется ждать неделю, чтобы получить свой заказ и так и не получить!
Достоинства:
  1. Привлекательные цены
Недостатки:
  1. 1. Нельзя платить картой в 21-то веке! (наверняка работают нелегально)
  2. 2. Недобросовестное обслуживание
  3. 3. Поддержка нагло обманывает

Рад что есть такие магазины.

Жора Отзыв написан 27 декабря, 2018 год
100 баллов им за терпение и вежливое отношение к покупателям. Я трижды менял заказ, отказываясь от предыдущего и трижды слышал фразу СПАСИБО ЧТО ВЫ ОБРАТИЛИСЬ В НАШ МАГАЗИН. В магазин просто обратиться по телефону. При получении товара мне никто из продавцов не тулил "офигенно нужные" программы. Так держать ребята!!!!! и мы наконец то хоть где то почувствуем себя европейцами))))))Читать отзыв 100 баллов им за терпение и вежливое отношение к покупателям. Я трижды менял заказ, отказываясь от предыдущего и трижды слышал фразу СПАСИБО ЧТО ВЫ ОБРАТИЛИСЬ В НАШ МАГАЗИН. В магазин просто обратиться по телефону. При получении товара мне никто из продавцов не тулил "офигенно нужные" программы. Так держать ребята!!!!! и мы наконец то хоть где то почувствуем себя европейцами))))))
Покупал весной смартфон XIAOMI MI 6, получил именно то что хотел и до сих пор всех желающих купить Электронику отсылаю в этот магазин.
Достоинства:
  1. Уважение к "задвигам" покупателя, ЦЕНА, Качество товара.
Недостатки:

SOTA

Миша Отзыв написан 9 февраля, 2016 год
Купівлею побутової техніки та всього іншого в інтернет магазинах займаюсь вже досить давно і досить прискіпливо вибираю продавця товару. Основним критерієм вибору завжди є ціна, відгуки про інтернет магазин в мережі інтернет, офіційна гарантія. Тому купівлю Samsung Galaxy J5, захисного скла і чохла я здійснив в інтернет магазині Сота. Цей відгук буде корисний для тих хто вже вибрав собі товар,...  Читать отзыв Купівлею побутової техніки та всього іншого в інтернет магазинах займаюсь вже досить давно і досить прискіпливо вибираю продавця товару. Основним критерієм вибору завжди є ціна, відгуки про інтернет магазин в мережі інтернет, офіційна гарантія. Тому купівлю Samsung Galaxy J5, захисного скла і чохла я здійснив в інтернет магазині Сота. Цей відгук буде корисний для тих хто вже вибрав собі товар, модель телефону, але сумнівається чи замовляти на даному сайті, оскільки кошти необхідно здійснювати передоплату за товар. Так, після замовлення на сайті мені зразу ж перетелефонували, підтвердили замовлення, сказали що надсилають рахунок на мою пошту для перерахування коштів на п/р юридичної особи. Насправді виставили рахунок ПП і сума в рахунку була на 40,82 грн. більшою. Безкоштовний пошук відомостей у ЄДР підтвердив види діяльності ПП, а також те, що ФОП досить недавно став на облік, але в процесі припинення підприємницької діяльності не перебуває. Я вирішив перерахувати кошти, сплатив у касі банку 1% від суми переказу. Вечором цього ж дня вже отримав номер декларації. За доставку сплатив 60 грн. Є магазини, що оплата після доставки складає тільки 30 грн., але там я замовляю під час акцій чи отримання промокодів, бо звичайна ціна вища ніж у даному магазині. Вивчаючи цінову політику інших магазинів зрозумів, що необхідно замовляти в Соті (дуже погані відгуки за інші магазини). Необхідно відмітити, що додавши вказані мною витрати вийде сума за яку не так вже легко знайти таку ж модель смартфона за таку ж ціну, оригінальний товар, з офіційною гарантією. На виробі є трилисник і UA UCRF, на коді моделі (Model code) SEK. Також міститься запис: "Зроблено у Китаї". Крім цього я зателефонував за номером 0800 502 000 і додатково отримав підтвердження, що гарантія офіційна на дану модель смартфона. А вже вдома ввів комбінацію: *#7353# і в тестовому меню перевірив працездатність різних функцій. Отже, смартфон ОРИГІНАЛ і ціна найкраща! Замість чорного чохла мені прислали граніт сірий, вигляд дрібної наждачки, мені сподобався. Скло як я і попросив мені зразу ж бесплатно поклеїли на смартфон. Дякую! На смартфоні ігри не граю, користуюсь кілька днів, батерея тримає три дні. В телефоні 2 сім-карти, над SIM1 вставляється micro SD. Дякую колективу магазину, бажаю вдячних клієнтів і процвітання.

Цифровая техника

Brain - компьютеры и гаджеты!
Brain - компьютеры и гаджеты!

Top Shop
Top Shop