Повний 0 нажаль. - Отзывы о Solopizza

Solopizza
Отзыв написан 5 июля, 2019 год 125 просмотров
Обслуговування на одному з нищих рівнів. Прийшли сім'єю ввечері ( м. Луцьк відродження) просиділи20хв. ніхто не підійшов. Сиділи чекали, біля нас одна пара з маленькою дитиною зібралися і пішли не дочекавшись що до них хтось підійде. Подивившись на це , ми зібрались і також пішли. Офіціанти зовсім неуважні, підходили до людей які заходили пізніше. Я людина не скандальная, зробивши висновок краще піти, і більше туди ніколи неприйду. Розумію що людей багато, але ви працюєте не перший день, а до вас завжди я йшов як на перевірку як обслужете)))). Нажаль це вже крапка, знаю що це вам нічого незмінить, як мінімум вы втратили клієнта. Пан Денис, знаю вас заочно, наша фірма працює з вашою( реставрація) думаю здогадаєтесь, проведіть інструктаж з робітниками))). 5.07.2019 було приблизно 20.00в 20.19 мы пішли. P. S. Їжа добра, інтерєр клас, кальсоне неперевершене))). Шкода.

Пиццерии: отзывы

Отзывы реальных клиентов о пиццериях Украины. В этом каталоге отзывов Вы сможете найти адреса и контакты пиццерий, узнать мнения клиентов о качестве обслуживания и конечно о качестве пиццы

Solopizza
SoloPizza - это сеть ресторанов, где вы сможете вкусно поесть и приятно провести время в компании друзей. В SoloPizza часто проводятся акции и скидки. В меню большое разнообразие блюд: пицца, салаты, суши, бургеры, закуски, десерты. напитки.
Доставку еды можно заказаь по телефону: (044) 391-22-33, (098) 391-22-33

Пиццерии
Mister Cat пиццерия
Mister Cat пиццерия

Пиццерия Don Peppino (Шостка)
Пиццерия Don Peppino (Шостка)

Пиццерия Доминос (Domino’s)
Пиццерия Доминос (Domino’s)