Погано прибрали, запропонували виправити за повну вартість прибирання - Отзывы о Solidcare - клининговая компания Киев

Отзыв написан среда, 13 октября 1 просмотр
Чесний відгук? Легко. Сподіваюся, його не видалять миттєво. Бо ви маєте знати, кого пускаєте до себе в дім. І якщо щось піде не так, то це буде ваша проблема. Замовила звичайне підтримуюче прибирання. По факту квартира залишилася на 50% неприбраною (я потім до 10 вечора прибирала за клінером). Фото деяких місць ПІСЛЯ прибирання можете побачити під відгуком. Служба підтримки зреагувала швидко "Вибачте, ми все переробимо! Давайте зразу визначимося із днем, коли до вас приїде клінер". Зразу в той же день клінер не зміг приїхати. Домовилися, що приїде через 9 робочих днів. Квартира, де на той час вдень і на вихідних нікого не було, за 10 днів залишиться в тому ж стані, що й була. Приїхав клінер і каже, що ми повинні заплатити ПОВНУ вартість за прибирання. Я, чесно, кажучи, була впевнена, що "переробимо" - це за рахунок компанії. Ну, ок, була готова оплатити роботу клінера, все-таки людина щось робила. Але ПОВНА ВАРТІСТЬ прибирання, яке мали переробити - це вже за межами мого розуміння. Думайте двічі, перш ніж користуватися послугами цієї компанії. Очевидно, що там гроші важливіші за репутацію. Хай так і буде. А я піду ще десь залишу свій відгук.Solidcare - клининговая компания Киев - Погано прибрали, запропонували виправити за повну вартість прибирання Solidcare - клининговая компания Киев - Погано прибрали, запропонували виправити за повну вартість прибирання

Отзывы о клининговых компаниях Киев

Отзыв о Клининговые компании Киев. Отзывы о Клининговых компаниях и компаниях по уборке помещений и квартир. Компании по уборке квартир после ремонта.

Клининговые компании, Киев, ул. Льва Толстого, д. 3
1423 просмотра
Лучшие Нужно было срочно убрать квартиру. Позвонила и в этот же день приехали и все сделали качественно и в срок!
Адрес: Киев, ул. Болсуновская, д. 13
Телефон: +380988380990