Суперський термінал! - Отзывы о Smartone.com.ua интернет-магазин

Отзыв написан четверг, 14 октября 1 просмотр
Обслуговую з ним покупців вже протягом року. Підвищив продажі, швидкість сервісу дуже висока, забув що таке черги! В цілому, компанія дуже класна, чув про них тільки хороше. Негатив тут прочитав, спочатку здивувався, а потім зрозумів, що це відноситься до іншого сайту, у якого раніше була така сама адреса. SmartOne до них відношення не має! Досить зайти на сайт smartone.com.ua, одразу зрозуміло шо це солідна чесна компанія з бездоганною репутацією.
Достоинства:
  1. підвищує продажі
  2. просто користуватися
  3. компактний пристрій
  4. заміняє ПРРО
Недостатки:
  1. реально немає!

Интернет-магазины: отзывы

1.6
Недотримання термінів доставки Номер клієнта 15749687 .Замовлення 9747440 було зроблено 10.09.2021 , на сьогоднішню дату 23.10.2021 мною не було отримано.Термін очікування сплив,тому я відмовляюсь від цього замовлення та наполягаю на поверненні мені коштів
Bonprix Ответ представителя Bonprix
9 часов 38 мин назад
Шановний клієнте, доброго дня! Ми передали запит у відділ комплектації для перевірки даних щодо Вашого замовлення та уточнюємо чому посилка...

3.9
Приятный магазин с отличными ценами Данным сервисом покупок пользовался лично пару раз. Сам по себе сайт очень удобный и понятный в пользовании. Заказывал зимние ботинки в пункт выдачи, перед оплатой возможна примерка, качество товара хорошее, действительно натуральная кожа как было указано на сайте
LeBoutique Ответ представителя LeBoutique
7 часов 13 мин назад
Доброго вечора, Максиме. Дякуємо за відгук і високу оцінку. Ми раді, що у Вас залишилося позитивне враження від покупки в нашому...

Бодо

Интернет-магазины, Харьков, ул. Героев Труда,7 (ТРЦ "Караван")
4.8
дегустація вина та сиру Все було дуже чудово. Компанія бодо та ресторан le kamora чітко все відпрацювали. Сир вкусний, вино якісне, обслуговування на вищому рівні.

Kasta
Kasta