Smart Medical Center отзывы клиентов
Smart Medical Center
1 отзыв / 165 просмотров

новая клиника на оболони, работают год

Автор (Украина) Отзыв написан 7 октября, 2018 год
иногда бывают неприветливые менеджеры на рецепции, конкретно - Матвієнко Яна. Многим отвечает с недовольным лицом, нет желания даже подходить к ней. иногда бывают неприветливые менеджеры на рецепции, конкретно - Матвієнко Яна. Многим отвечает с недовольным лицом, нет желания даже подходить к ней.
Smart Medical Center Ответ представителя Smart Medical Center воскресенье, 18 ноября
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Але Ви написали скаргу на Яну Матвієнко в той період, коли вона тільки приступила до роботи в нашій клініці, маючи інформацію на бейджі "Адміністратор Яна", її прізвище ще навіть не було ніде зазначено. Станом на сьогодні, за час роботи Яни багато відвідувачів відзначили саме тактовність, грамотність та уважність даного адміністратора. Тому вибачте, але Ваш анонімний відчук викликає сумнів. Якщо така ситуація дійсно мала місце в нашій клініці, а не пов"язана з Вашою особистою неприязністю до нашої співробітниці, будь ласка, зв"яжіться з адміністрацією клініки за телефоном 067 127 03 03 або 044 490 25 03. Ми піднімемо усю документацію, яка зберігається, якщо Ви відвідували нашу клініку, а також відеозапис, оскільки на рецепції він ведеться постійно, щоб ретельно вивчити Вашу скаргу і вжити заходів для неможливості подібних ситуацій.