Smart Medical Center отзывы клиентов

Smart Medical Center
22 отзыва / 561 просмотр

ситник г ю

Гость Отзыв написан 13 часов 31 мин назад
Мені все сподобалось. Я була записана до пані Ситник Г.Ю. Чуйний професійний лікар. Велика подяка таким людям. Мені все сподобалось. Я була записана до пані Ситник Г.Ю. Чуйний професійний лікар. Велика подяка таким людям.

дерматолог

Людмила Отзыв написан четверг, 14 февраля
Я приятно удивлена профессионализмом Натальи Игоревны, несмотря на то, что специалист достаточно молод. Её желание изучать и внедрять в свою практику новые исследования и технологии, вдохновляет. Внимательно изучает проблему и доступно объясняет ее пациенту, что немало важно. Я приятно удивлена профессионализмом Натальи Игоревны, несмотря на то, что специалист достаточно молод. Её желание изучать и внедрять в свою практику новые исследования и технологии, вдохновляет. Внимательно изучает проблему и доступно объясняет ее пациенту, что немало важно.

вакцина

Наталя Отзыв написан понедельник, 11 февраля
Дуже задоволена проведенням щеплення дитині від вітряної віспи (Варілрікс). Вакцина «жива» і тому має інші умови введення, про які пані Юля і знає і дотрималась. Всі маніпуляції проведені чітко і професійно! Дуже задоволена проведенням щеплення дитині від вітряної віспи (Варілрікс). Вакцина «жива» і тому має інші умови введення, про які пані Юля і знає і дотрималась. Всі маніпуляції проведені чітко і професійно!

Ужас

Гость Отзыв написан суббота, 9 февраля
Меня,моего мужа и сына чуть не угробили в этой клинике. Меня,моего мужа и сына чуть не угробили в этой клинике.

невролог та офтальмолог

Марія Отзыв написан четверг, 7 февраля
Придивляємось, перший візит без прикрощів. Зикіна Ю. Б. - коректна, чемна, чуйна та співчутлива. Професіоналізм та знання - по результатам лікування за призначеннями (додатково). Оспанова Н.П. - високий професіоналізм і доскональне знання своєї справи. Поважає і любить свою роботу. Придивляємось, перший візит без прикрощів. Зикіна Ю. Б. - коректна, чемна, чуйна та співчутлива. Професіоналізм та знання - по результатам лікування за призначеннями (додатково). Оспанова Н.П. - високий професіоналізм і доскональне знання своєї справи. Поважає і любить свою роботу.

терапевт+педіатр

Аня Отзыв написан понедельник, 4 февраля
Відвідали клініку у складі всієї родини, тож маємо досвід спілкування з терапевтом і педіатром. Сподобалось гарне ставлення, наявність дитячої зони, компетентність лікарів. Відвідали клініку у складі всієї родини, тож маємо досвід спілкування з терапевтом і педіатром. Сподобалось гарне ставлення, наявність дитячої зони, компетентність лікарів.

педиатр

Лена Отзыв написан четверг, 31 января
Были на вакцинации. Врач великолепно нашел подход к ребенку. Были на вакцинации. Врач великолепно нашел подход к ребенку.

дерматолог и косметолог

Кирилл Отзыв написан понедельник, 28 января
Клименко Оксана Федоровна - лучший дерматолог! Клименко Оксана Федоровна - лучший дерматолог!

огляд перед вакцинацією

Олена Отзыв написан четверг, 24 января
Гопкало Святослав Миколайович - терапевт, перед вакцинацієй провів огляд, все розповів, дуже уважний. Рекомендую Гопкало Святослав Миколайович - терапевт, перед вакцинацієй провів огляд, все розповів, дуже уважний. Рекомендую

подолог

Таня Отзыв написан понедельник, 21 января
Уважний, професійний, турботливий подолог! Уважний, професійний, турботливий подолог!

Плохое узи

Евгений Отзыв написан воскресенье, 20 января
Сделали некачественное узи, в другой клинике сделали намного лучше и обнаружили камень Сделали некачественное узи, в другой клинике сделали намного лучше и обнаружили камень
Smart Medical Center Ответ представителя Smart Medical Center понедельник, 21 января
Євгене, перепрошуємо за незручності. Ми сповістимо про ваш випадок відділ якості, але для цього нам потрібно знати який лікар проводив вам ультразвукове дослідження. Ця інформація важлива для нас. Заповність анкету про негатив у медцентрі за посиланням http://cs.smc.net.ua/ або напишіть прізвище лікаря у відповідь на цей коментар. Дякуємо за відгук та бажаємо вам міцного здоров'я.

Inna

Inna Отзыв написан 17 января, 2019 год
Лікар дуже хороший, знає свою роботу,давав відповіді на всі питання.Дякую за швидке одужання! Лікар дуже хороший, знає свою роботу,давав відповіді на всі питання.Дякую за швидке одужання!

Лор

Ольга Отзыв написан 14 января, 2019 год
Ситник Галина Юріївна дуже кваліфікований фахівець! Дійсно професіонал своєї справи, лікар, якому можна довіряти. Зверталися за консультацією до багатьох спецалістів, але на прийомах в інших лікарів ніколи не відчувала себе так комфортно, лікар уважно вислухав, склався діалог, лікар розклала все по поличкам і порадила як діяти далі. Дуже вдячні за чуйність та професіоналізм. Ситник Галина Юріївна дуже кваліфікований фахівець! Дійсно професіонал своєї справи, лікар, якому можна довіряти. Зверталися за консультацією до багатьох спецалістів, але на прийомах в інших лікарів ніколи не відчувала себе так комфортно, лікар уважно вислухав, склався діалог, лікар розклала все по поличкам і порадила як діяти далі. Дуже вдячні за чуйність та професіоналізм.

Грамотные педиатры

Наталья Отзыв написан 13 января, 2019 год
Неоднократно вакцинировали здесь ребёнка. Все чётко, профессионально организовано. Умеренные цены. Неоднократно вакцинировали здесь ребёнка. Все чётко, профессионально организовано. Умеренные цены.
Достоинства:
  1. Наличие почти всех вакцин
  2. Грамотная консультация врача
  3. Детский уголок для пребывания ребёнка после вакцинации
  4. Внимательный и вежливый персонал
  5. Идеальная чистота в клинике

Абрамчук

Егор Отзыв написан 11 января, 2019 год
Хочу поблагодарить Абрамчук Елену за проделанную работу. Чистка лица была выполненна качественно. Остался очень доволен. Буду и дальше обращаться за помощью именно к этому замечательному специалисту и всем рекомендую. Хочу поблагодарить Абрамчук Елену за проделанную работу. Чистка лица была выполненна качественно. Остался очень доволен. Буду и дальше обращаться за помощью именно к этому замечательному специалисту и всем рекомендую.

Гинеколог

София Отзыв написан 11 января, 2019 год
Благодарность за работу и профессионализм доктора Шаргородской С.А. Всегда с улыбкой и позитивным взглядом на ситуацию. Благодарность за работу и профессионализм доктора Шаргородской С.А. Всегда с улыбкой и позитивным взглядом на ситуацию.

Худшая клинка для прививок

Гость Отзыв написан 9 января, 2019 год
Делали прививку ротарикс, ребёнку на секундочку 4 месяца. В комнату в которой мы ожидали привели дико кашляющего мужчину ( к ребёнку после прививки) и посадили капаться - мы сразу вышли из этого кабинета. Это дикая некомпетентность и безалаберность сотрудников, пофигистичное отношение к младенцу и Здоровью, чем болел этот мужик пневмонией, отитом или Бог знает чем и его к маленькому ребёнку...  Читать отзыв Делали прививку ротарикс, ребёнку на секундочку 4 месяца. В комнату в которой мы ожидали привели дико кашляющего мужчину ( к ребёнку после прививки) и посадили капаться - мы сразу вышли из этого кабинета. Это дикая некомпетентность и безалаберность сотрудников, пофигистичное отношение к младенцу и Здоровью, чем болел этот мужик пневмонией, отитом или Бог знает чем и его к маленькому ребёнку в одну комнату завести. Больше я сюда не прийду и никому не посоветую. По сравнению с Добробутом это конечно ад.
Недостатки:
  1. Халатность
  2. Пофигизм
Ваш випадок передано у відділ контролю якістю Smart Medical Center. Вибачте за незручності. Дякуємо за Ваше звернення - Ви допомагаєте нам покращувати якість надання послуг.

Оспанова Нина

Дима Отзыв написан 8 января, 2019 год
Отличная клиника , обращались к окулисту Оспановой Н. П. очень хороший врач рекомендую. Отличная клиника , обращались к окулисту Оспановой Н. П. очень хороший врач рекомендую.

збс

Саня Отзыв написан 3 января, 2019 год
Врачи шарят. Был у терапевта, вообще норм мужик. Врачи шарят. Был у терапевта, вообще норм мужик.

лор

Гость Отзыв написан 25 декабря, 2018 год
Дуже вдячна за отримання лікування. Лікар Хлопушина - чудовий, професіонал, дуже чуйна людина. Побільше таких лікарів. Дуже вдячна за отримання лікування. Лікар Хлопушина - чудовий, професіонал, дуже чуйна людина. Побільше таких лікарів.

дуже задоволена

Софія Отзыв написан 24 декабря, 2018 год
Клініка високого класу.Обстеження зробили швидко і якісно. Клініка високого класу.Обстеження зробили швидко і якісно.
Достоинства:
  1. гарні ціни, немає черги, привітні лікарі
Недостатки:
  1. не виявила

новая клиника на оболони, работают год

Автор (Украина) Отзыв написан 7 октября, 2018 год
иногда бывают неприветливые менеджеры на рецепции, конкретно - Матвієнко Яна. Многим отвечает с недовольным лицом, нет желания даже подходить к ней. иногда бывают неприветливые менеджеры на рецепции, конкретно - Матвієнко Яна. Многим отвечает с недовольным лицом, нет желания даже подходить к ней.
Smart Medical Center Ответ представителя Smart Medical Center 18 ноября, 2018 год
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Але Ви написали скаргу на Яну Матвієнко в той період, коли вона тільки приступила до роботи в нашій клініці, маючи інформацію на бейджі "Адміністратор Яна", її прізвище ще навіть не було ніде зазначено. Станом на сьогодні, за час роботи Яни багато відвідувачів відзначили саме тактовність, грамотність та уважність даного адміністратора. Тому вибачте, але Ваш анонімний відчук викликає сумнів. Якщо така ситуація дійсно мала місце в нашій клініці, а не пов"язана з Вашою особистою неприязністю до нашої співробітниці, будь ласка, зв"яжіться з адміністрацією клініки за телефоном 067 127 03 03 або 044 490 25 03. Ми піднімемо усю документацію, яка зберігається, якщо Ви відвідували нашу клініку, а також відеозапис, оскільки на рецепції він ведеться постійно, щоб ретельно вивчити Вашу скаргу і вжити заходів для неможливості подібних ситуацій.