Smart Medical Center (Смарт Медикал Центр) отзывы

Киев, ул. Маршала Тимошенко, д. 19
Smart Medical Center (Смарт Медикал Центр)

УЗД у Смарт Медікал Центр

Отзыв написан четверг, 20 февраля
Усе супер! Чистота від самого холу до всіх кабінетів! На вході бахіли. Ввічливий, доглянутий персонал. Робив УЗД, фахівець — літній чоловік, дуже ввічливий і добре пояснює! Рецепція працює чітко і швидко. Така дрібниця, як кавоварка й кулер із водою, теж доступні, що дуже приємно в очікуванні прийому. Загалом враження тільки позитивні! Рекомендую! Усе супер! Чистота від самого холу до всіх кабінетів! На вході бахіли. Ввічливий, доглянутий персонал. Робив УЗД, фахівець — літній чоловік, дуже ввічливий і добре пояснює! Рецепція працює чітко і швидко. Така дрібниця, як кавоварка й кулер із водою, теж доступні, що дуже приємно в очікуванні прийому. Загалом враження тільки позитивні! Рекомендую!

Степан Бегларян

Отзыв написан среда, 12 февраля
Степану Арутюновичу я можу довірити своїх дітей! Завжди уважний і чуйний. Кожен раз відповідає на 1001 питання з посмішкою. У будь-який час проконсультує і скаже, що робити. Особливо актуально для мене зараз - це щеплення (я їх дуже боюся). Після розмови з цією чудовою людиною я йду спокійно на вакцину (добре, ну трошки переживаю). Мені подобаються його лікарські погляди на...  Читать отзыв Степану Арутюновичу я можу довірити своїх дітей! Завжди уважний і чуйний. Кожен раз відповідає на 1001 питання з посмішкою. У будь-який час проконсультує і скаже, що робити. Особливо актуально для мене зараз - це щеплення (я їх дуже боюся). Після розмови з цією чудовою людиною я йду спокійно на вакцину (добре, ну трошки переживаю). Мені подобаються його лікарські погляди на лікування, зі здоровим глуздом!!!! Дякую Вам, що Ви у нас є

Колесник Виктория Леонидовна (Гинеколог)

Отзыв написан четверг, 6 февраля
Хочу поблагодарить клинику за теплый прием, внимание. А особенно благодарна врачу Виктории Леонидовне. Это замечательный врач, человек с большой буквы. Хочется сказать только приятное этому человеку. Когда я впервые пришла на прием, я была в отчаянии.... Эта замечательная женщина помогла справиться со всем..... Пусть Бог дает Вам здоровья и силы, чтобы помогать нам. Хочу поблагодарить клинику за теплый прием, внимание. А особенно благодарна врачу Виктории Леонидовне. Это замечательный врач, человек с большой буквы. Хочется сказать только приятное этому человеку. Когда я впервые пришла на прием, я была в отчаянии.... Эта замечательная женщина помогла справиться со всем..... Пусть Бог дает Вам здоровья и силы, чтобы помогать нам.

Гильфанова Анна Михайловна

Отзыв написан суббота, 1 февраля
Гильфанова А.М.-Единственный врач в Украине, который поставил моему брату диагноз! 12 лет никто не мог это сделать. Назначила лечение, процесс пошел, жаль, что столько времени потрачено было. Но вера еще есть, что можно еще что-то сделать. Брату становится лучше! Благодарю Вас!! Дай Вам Бог здоровья. Гильфанова А.М.-Единственный врач в Украине, который поставил моему брату диагноз! 12 лет никто не мог это сделать. Назначила лечение, процесс пошел, жаль, что столько времени потрачено было. Но вера еще есть, что можно еще что-то сделать. Брату становится лучше! Благодарю Вас!! Дай Вам Бог здоровья.

Диагноз поставлен

Отзыв написан суббота, 1 февраля
Единственный врач в Украине, который поставил моему брату диагноз! 12 лет никто не мог это сделать. Назначила лечение, процесс пошел, жаль, что столько времени потрачено было. Но вера еще есть, что можно еще что-то сделать. Брату становится лучше! Благодарю Вас!! Дай Вам Бог здоровья. Единственный врач в Украине, который поставил моему брату диагноз! 12 лет никто не мог это сделать. Назначила лечение, процесс пошел, жаль, что столько времени потрачено было. Но вера еще есть, что можно еще что-то сделать. Брату становится лучше! Благодарю Вас!! Дай Вам Бог здоровья.

Хайдакіна Катерина Олександрівна - лікар від Бога!

Отзыв написан среда, 29 января
Шановні панове, зі словами поваги і вдячності відгук, власне, розділю на 2 частини - для пацієнтів, які, можливо, шукають лікаря, а зараз світ інтернетівський, і відгуки це важливо, і безпосередньо для лікаря. Отже, знаю, що педіатр - це особливо тонка сфера, це фахівець, якому довіряєш СКАРБ. Мами і Папи, якщо ви шукаєте лікаря - Хайдакіна К. О. - це реально...  Читать отзыв Шановні панове, зі словами поваги і вдячності відгук, власне, розділю на 2 частини - для пацієнтів, які, можливо, шукають лікаря, а зараз світ інтернетівський, і відгуки це важливо, і безпосередньо для лікаря. Отже, знаю, що педіатр - це особливо тонка сфера, це фахівець, якому довіряєш СКАРБ. Мами і Папи, якщо ви шукаєте лікаря - Хайдакіна К. О. - це реально КРАЩИЙ ЛІКАР! Дуже уважна, чуйна, має підхід до дитини, який дуже боїться лікарів (перелом і хірургія дали гіркий досвід). Є в ній якесь відчуття надійності. Цей лікар дарує дивне відчуття спокою, впевненості, що все налагодиться, яке передається і мамі, і дитині. Дуже дбайливо дивиться, призначає не багато, що ліків, що обстежень, але вельми і вельми в точку. У лікаря лагідна манера розмови з пацієнтом, який з нею почуває себе приємно дорослим. І така деталь - вона дуже зрозуміло пояснює "простою мовою", що відбувається. Шкода, що ми не знайшли її раніше, але дуже рада, що знайшла її зараз. РЕКОМЕНДУЮ!!! ВІДМІННИЙ, КРАЩИЙ ЛІКАР!!! Мій дорогий Лікар, Катерина Олександрівна! Від щирого серця, ЩИРО ДЯКУЮ!!! Мої найщиріші слова подяки!!! Відправляю наші слова подяки Небу, нехай Вам прийде благословення Господа, цим самим коротким і гідним шляхом... Ви - Світлий Янгол! Дякую, що Ви є!... Привіт Вам від Санечка, каже, йому краще, і як перестане відрощувати "ліжковий корінь", принесе креслення станції. Слова високої поваги Вам і наші найкращі побажання

Прекрасные ЛОРы в Смарт Медикал Центр

Отзыв написан 22 января, 2020 год
Классный центр. Моему ребенку вылечили полностью гайморит за 10 дней. Лекарства обошлись аж на 500 грн. Выписали, и я вылечила ребенка. До этого лечили в обычных ЛОРов и ничего - за 2 месяца 2 рецидива гайморита, пока не пошла в СМАРТ МЕДИКАЛ. Сейчас прошло 4 месяца - и рецидива нет. Я делала снимок ребенку, и все в норме. Пришла к...  Читать отзыв Классный центр. Моему ребенку вылечили полностью гайморит за 10 дней. Лекарства обошлись аж на 500 грн. Выписали, и я вылечила ребенка. До этого лечили в обычных ЛОРов и ничего - за 2 месяца 2 рецидива гайморита, пока не пошла в СМАРТ МЕДИКАЛ. Сейчас прошло 4 месяца - и рецидива нет. Я делала снимок ребенку, и все в норме. Пришла к выводу, что мне дешевле заплатить за прием, лекарства всегда выписывают на малую сумму, и все быстро вылечиваю. Сама тоже обращалась с фронтитом. Даже антибиотики не помогали. Пошла к ним, и за две недели все пришло в норму. А у обычного доктора в поликлинике... вылечить меня он не смог, и денег потратила на лекарства нууу очень много. Теперь буду ходить в Смарт Медикал. Там очень толковые врачи, и в таблице расписано, как и что, и сколько принимать. И все всегда помогает. В государственных поликлиниках залечат до смерти и лечиться будешь долго, нудно и не всегда эффективно. Да ещё и лекарств мешок купишь, от которых никакого толку.

Педиатр Хайдакина К.А. в Смарт Медикал Центр

Отзыв написан 15 января, 2020 год
Были в клинике 13.01.20 на вакцинации, врач Хайдакина К.А. очень приветливая и очень замечательный врач) Выражаем ей огромную благодарность, также большое спасибо девушкам которые проводили вакцину - вы профессионалы) Клиника высшего класса) Спасибо) Были в клинике 13.01.20 на вакцинации, врач Хайдакина К.А. очень приветливая и очень замечательный врач) Выражаем ей огромную благодарность, также большое спасибо девушкам которые проводили вакцину - вы профессионалы) Клиника высшего класса) Спасибо)

Косметолог Абрамчук Олена Олександрівна (Смарт Медікал центр)

Отзыв написан 9 января, 2020 год
Олена Олександрівна - приємний і компетентний лікар! Насправді, це кращий косметолог, якого я зустрічала у своєму житті. Вона підібрала не тільки процедури, але й ефективний домашній догляд. Що найбільше порадувало - вийшло доволі бюджетно і реально допомогло. Дякую Олена Олександрівна - приємний і компетентний лікар! Насправді, це кращий косметолог, якого я зустрічала у своєму житті. Вона підібрала не тільки процедури, але й ефективний домашній догляд. Що найбільше порадувало - вийшло доволі бюджетно і реально допомогло. Дякую

Офтальмолог Оспанова Нина Петровна в Смарт Медикал Центр

Отзыв написан 2 января, 2020 год
Вперше відвідали з бабусею клініку Смарт! Бабусі і мені дуже сподобалося. Ввічливі і приємні дівчата на рецепції, сервіс, де можна випити чай і каву на вибір. Бабуся пожартувала, що пирога до чаю не вистачає (• ‿ •). Скрізь сліпуча чистота, як знову ж сказала моя бабуся, що стеля, що підлога - однаково білі)) Дякую, так тримати!! Лікар Ніна Петрівна -...  Читать отзыв Вперше відвідали з бабусею клініку Смарт! Бабусі і мені дуже сподобалося. Ввічливі і приємні дівчата на рецепції, сервіс, де можна випити чай і каву на вибір. Бабуся пожартувала, що пирога до чаю не вистачає (• ‿ •). Скрізь сліпуча чистота, як знову ж сказала моя бабуся, що стеля, що підлога - однаково білі)) Дякую, так тримати!! Лікар Ніна Петрівна - уважна, тактовна, добра, терпляча до літньої людини (бабусі). Дуже зрозуміло пояснила, який діагноз і причина його. Підтвердила діагноз, хоча ми не говорили, який у нас діагноз. Бабуся дуже задоволена лікарем і обслуговуванням. Вона всю дорогу мені говорила про свої враження, що таких би лікарів побільше, до яких хочеться повертатися. Після операції обов'язково, якщо вийде, приїдемо на консультацію. Бабусі добиратися дуже далеко з іншої області... Низький уклін Вам, Ніна Петрівна, від нас! Здоров'я Вам, сил і енергії!! Всіх з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!!

Бруцкая Виктория Михайловна (логопед)

Отзыв написан 26 декабря, 2019 год
Очень довольны работой Виктории Михайловны. Ребёнок гиперактивный, в связи с этим до 3-х лет практически не говорил. За 2 месяца занятий с врачем сын разболтался (сочетали занятия с микрополяризацией), на занятия ходил - как на праздник. Логопед - профессионал своего дела, быстро нашла подход к ребёнку. Всем родителям пока ещё не говорящих деток советуем не отчаиваться, а записываться на приём...  Читать отзыв Очень довольны работой Виктории Михайловны. Ребёнок гиперактивный, в связи с этим до 3-х лет практически не говорил. За 2 месяца занятий с врачем сын разболтался (сочетали занятия с микрополяризацией), на занятия ходил - как на праздник. Логопед - профессионал своего дела, быстро нашла подход к ребёнку. Всем родителям пока ещё не говорящих деток советуем не отчаиваться, а записываться на приём к Виктории Михайловне.

Дерматолог Гедзь Тетяна Віталіївна

Отзыв написан 18 декабря, 2019 год
Дуже чиста і затишна клініка. Все швидко і на високому рівні. Обстеження і здача аналізів зайняли 30 хв, хоча людей було чимало. Дуже ввічливий і милий персонал) Так тримати) Гедзь Тетяна Віталіївна - хороший фахівець, швидко поставила діагноз і призначила лікування. Ввічливо і доступно все пояснила. Спасибі їй величезне і удачі в роботі) Дуже чиста і затишна клініка. Все швидко і на високому рівні. Обстеження і здача аналізів зайняли 30 хв, хоча людей було чимало. Дуже ввічливий і милий персонал) Так тримати) Гедзь Тетяна Віталіївна - хороший фахівець, швидко поставила діагноз і призначила лікування. Ввічливо і доступно все пояснила. Спасибі їй величезне і удачі в роботі)

Відгук про терапевта Боржавич Світлану Василівну

Отзыв написан 11 декабря, 2019 год
Не вперше звертаюся в Смарт Медікал. Спочатку привозили туди дитину, тепер вирішив скористатися їх послугами як пацієнт. У підсумку все чітко, комфортно, зрозуміло. Якщо потрібен результат - це до них. 4 дня мучив кашель. Без температури, мокротиння і хрипів, але спати було неможливо. Тоді звернувся до клініки до терапевта Боржавич Світлани Василівни. Спокійно розпитати, оглянула, пояснила, що зробити і чому,...  Читать отзыв Не вперше звертаюся в Смарт Медікал. Спочатку привозили туди дитину, тепер вирішив скористатися їх послугами як пацієнт. У підсумку все чітко, комфортно, зрозуміло. Якщо потрібен результат - це до них. 4 дня мучив кашель. Без температури, мокротиння і хрипів, але спати було неможливо. Тоді звернувся до клініки до терапевта Боржавич Світлани Василівни. Спокійно розпитати, оглянула, пояснила, що зробити і чому, і коли приблизно має настати одужання, якщо все піде добре. На другий день після візиту в клініку і початку лікування стало краще: кашель зменшився і я зміг спати, роздратування трахеї зменшилася відчутно. Продовжую лікування.

Вакцинация в Смарт Медикал Центр

Отзыв написан 5 декабря, 2019 год
Всем доброго времени суток! Наша семья уже не первый год вакцинируется в Смарт Медикал Центр. Хотим выразить огромную благодарность и уважение медсестре Антаковой Татьяне Александровне - это мастер своего дела, который любит свою работу и пациентов. Наш ребенок бежит к этой волшебной фее Всем доброго времени суток! Наша семья уже не первый год вакцинируется в Смарт Медикал Центр. Хотим выразить огромную благодарность и уважение медсестре Антаковой Татьяне Александровне - это мастер своего дела, который любит свою работу и пациентов. Наш ребенок бежит к этой волшебной фее

ЛОР Ситник Галина Юріївна

Отзыв написан 27 ноября, 2019 год
Дуже сподобалася клініка і персонал. Адміністратори привітні. Порадувала кава і чай для відвідувачів, ігрова зона для дітей. Ситник Галина Юріївна - відмінний Лор. Приділила нам максимум уваги, призначила лікування, яке допомогло вже на другий день, ... і взагалі дуже приємна людина)) Ми з донькою залишилися задоволені візитом до неї, а, головне, є позитивний результат в лікуванні! Дуже сподобалася клініка і персонал. Адміністратори привітні. Порадувала кава і чай для відвідувачів, ігрова зона для дітей. Ситник Галина Юріївна - відмінний Лор. Приділила нам максимум уваги, призначила лікування, яке допомогло вже на другий день, ... і взагалі дуже приємна людина)) Ми з донькою залишилися задоволені візитом до неї, а, головне, є позитивний результат в лікуванні!

Аналізи в Смарт Медікал Центр

Отзыв написан 20 ноября, 2019 год
Давно хотів перевірити своє здоров'я та здати стандартні аналізи й пройти обстеження. Ввівши в гугл "аналіз крові", 1 сайт був саме Smart Medical Center. Дуже зручно розташовано, недалеко від метро. Привітна рецепція. До всіх клієнтів прохання одягнути безкоштовні бахіли, що я вважаю дуже правильним у лікарні. Є попередній запис, що дуже зручно у плануванні дня. Ціни дуже доступні, що дає...  Читать отзыв Давно хотів перевірити своє здоров'я та здати стандартні аналізи й пройти обстеження. Ввівши в гугл "аналіз крові", 1 сайт був саме Smart Medical Center. Дуже зручно розташовано, недалеко від метро. Привітна рецепція. До всіх клієнтів прохання одягнути безкоштовні бахіли, що я вважаю дуже правильним у лікарні. Є попередній запис, що дуже зручно у плануванні дня. Ціни дуже доступні, що дає можливість для кожного перевірити свій стан. Я здавав сечу і кров, все швидко. Чистий туалет. Кулери з водою, також є можливість зробити безкоштовно чай або каву. Світле приміщення з новим ремонтом. Загалом враження приємні.
Достоинства:
  1. можливість здати аналізи на місці
  2. зручне розташування
  3. безкоштовні бахіли
  4. безкоштовний чай/кава/вода
  5. попередній запис
  6. чистота
  7. гарний та світлий ремонт
  8. привітний персонал
  9. доступні ціни
Недостатки:
  1. не знайшов

Лучший терапевт Войтенко Владимир

Отзыв написан 13 ноября, 2019 год
Клиника современная, техника хорошая. Специалисты высочайшего уровня. Особо отмечу Войтенко Владимира Николаевича - лучше не встречала. Прививочный кабинет и его специалисты достойны наилучших отзывов. Доктор невролог Демченко Е. очень грамотная. Врачи педиатры отличные. В клинике чисто, всегда порядок. Спасибо всем вам, всем здоровья Клиника современная, техника хорошая. Специалисты высочайшего уровня. Особо отмечу Войтенко Владимира Николаевича - лучше не встречала. Прививочный кабинет и его специалисты достойны наилучших отзывов. Доктор невролог Демченко Е. очень грамотная. Врачи педиатры отличные. В клинике чисто, всегда порядок. Спасибо всем вам, всем здоровья

Не рекомендую ні в якому разі!

Отзыв написан 7 ноября, 2019 год
Не раджу ні в якому разі. Заплативши за програму ведення вагітності 24 500 грн-розриваючи договір в односторонньому порчдку (бо кваліфікованих гінекологів там немає, половини процедур-немає-відправляють в інші клініки). Навіть не сподівайтесь отримати назад хоча б частину невикористаних коштів. Вам говоритимуть впродовж місяців : "Прийдіть завтра,після завтра,через тиждень і т.д". Допишуть на 15 тис процедури,яких ви там в очі не бачили....  Читать отзыв Не раджу ні в якому разі. Заплативши за програму ведення вагітності 24 500 грн-розриваючи договір в односторонньому порчдку (бо кваліфікованих гінекологів там немає, половини процедур-немає-відправляють в інші клініки). Навіть не сподівайтесь отримати назад хоча б частину невикористаних коштів. Вам говоритимуть впродовж місяців : "Прийдіть завтра,після завтра,через тиждень і т.д". Допишуть на 15 тис процедури,яких ви там в очі не бачили. Декілька разів відправлять на госпіталізацію до своїх лікарів, де з Вас візьмуть 2500 грн (4й пологовий), з діагнозами яких і не було. Слава Богу, що своєчасно звернулись до лікаря (іншої кліники), який навіть не зрозумів причин госпіталізації- провівши УЗІ і ряд аналізів. На 7м місяці вагітності будуть направляти на аналізи, які необхідні були на 3му. За серйозні вакцинації які б мали колоти до 5го місяця, будуть направляти на початку 9го і нікого не цікавить, що буде з вами і дитиною.

Заяву на повернення невикористаних коштів зареєструють,коли викличете наряд патрульної поліції і швидку. Одне слово-комерційна структура. Як наслідок-порушення КС по ст.шахрайство і перевищення службових повноважень директором клініки Єщенко О. !!! Яка розпускає руки до вагітної і рве документацію, після прохання завірити підписом і печаткою прописаний прайс від руки зав.відділом., на думку якої були пройдені медичні послуги в Смарт Медікал Центр.

Маючи на руках всі медичні консультації і проходження спеціалістів за власні кошти в других медичних закладах- не є для клініки інформативним. Кваліфікованих лікарів наразі в данній клініці вже немає, кращі звільнились протягом року. На прийомі гінеколога, замість порад і необхідної консультації яку встановлював лікар (це година часу) -почуєте історію її хворих родичів за ваші 1200 грн, коли на консультацію по вагітності від лікаря було виділено 10 хв. від сили.

Змушені були передати справу в руки спілки адвокатів та поліції. Надати фінансову звітність згідно до Договору не змогли до сьогодні, адже історію в базі даних ніхто не супроводжував, на що сам директор клініки відповісти- що за недбалість не змогла.

Вакцинація і Бегларян Степан

Отзыв написан 6 ноября, 2019 год
Хороший і привітний сервіс. Все оперативно. Лікар відмінний, маніпуляційна сестра просто розумничка. 2 щеплення в ручки, дитина трохи засмутилася тільки, м'яко і швидко) Бегларян С.А. справив дуже і дуже приємне враження. Підхід до дитини за 30 секунд був знайдений. На всі питання отримали дуже кваліфіковані відповіді! 10 з 10 Хороший і привітний сервіс. Все оперативно. Лікар відмінний, маніпуляційна сестра просто розумничка. 2 щеплення в ручки, дитина трохи засмутилася тільки, м'яко і швидко) Бегларян С.А. справив дуже і дуже приємне враження. Підхід до дитини за 30 секунд був знайдений. На всі питання отримали дуже кваліфіковані відповіді! 10 з 10

Педіатр Фоміна Ольга Олексіївна

Отзыв написан 30 октября, 2019 год
Прийшли до Ольги Олексіївни з приводу вакцинації дитини. Лікар проявила себе як спеціаліст високого рівня. Вона з увагою оглянула дитину і побачила проблему, яку не побачив дільничий педіатр, у якого ми були за тиждень до цього. Завдяки їй нашій дитині у майбутньому не треба робити хірургічне втручання. Ми їй дуже вдячні. Прийшли до Ольги Олексіївни з приводу вакцинації дитини. Лікар проявила себе як спеціаліст високого рівня. Вона з увагою оглянула дитину і побачила проблему, яку не побачив дільничий педіатр, у якого ми були за тиждень до цього. Завдяки їй нашій дитині у майбутньому не треба робити хірургічне втручання. Ми їй дуже вдячні.

Вакцинація в Смарт Медікал Центр

Отзыв написан 24 октября, 2019 год
16.10.2019 приїжджали в клініку, аби зробити щеплення дитині. Це була вакцина Інфанрикс ІПВ + ХІБ, Бельгія. Спочатку нас оглянув і провів консультацію педіатр Бегларян Степан Арутюнович. Відповів на всі питання, пояснив. Спілкуванням з ним ми залишилися задоволені. Далі дівчата в кабінеті щеплень з посмішкою і всієї уважністю розкрили перед нами вакцину, все показали, розповіли, ну і, власне, провели маніпуляцію. Після...  Читать отзыв 16.10.2019 приїжджали в клініку, аби зробити щеплення дитині. Це була вакцина Інфанрикс ІПВ + ХІБ, Бельгія. Спочатку нас оглянув і провів консультацію педіатр Бегларян Степан Арутюнович. Відповів на всі питання, пояснив. Спілкуванням з ним ми залишилися задоволені. Далі дівчата в кабінеті щеплень з посмішкою і всієї уважністю розкрили перед нами вакцину, все показали, розповіли, ну і, власне, провели маніпуляцію. Після ми провели ще 30 хвилин в клініці для спостереження і спокійно поїхали додому. 17.10.19 вранці нам вже передзвонили з клініки, щоб поцікавитися станом нашого малюка. Приємно! Дякуємо. Прийдемо ще на щеплення!

Вакцинация ребенку

Отзыв написан 16 октября, 2019 год
Долго выбирали клинику, чтобы сделать первые прививки для ребенка. Остановились на Smart Medical Center и не пожалели. Был внимательный осмотр врача, попросили подождать, нет ли реакций у ребенка, звонили на следующий день и интересовались, как ребенок. Я делала себе УЗИ, врач внимательная! В общем, все на высоком профессиональном уровне и с индивидуальным подходом. Есть пеленальный стол для самых маленьких, все...  Читать отзыв Долго выбирали клинику, чтобы сделать первые прививки для ребенка. Остановились на Smart Medical Center и не пожалели. Был внимательный осмотр врача, попросили подождать, нет ли реакций у ребенка, звонили на следующий день и интересовались, как ребенок. Я делала себе УЗИ, врач внимательная! В общем, все на высоком профессиональном уровне и с индивидуальным подходом. Есть пеленальный стол для самых маленьких, все чисто, опрятно.
Достоинства:
  1. внимательность
  2. профессиональность
  3. индивидуальный подход
  4. наличие пеленального стола

Офтальмолог Мишин Вадим

Отзыв написан 10 октября, 2019 год
Здравствуйте. Меня зовут Андрей. Я хотел бы выразить высокую благодарность Вадиму. Как оказалось, я всю жизнь не видел мир таким, каков он есть. Вадим увидел проблему, которая мучила меня столько времени, и не стал сразу назначать очки, которые мне бы совсем не помогли, а провёл комплексное обследование, сделал назначение на дополнительное обследование, чтобы исключить серьезные проблемы, и лишь тогда уже,...  Читать отзыв Здравствуйте. Меня зовут Андрей. Я хотел бы выразить высокую благодарность Вадиму. Как оказалось, я всю жизнь не видел мир таким, каков он есть. Вадим увидел проблему, которая мучила меня столько времени, и не стал сразу назначать очки, которые мне бы совсем не помогли, а провёл комплексное обследование, сделал назначение на дополнительное обследование, чтобы исключить серьезные проблемы, и лишь тогда уже, проведя еще одно обследование, выписал очки, которые я получил и с которыми я вижу идеально. Более того, я не знаю, что такое привыкание к очкам и, как я понимаю, это результат правильного подбора и понимания ситуации. Я был на двух приёмах, порекомендовал жене и буду рекомендовать любому человеку, кто столкнётся с проблемами со зрением или просто захочет узнать, как вообще дела. Рад, что в Smart Medical Center работает такой человек. P.S. У меня астигматизм, и я никогда ничего с этим не делал и с самого рождения жил с серьезной проблемой.

Відгук про офтальмолога і клініку

Отзыв написан 1 октября, 2019 год
Дуже позитивне враження про клініку, ідеальна чистота, професіоналізм лікаря. Отримала всю необхідну інформацію з приводу зору, підібрали окуляри. Рекомендую! Дуже позитивне враження про клініку, ідеальна чистота, професіоналізм лікаря. Отримала всю необхідну інформацію з приводу зору, підібрали окуляри. Рекомендую!
Достоинства:
  1. позитивно
  2. чисто
  3. професійно
  4. інформативно
Недостатки:
  1. немає

Маммолог Мирошниченко Т.В.

Отзыв написан 26 сентября, 2019 год
У клиники очень современный, европейский уровень. На ресепшене очень вежливые, приятные медсестры, всё хорошо объясняют. В клинике есть все необходимое, чтобы клиент чувствовал себя хорошо (выпить воды, кофе, посидеть в удобных креслах, оставить вещи в гардеробе, сходить в туалет). Была на приеме у Мирошниченко Татьяны Викторовны (маммолога). Очень внимательный, приятный врач, которому я доверилась с первых минут. Лечение, которое назначил...  Читать отзыв У клиники очень современный, европейский уровень. На ресепшене очень вежливые, приятные медсестры, всё хорошо объясняют. В клинике есть все необходимое, чтобы клиент чувствовал себя хорошо (выпить воды, кофе, посидеть в удобных креслах, оставить вещи в гардеробе, сходить в туалет). Была на приеме у Мирошниченко Татьяны Викторовны (маммолога). Очень внимательный, приятный врач, которому я доверилась с первых минут. Лечение, которое назначил врач, мне помогает, и моя проблема, думаю, скоро исчезнет. Татьяна Викторовна - профессионал своего дела.

Відгук про Ситник Галину Юріївну

Отзыв написан 18 сентября, 2019 год
Дуже розумний лікар! У своєму житті лор лікарів я бачила чимало! Часто одноманітні примітивні тривалі способи лікування. Через такий досвід частіше лікувалися з сином самостійно за старими схемами, недоліковувалися і так по колу. Моя мама самостійно довго не могла вилікуватися, традиційні методи не допомагали, хворобливий стан вимотував. Зневірившись, мама записалася в найближчий приватний кабінет і потрапила до Галини Юріївни. Призначене...  Читать отзыв Дуже розумний лікар! У своєму житті лор лікарів я бачила чимало! Часто одноманітні примітивні тривалі способи лікування. Через такий досвід частіше лікувалися з сином самостійно за старими схемами, недоліковувалися і так по колу. Моя мама самостійно довго не могла вилікуватися, традиційні методи не допомагали, хворобливий стан вимотував. Зневірившись, мама записалася в найближчий приватний кабінет і потрапила до Галини Юріївни. Призначене лікування швидко допомогло і, незважаючи на хроніку (а може і не хроніку, а просто вічно недолікований процес), більше не давало про себе знати. Зараз звернулася до лікаря з сином, щоб попередити застуду, яка стабільно починається в вересні. У сина хронічний тонзиліт, тому слабкий імунітет рихлих тканин горла. Візитом залишилася дуже задоволена - отримала доступну консультацію і зрозуміле призначення лікування. Це найкращий лікар з нашого досвіду

Всё понравилось.

Отзыв написан 11 сентября, 2019 год
Очень положительное впечатление о клинике. Идеальная чистота, приятные администраторы, профессионализм врача. Пусть успехи Вашей клиники растут. Шаповалов Олег Святославович очень профессиональный офтальмолог-хирург, мастер своего дела, внимательный. Квалифицированно провел диагностику зрения и дал рекомендации на будущее. Каждый год буду приходить к нему на профилактический осмотр. Очень положительное впечатление о клинике. Идеальная чистота, приятные администраторы, профессионализм врача. Пусть успехи Вашей клиники растут. Шаповалов Олег Святославович очень профессиональный офтальмолог-хирург, мастер своего дела, внимательный. Квалифицированно провел диагностику зрения и дал рекомендации на будущее. Каждый год буду приходить к нему на профилактический осмотр.

Візит до Дерматолога

Отзыв написан 4 сентября, 2019 год
Усе дуже добре. Усі привітні й доброзичливі, настільки, що трохи ніяково себе почуваєш Усе дуже добре. Усі привітні й доброзичливі, настільки, що трохи ніяково себе почуваєш

Відвідував Офтальмолога

Отзыв написан 3 сентября, 2019 год
Гарне враження від відвідування клініки. Привітно, пунктуально, сучасно. Порадував бонус (знижка на наступне відвідування), використаю для доньки. Прийомом лікаря Шаповалова Олега Святославовича залишився задоволений. Обстежувався, отримав всю вичерпну інформацію з приводу зору, підібрав окуляри. Рекомендую! Гарне враження від відвідування клініки. Привітно, пунктуально, сучасно. Порадував бонус (знижка на наступне відвідування), використаю для доньки. Прийомом лікаря Шаповалова Олега Святославовича залишився задоволений. Обстежувався, отримав всю вичерпну інформацію з приводу зору, підібрав окуляри. Рекомендую!

Узи щитовидной железы ребенку

Отзыв написан 29 августа, 2019 год
Делали узи щитовидной железы грудному ребёнку, остались очень разочарованы, не кому не советую делать там узи, врач Бабенко огласила диагноз что увеличена щитовидка нужно обращаться к эндокринологу, переделали узи в другой клинике у врача с многолетним опытом детского эндокринолога, сказала что все в норме. Вообщем нервы, время, деньги не чего не ценят, после жалобы поговорили пообещали попросили опять приехать написать...  Читать отзыв Делали узи щитовидной железы грудному ребёнку, остались очень разочарованы, не кому не советую делать там узи, врач Бабенко огласила диагноз что увеличена щитовидка нужно обращаться к эндокринологу, переделали узи в другой клинике у врача с многолетним опытом детского эндокринолога, сказала что все в норме. Вообщем нервы, время, деньги не чего не ценят, после жалобы поговорили пообещали попросили опять приехать написать заявление предоставить диагноз, чеки и пообещали связаться но увы не кто спустя 10 дней не связался и опять сталкиваемся с непониманием и не ценим время и нервы других людей

Smart Medical Center (Смарт Медикал Центр)

Smart Medical Center - медицинская клиника поликлинично-амбулаторного типа по 37 направленям для взрослых и детей. Мы оказываем комплексные и качественные услуги в комфортных условиях. Более 50 специалистов различных направлений используют...
Адрес: Киев, ул. Маршала Тимошенко, д. 19

Клиники