Скаутская организация "Пласт"

Опубликовано 5 февраля, 2021 год
5.0
1 отзыв / 81 просмотр
Скаутская организация "Пласт"
Скаутская организация "Пласт" - украинская скаутская организация, берущая свое начало с 1911 года, целью которой является патриотическое всестороннее воспитание молодежи. Название организации происходит от названия казака-разведчика - "пластуна" и в настоящее время в ее рядах состоят 14 тысяч человек в 24 странах мира. Основными принципами самовоспитания в организации "Пласт" являются принципы христианской морали, воспитание ответственных, сознательных граждан, лидеров национального и мирового общества.

Патріотичне виховання дітей

Олеся Олеся 5 февраля, 2021 год
Було бажання віддати свою доньку у скаутську національну організацію "Пласт", осередок якої є у нас в місті. Для малечі передбачені заняття разом з батьками, бо до відділення "Пташата" запрошуються дітлахи віком 2-6 рочків. Перед цим, звичайно, ознайомилися с чоловіком зі статтею про "Пласт", подивилися відео курс, шоб ще більше дізнатися про цю організацію. Вважаю, що ці люди роблять гарну справу,... Читать отзыв Було бажання віддати свою доньку у скаутську національну організацію "Пласт", осередок якої є у нас в місті. Для малечі передбачені заняття разом з батьками, бо до відділення "Пташата" запрошуються дітлахи віком 2-6 рочків. Перед цим, звичайно, ознайомилися с чоловіком зі статтею про "Пласт", подивилися відео курс, шоб ще більше дізнатися про цю організацію. Вважаю, що ці люди роблять гарну справу, виховують справжніх громадян - свідомих, чесних, цілеспрямованих, які знають чого хочуть досягнути у житті. Сподіваюсь, шо ми зможемо долучитися до цієї спілки.