GoPhone интернет-магазин отзывы клиентов

GoPhone интернет-магазин отзывы клиентов
3 отзыва / 262 просмотра

Интернет-магазин

Ярослав Радько (Украина, Ostapenko) Отзыв написан 13 ноября, 2018 год
Это я так понимаю магазин не давно открылся, но я зашел на него почитал отзывы и решил купить себе смартфон, по хорошей цене плюс была еще акция и скидка 20%, вообщем нормально купил.
Телефон пришел полностью новый, гарантия и всё такое есть естественно. Менеджер приятный, с энтузиазмом отвечал на мои вопросы.
Достоинства:
  1. Цена
  2. Быстрая доставка
  3. Менеджер
  4. Хорошая упаковка
Недостатки:
  1. Не обнаружено

Товар

Олена (Украина) Отзыв написан 31 октября, 2018 год
Все по товару вирішили,дякую. Все по товару вирішили,дякую.

GoPhone товар не якісний

Олена (Украина) Отзыв написан 29 октября, 2018 год
і цей номер відправник і менеджер по різних номерах
+380967963463
0950821993 Рогут Світлана з Одеси
23 жовтня отимали і 24 жовтня товар вимкнувся і не вмикається(розуміли,що берем копію,наложкою придбали),але в описі вказано 128 пам"яті ,а немає навіть 60Gb і навіть не 10 уявіть собі!!!
і цей номер відправник і менеджер по різних номерах
+380967963463
0950821993 Рогут Світлана з Одеси
Менеджер Сергій "послав" нас разом з своїм товаром,вказавши що на це гарантій немає(хоча гарантійний талон вставлено у нас в коробці),сказав що він з ним буде робити,йому він не потрібен.

Просимо елементарне-замінити на справний,або ж сервіс нехай зремонтує наш-куплений у цьому магазині.
У результаті-менеджер,магазин не відповідає на дзвінки,а керівництво як нам повідомили-не буде з нами спілкуватися!

Техника

Mobiking интернет-магазин