Творог Белоцерковский отзывы

Творог Белоцерковский

Продукти завжди свіжі і з молока

Гость Гость 9 февраля, 2021 год
Приємно дивує якість товарів Білоцерківський сир, Білоцерківське масло. Раніше я любила експериментувати з молочними продуктами, але останнім часом зупинилася саме на цій марці від компанії БІАГР. . Масло чудово тане на сковорідці, з нього виходить запашна випічка. А сир має молочний білий колір і ніжний смак.

Обіцяли і виконали

Гость Гость 2 февраля, 2021 год
Я зверталася на підприємство БІАГР зі скаргою змінити колір нанесення терміну використання на упаковці, адже було білим по білому. Приємно здивована, що вони не просто обіцяли, а й виконали! Дякую, що прислухаєтесь до нашої думки.
Достоинства:
  1. смачний продукт, уважне ставлення виробника

Справжній Домашній сир

Олена Олена 18 января, 2021 год
Вже 2 роки купую упаковки 5% або 9% і повністю задоволена якістю.
Про упаковку: По-перше - прозорі боковинки дають мені можливість підглянути в пакети, щоб вибрати, де сир найкрупніший, по-друге - зручно зберігати в холодильнику.
Вже 2 роки купую упаковки 5% або 9% і повністю задоволена якістю.
Смакові якості: Приємний молочний смак із ледь помітною кислинкою, я б сказала справжьою. Найчастіше готую з нього хачапурі або солоні сирники (не любимо солодке). Задоволені всієї родиною Творог Белоцерковский - Справжній Домашній сир Творог Белоцерковский - Справжній Домашній сир Творог Белоцерковский - Справжній Домашній сир Творог Белоцерковский - Справжній Домашній сир

Бомбезний Білоцерківський сир

Марина Марина 15 января, 2021 год
Вкотре купую "Домашній сир" марки Білоцерківське і просто не можу більше мовчати, коли бачу як люди купують продукти сумнівної якості, економлячи на своєму здоров'ї.
Не буду довго вдаватися в описи упаковки, бо я не художник, і вдавати спеціаліста з харчових технологій також не буду.
Не буду довго вдаватися в описи упаковки, Творог Белоцерковский - Бомбезний Білоцерківський сир Творог Белоцерковский - Бомбезний Білоцерківський сир бо я не художник, і вдавати спеціаліста з харчових технологій також не буду.
Цей сир просто смачний. Не має неприємних запахів, має молочний натуральний колір і не гірчить. Колись купила сир іншого виробника, так все одно, що тирса. Без смаку і запаху.
Білоцерківський сир - це «бомбезний» сир із «бомбезним» розміром самого сирного "зерна".
Люблю його ще й за те, що він не кришиться. Коли беру його в сирому вигляді в судочку на роботу, то впевнена, що навіть якщо кришка закрита не щільно - "сиринки" не будуть у мене по всій сумці. А якщо готую запіканки чи сирники - користуюсь блендером. Рада, що в Україні є надійні продукти, які з роками не втрачають своєї якості, а навпаки, тільки стають смачнішими. Рекомендую*****

Жесть! Никому не рекомендую!!!

Гость Гость 12 января, 2021 год
Читаю позитивные отзывы про Белоцерковский "науральный" творог и угораю. Люди, вы вообще хоть раз сами делали творог из натурального молока?
То, что находится в пачке под названием Белоцерковский творог - некие пластилинообразные куски неизвестного вещества, которое невозможно размять даже вилкой. Там творогом и не пахнет. Прекратите обманывать!!!
Достоинства:
Недостатки:
  1. это не творог

Зелена муха в герметично закритому пакеті з творогом

Проблема решена
Богдан Богдан 8 августа, 2020 год
Раніше постійно купував цей творог. Він дійсно смачний. Але остання покупка змусила змінити відношення до всієї продукції цього виробника. Відкривши герметично запакований пакет з творогом, я побачив там зелену здорову муху. Огидно. Це говорить про сантехнічний стан на виробництві.Тепер, на жаль, не можу рекомендувати цей продукт.
Я повідомив керівництво підприємства, але відповіді від них не отримав. Сир кисломолочний білоцерківський - Зелена муха в герметично закритому пакеті з творогом Сир кисломолочний білоцерківський - Зелена муха в герметично закритому пакеті з творогом Сир кисломолочний білоцерківський - Зелена муха в герметично закритому пакеті з творогом Сир кисломолочний білоцерківський - Зелена муха в герметично закритому пакеті з творогом Сир кисломолочний білоцерківський - Зелена муха в герметично закритому пакеті з творогом Сир кисломолочний білоцерківський - Зелена муха в герметично закритому пакеті з творогом Сир кисломолочний білоцерківський - Зелена муха в герметично закритому пакеті з творогом Сир кисломолочний білоцерківський - Зелена муха в герметично закритому пакеті з творогом
Достоинства:
  1. Смак
Недостатки:
  1. Незадовільний сантехнічний стан на виробництві. В продукті допустимі зелені мухи.

Молочные продукты
Масло сливочное "Ферма"