Шустер Live видео - отзывы

Найдено 1 видео на тему Шустер Live

Рейтинг: 3.1/5 (18 отзывов), просмотров: 7458

Шустер шкодить українській незалежность! Медійні Хамелеони

Igor Igor (Украина) 1 мая, 2016 год
Савік Шустер протектує злочинну діяльність ТОВ "Адамант" і ТОВ "Адамант-Телеком", при цьому надаючи їм свою приватну медійну "кришу" https://m.youtube.com/watch?v=4zNFR7DSCgQ
Крім того, він постійно очищує інтернет від нашої правди про його медіа-злочинну діяльність! У нашої міжнародної громадської організації є наявними численні докази злочинної діяльності даних двох підприємств, в особах, які ми неодноразово надавали йому для належного висвітлення в його студії, від... Читать отзыв
того, він постійно очищує інтернет від нашої правди про його медіа-злочинну діяльність! У нашої міжнародної громадської організації є наявними численні докази злочинної діяльності даних двох підприємств, в особах, які ми неодноразово надавали йому для належного висвітлення в його студії, від чого власне він і відмовився
Однак, 29.01.2016 року він зняв у своїй злочинній студії 3s.tv і випустив у ефір свою шахрайську телепередачу, при цьому свідомо використавши адмінвплив депутатів ВРУ, якою фактично призупинив наші 11 (одинадцяти) досудових проваджень в окремих 11 кримінальних справах проти вказаних вище двох суб'єктів господарювань.
Запитується, чи потрібні Україні такі продажні лжегерої як Савік Шустер?
До кримінальної відповідальності Савіка Шустера!
МГО "Україна проти свавілля чиновників"

Шустер Live
Политическое ток-шоу "Шустер Live" выходит каждую пятницу в 21:25 по киевскому времени на Первом Национальном канале. В рамках проекта известные люди вместе с несменным ведущим Савиком Шустером, обсуждают и дискуссируют на тему последних новостей из жизни страны.

Телепередачи
Надзвичайні новини / ICTV
Надзвичайні новини / ICTV

Орел и Решка
Орел и Решка

Кто сверху? (Хто зверху)
Кто сверху? (Хто зверху)

Один за всіх (Один за всех)
Один за всіх (Один за всех)

ТСН
ТСН