Школа дальнобойщиков Natanek, Ивано-Франковск отзывы

Аферисти!!!

Гость Гость вторник, 30 марта
Хочу усіх застерегти від Франківської школи далекобійників на вул.Юності!!! Директор пан Василь насправді хуліган з вулиці братів який утік на Фуру у Польщу бо натворив у себе в місті багато чого, нічого він вас не навчить і документів ніяких не зробить , мало того він у змові з Франківськими ділками займається підробленням документів коду 95 та при потребі... Читать отзыв Хочу усіх застерегти від Франківської школи далекобійників на вул.Юності!!! Директор пан Василь насправді хуліган з вулиці братів який утік на Фуру у Польщу бо натворив у себе в місті багато чого, нічого він вас не навчить і документів ніяких не зробить , мало того він у змові з Франківськими ділками займається підробленням документів коду 95 та при потребі лівого посвідчення водія з відповідними категоріями С+Є, не раджу нікому !!! Обходьте десятими дорогами їх
Достоинства:
  1. Не має
Недостатки:
  1. Обманюють

Обманищики!

Іван Іван 26 ноября, 2020 год
Писав раніше відгук на сайті for-drivers,всі позитивні відгуки написані вами. Не обманюйте людей!!

школа підходить навіть якщо нема досвіду

Олександр Олександр 15 октября, 2020 год
Школа супер для новачків . Інструктор розказує про реальне життя дальнобойщика з плюсами і мінусами. Без води , все по суті , що буде необхідно

Курси далекобійників

Ігор Ігор 12 октября, 2020 год
Загалом навчання сподобалось, все чітко, змістовно, коротко і по суті. І великий плюс, що недорого. За такі гроші отримав і знання і водіння і роботу.

Обучение Ивано-Франковск

Андрей Андрей 24 сентября, 2020 год
Приехал к ним на обучение из Киева. Спасибо ребятам. Уже 5 месяц работаю в натанека.
Все хорошо. НЕ жалуюсь
Достоинства:
  1. норм

всьо було супер

Саня Саня 16 сентября, 2020 год
Дякую івано франківськ!!!
всьо шо треба навчили, показали, розказали. подякував!!!!!
поїхав шоб пройти учобу по рекуомендації друга!!!!
девушка гарно всьо розяснила на рахунок роботи! нестиковок не було ніяких!!
Недостатки:
  1. нема

школа хороша

Олег Олег 10 сентября, 2020 год
вчився в них минулого року інструктор класний пояснює чітко і понятно . була проблема з їздою а він навчив мене нормально паркуватись
я сам не з івано-франківська ні разу не пожалів шо приїхав
Достоинства:
  1. задоволений всім
Недостатки:
  1. нема

Обман и некомпетентность

Гость Гость 28 января, 2020 год
Цель с которой я шел в школу в франковске это трудоустройство после обучения. девушка менеджер очень красиво все рассказывала , на деле получилось как получилось. Начну с того что цена обучения которая звучала по телефону в реальности отличается.Зачем такое делать - не понятно. Рассчитываешь на одно получается другое. 95 код они делают , за твои деньги. Цена по сравненнию с... Читать отзыв Цель с которой я шел в школу в франковске это трудоустройство после обучения. девушка менеджер очень красиво все рассказывала , на деле получилось как получилось. Начну с того что цена обучения которая звучала по телефону в реальности отличается.Зачем такое делать - не понятно. Рассчитываешь на одно получается другое. 95 код они делают , за твои деньги. Цена по сравненнию с другими фирмами - космос. Жаль что я это понял уже после того как прошел курс 95 кода. Работать в компании не рокемендую ни для начала ни тем болле для опытных водителей. Зарплату оговоренную не платят. Цель моего отзыва - предостеречь будущих ученником и надеюсь Не сотрудников компании.
Достоинства:
  1. нету
Недостатки:
  1. деньги не платят, говорят одно - на деле другое

Работа за границей
Агенство Etat Hr Рыбник