Найкраща мовна школа Києва English Prime - Отзывы о Школа английского языка English Prime

Сніжана Нежута Отзыв написан 16 мая, 2019 год 49 просмотров
 Отзыв о Школа английского языка English Prime по адресу Киев, просп. Оболонский, 16 Про школу English Prime я чула вже давно, але так склалися обставини, що її студентом я змогла стати тільки зараз. І тепер я можу з гордістю сказати, що стала частинкою сім’ї English Prime.
Я проходила травневий інтенсив, і цей курс перевернув моє уявлення про вивчення англійської мови назавжди. Методика викладання даної школи це щось фантастичне. Вже з першого уроку я зрозуміла, що вивчення англійської може бути цікавим та захопливим процесом, що хочеться ще і ще… тут немає незрозумілих правил, є просто модель побудови речення і практика, багато практики, можливість спілкуватися з різними людьми в групі, практикувати вимову, подолання страху сказати щось не так. Це надзвичайно корисно і результативно.
Студенти які прийшли сюди націлені на результат, і це мотивує. Успіх мотивує ставати ще кращим, досягати нових вершин і з радістю повертатися в улюблену школу English Prime за новими знаннями.

Курсы Английского Киев: отзывы

Отзыв о Курсы Английского Киев. Отзывы о учебных заведениях и частных курсах английского языка. Каталог отзывов: Курсы английского Speak Up, Green Forest, Курсы английского для детей и другое

Курсы Английского

Розумна Школа Черкассы