Шкиряк Антон, нейрохирург-онколог отзывы

Отзывы врачей и пациентов
Шкиряк Антон, нейрохирург-онколог
4.7 5
3 отзыва / 1536 просмотров

Спасибо большое!

Отзыв написан 9 мая, 2019 год
Консультировались у этого специалиста. Могу сказать что все было по сути и без лишней информации. Нам даже рисовали все наглядно чтобы понять всю суть. Искренне рекомендую всем такого нейрохирурга! Консультировались у этого специалиста. Могу сказать что все было по сути и без лишней информации. Нам даже рисовали все наглядно чтобы понять всю суть. Искренне рекомендую всем такого нейрохирурга!

Чудовий спеціаліст

Отзыв написан 9 мая, 2019 год
Звертались по рекомендаціїї друзів до пана Антона з приводу лікування міжпозвоночної грижі.назначив медикаментозне лікування яке справді допомогло і не прийшлось оперуватись, хоча до нього всі відправляли на операцію одразу і не намагались розібратись в проблемі глибше. Тепер спостерігаємось в нього ібудемо в разі потреби оперуватись. Дякую! Звертались по рекомендаціїї друзів до пана Антона з приводу лікування міжпозвоночної грижі.назначив медикаментозне лікування яке справді допомогло і не прийшлось оперуватись, хоча до нього всі відправляли на операцію одразу і не намагались розібратись в проблемі глибше. Тепер спостерігаємось в нього ібудемо в разі потреби оперуватись. Дякую!
Достоинства:
  1. Відповідальний
  2. Щирий
  3. Лишнього не назначить
  4. Глибоко досліджує проблему
Недостатки:
  1. Знаходиться в Києві а хотілося б у Вінниці

Лікар від Бога!

Отзыв написан 18 января, 2019 год
Оперувались у Антона Антоновича в 2017 році, маючи пухлину головного мозку". Підтримка і прозорість починаючи з першої консультації вразили нас, тай ще з гумором у нього все супер, навіть при такій серйозній роботі :) Заспокоїлись вже на третій місяць після операції коли мрт показало що пухлина не повертається, не росте і надалі нам потрібно просто слідкувати і періодично консультуватись у...  Читать отзыв Оперувались у Антона Антоновича в 2017 році, маючи пухлину головного мозку". Підтримка і прозорість починаючи з першої консультації вразили нас, тай ще з гумором у нього все супер, навіть при такій серйозній роботі :) Заспокоїлись вже на третій місяць після операції коли мрт показало що пухлина не повертається, не росте і надалі нам потрібно просто слідкувати і періодично консультуватись у пана Антона. Ось вже скоро 2 роки як без ускладнень і діагнозів...Дякуємо велике за людяність і професіоналізм!Шкиряк Антон, нейрохирург-онколог

Шкиряк Антон, нейрохирург-онколог
Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь
Рейтинг 4.7 из 5 на основании 3 отзывов
Вам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close