Восточноевропейский университет имени Рауфа Аблязова отзывы

Отзывы об учебных заведениях, отзывы об учебе, отзывы студентов
Восточноевропейский университет имени Рауфа Аблязова
1 отзыв / 161 просмотр

Як я не хотіла бути юристом.

Вікторія Вікторія 20 ноября, 2020 год
Мій батько наполягав на тому, що я маю отримати диплом юриста, що то хліб і гроші. Я дуже, Дуже не хотіла 4 роки, а може і більше вчити кодекси і закони.
Єдине на що я погодилась - піти навчатися в приватний університет. І це - Черкаси. Від Золотоноші недалеко.
Спочатку мені сподобався сам універ - симпатичний, якийсь такий... Читать отзыв
Спочатку мені сподобався сам універ - симпатичний, якийсь такий як музей - картини, малюнки. Потім мені сподобалось в гуртожитку - кімнати великі, чисті. Батьки зразу ж домовились, що жити буду в двомістній кімнаті.
Під час карантину, коли два других універа в Черкасах закрились на дистанційку - ми навчались. І Хеллоуїн відсвяткували. Чим ближче до сесії, тим страшніше. Куратор наша каже, що все минеться добре. Якщо чогось не встигну - підут на зустріч і буде час підтягнути хвостики в наступному семестрі.І я вже рада і батько радий, що вчусусь на юриста
Викладачі круті колишні прокурори ( так кажуть).
Достоинства:
  1. Стильний.
  2. викладачі ставляться по-людські.
  3. КРуте студентське життя.
  4. Можуть дати відстрочку плати за навчання.
  5. Повертають гроші за гуртожиток, якщо щось не так.
Недостатки:
  1. Немає волейбольного майданчика.