Shark Taxi отзывы сотрудников

Shark Taxi отзывы сотрудников о работе в Shark Taxi, отзывы о работодателе. Зарплата, условия труда, карьерный рост
Shark Taxi
183 отзыва / 18504 просмотра

анонім Отзыв написан 22 мая, 2019 год
Я працювала диспечером Шар таксі, директор була у мене регіонального відділення Львів Алена Ковальчук, іі замісник Олександр. Що хочу сказати, спочатку відношення було чудове, потім почали двоє хамити, закінчилось тим, що не поставили графік, звинуватити за невихід на зміну, та оштрафували 500 грн. Що цікаво потім вияснилось, що я не перша.Попереджаю не купляйтесь за запрошення на...  Читать отзыв Я працювала диспечером Шар таксі, директор була у мене регіонального відділення Львів Алена Ковальчук, іі замісник Олександр. Що хочу сказати, спочатку відношення було чудове, потім почали двоє хамити, закінчилось тим, що не поставили графік, звинуватити за невихід на зміну, та оштрафували 500 грн. Що цікаво потім вияснилось, що я не перша.Попереджаю не купляйтесь за запрошення на роботу, приймуть все буде чудово, а через місяць , два викинуть за двері без грошей.
Достоинства:
  1. е

Shark Taxi

Shark Taxi - предоставляет услуги перевозки пассажиров по городу Киеву.
Скачав приложение для iOS или Android, вы получаете удобный сервис, через который можно с легкостью оформить заказ на подачу автомобиля.

Службы такси

"Аврора такси", Киев