Опубликовано 1 апреля, 2020 год
5.0

Шампунь от выпадения волос Bioxsine

Анна Зерновая Анна Зерновая 20 июня, 2020 год
В один час в мене почало дуже сильно випадати волосся. Я вже знала про цей шампунь, бачила його в інстаграмі в однієї знаменитої дівчини. Але ціна мене дуже налякала, тому купувати я його не поспішала. Довго дуже думала і шукала про нього відгуки. Купила і користуюся вже 4 місяці.
Про мої враження:
хочеться їм продовжувати користуватися. волосся від нього... Читать отзыв
Про мої враження:

хочеться їм продовжувати користуватися. волосся від нього набагато здоровіше, сильніше.
приємний запах
відчуття того, що після довгого засмічення волосся неякісними і дешевими шампунями, Біоксин, нарешті, відмив голову
перестало випадати волосся, чого я і хотіла домогтися
складно пояснити тим, хто не пробував, але відчуття, що волоссю набагато приємніше і краще з цим шампунем. Може, це звичайно і самонавіювання, але вигляд волосся мені дуже подобався.

Гость Гость 1 апреля, 2020 год
Вся серия шампуней от выпадения волос. Производитель- Biota,Турция. Есть также ампулы от выпадения волос. После применения шампуня волосы выпадать стали намного меньше.