Обманюють 02.10.2021 - Отзывы о Сеть кофеен "Aroma Kava"

Сеть кофеен "Aroma Kava"
Отзыв написан понедельник, 4 октября 13 просмотров
Добрий день!
Були в кафе Арома кава біля метро Арсенальна в суботу 02.10.2021 після обіду, працівники закладу обманюють, говорять, що якщо зробити замовлення на 50 грн., то можна взяти участь в лотереї і виграти подарунок. Але після такого замовлення, коли в нас вийшло в ряд 3 пляшки і ми пішли забрати подарунок, нам сказали, що, щоб забрати подарунок потрібно ще щось придбати, хоча на початку по це нічого не було сказано!!! Прошу надіслати мені відповідь щодо такого відношення і пояснення, чому так відбувається.

АROMA KAVA среда, 6 октября
Добрий день! Нам дуже шкода, що відбулося непорозуміння і Ви залишили такий відгук. Згідно з Правилами проведення акції "Не кава, а золото", подарунки видаються тільки з наступною покупкою. На скретч-карті, яку Ви отримали вказано - діє до 15.11.2021 при будь-якій наступній покупці.
Гость суббота, 9 октября
Цих умов не було озвучено. В мене питання чому? Якщо про це не було сказано, то продавці зобов'язані дати подарунок без наступної покупки. Так само, як в магазині товар продається по ціні, яка вказана на чеку, а не та, яка в комп'ютері.

Чи будуть продавці Ваших кав'ярень говорити правду чи далі обманювати?
Гость воскресенье, 10 октября
Або пропонуйте, щоб люди самі ознайомлювалися з умовами лотереї чи акції, давайте читати, якщо не хочете говорити. Як Вам такі пропозиції і які Ваші подальші дії? Чекаю відповіді.

Чай - Кофе: отзывы

Отзывы в разделе Чай - Кофе, рейтинги, обзоры и фото пользователей. Выберите лучшее в категории Чай - Кофе

Сеть кофеен "Aroma Kava"
Aroma Kava это сеть кофеен в Киеве, с большим выбором напитков. Классический эспрессо, американо и оригинальные кофейные коктейли. Также в меню представлен широкий ассортимент сендвичей и десертов. Действует дисконтная система скидок и регулярные акции.

Чай - Кофе
Чай чёрный ТМ Greenfield