Сервисный центр "IT-Сервис Груп" отзывы

Отзывы покупателей и клиентов

Сервіс лайно

Степан (Украина) 7 апреля, 2018 год Тут взагалі немає про що говорити, сервіс повне лайно, здав в ремонт ноутбук, (проблеми з графікою), діагностики не провели, запевняли що міняли систему хоча я бачу що стоїть ще та що я ставив, шкода що зрозумів це тільки в дома,гроші здерли, почали розказувати про ціну ремонту, олігофрени чортові, всіх благ вам працівники сервісу в пеклі!!! 0 согласны, 0 не согласны

Це не сервісний центр - це жах!

Іванна (Украина, Київ) 12 августа, 2017 год Усім доброго дня! Моя історія з цим сервісним центром розпочалася на початку травня. Ноутбук постійно видавав повідомлення, що пристрій потрібно відремонтувати. Звернулася по допомогу сюди, адже ще 2013 року тут колись мені заміняли DVD та клавіатуру. Тиждень часу, як і зазвичай робили діагностику, сказали, що проблема з Операційною системою, бо в них все працювало. Я зв'язалася з майстром, котрий встановлює...  Читать отзыв 1 согласны, 0 не согласны
незадоволений 28 февраля, 2014 год Приносив на ремонт монітор,те що треба відремонтували але екран замацаний рукою, і зявилися темні пікселі...трохи поцарапали монітор...Розчаровований. Квитанцій не дають 2 согласны, 0 не согласны
Федір 4 ноября, 2013 год Абсолютна непунктуальність в термінах виконання сервісного обслуговування.Обдирання грошей з "повітря" . Неабиякі націнки на комплектуючі.Після тижневого простою ,я був вимушений двічі телефонувати щоб почути результат діагностики,після чого я навіть не отримав акту та квитанції про її проведення.Не рекомендую. 2 согласны, 0 не согласны
Дмитрий 6 августа, 2013 год Во Львове сервисный центр "IT-Сервис Груп" - это один из лучших сервисных центров в котором работают исключительно высококвалифицированные специалисты. Очень высокий уровень обслуживания и качества сервиса! Однажды у меня поломался компьютер, практически все сервисные центры или отказывались делать, или не давали никаких гарантий, или же загибали такую стоимость, что дешевле было купить новый компьютер. Потеряв надежду, я пришел в "IT-Сервис...  Читать отзыв 0 согласны, 4 не согласны

Сервисный центр "IT-Сервис Груп"

Сервисный центр "IT-Сервис Груп" авторизованный сервисный центр компании Lenovo,  проводит гарантийное обслуживание продукции модельного ряда ideapad и ideacentre.
Сервисный центр "IT-Сервис Груп"  работает на рынке гарантийного и  постгарантийного ремонта компьютерной и офисной...

Сервисные центры

Сервисный центр Greentex service